Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ayy canım ya çok sevindim Tebrik ederimmmmmm

Son düzenleme:

Heeeeeeeyt beeeeeeeeeeeeeeeee
Ben hemen bekliyordum zaten sana teklif gelmesini yanılmadım
Allah mutlu etsin inşallah bir ömür

çok teşekkürler kızlaaar

yüzük kardeşliği mi oldu aramızdaaa

Obaaaa bizim topik cok bereketli bu aralar ya
Hayirli olsun gamzelim Allah tamamina erdirsin :116:

sağol lokum, sizin de maddi durumlar ya da sevgilinin ailevi durumları en kısa zamanda yola girer inşallah

ayy canım ya çok sevindim Tebrik ederimmmmmm

teşekküür ederimm

Heeeeeeeyt beeeeeeeeeeeeeeeee
Ben hemen bekliyordum zaten sana teklif gelmesini yanılmadım
Allah mutlu etsin inşallah bir ömür

demiştin di mi

aminnnn

Gamzeliimmmm asker yolu beklerkenden tanıyorum seni konuşyuorduk nasıl olur nasıl gider vallahi seninki ilk etapı atlatmış çookkk sevindim Allah tamamına erdirsin

daha bizde bir tık yok gerçi arkadaşlarından aldığım ufak tüyolara göre planları varmış ve sanırım güzel bir teklif alacağm bende çünkü hep derdi çok güzel bir teklif yapıcam sana die dün de nasıl tarz yüzük beğeniyorsun diye sordu gerçi öyle sorması hoşuma gitmedi bence böyle şeyler süpriz olmalı falan dedim tamam tamam anlaşıldı dedi yani benimkinin de eli kulağında

Kızlar bu elbiseyi çok yakın bir arkadaşımın düğünü için aldım ama sonradan pek içime sinmedi gibi :S bayada para verdim sizce nasıl ? İlk resimdeki gibi olcak topukluyla 2. resim ayakkabısız

Seninde mi aynısı canım Bizim bütçemize uygun yüzükler hep böyle demek ki benimki de aynısı çok seviyorum yüzüğümü

canlar resimleri aldım gerçi nurdan ve gizem face den gördü de buraya da yükleyeceğim hepimiz topikte toplanınca

bBen burdayım diğerleri boşver

Yektacım ben beğendim gayet şık bir elbise topukluyla çok hoş duruyor

İsteme-nişan birarada olacak ve 10 gün kaldı kuzum o yüzden :)

Eee hazırlaıklar ne alemde

Seninde mi aynısı canım Bizim bütçemize uygun yüzükler hep böyle demek ki benimki de aynısı çok seviyorum yüzüğümü

bBen burdayım diğerleri boşver

evet çok benziyor bende çok seviyorum yüzüğümü , çok bekledim çünkü
öğleden sonra gelir herkes yüklerim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…