Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Aaa canım çok sevindim e ertelenmişti diye okudum en son ne oldu neler oldu :KK53:

karıştı biraz tarihler herkese uydurmaya çalıştık müsait zamanı..
normalde aileden büyükler istemeye gelecekti ama 15 kişiye yakın geldiler güzelde oldu, isteme oldu sonra tektaş takıldı :KK16:
çok heyecanlı bişeymiş ya hala inanamıyorum :KK53:

normalde aileden büyükler istemeye gelecekti ama 15 kişiye yakın geldiler güzelde oldu, isteme oldu sonra tektaş takıldı :KK16:

Olsun olsun iyi olmuş canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin resimleri bekliyoruz:KK16:

Kim takti tektaşı :)

Bu arada hayırlı olsun :nazar:

Olsun olsun iyi olmuş canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin resimleri bekliyoruz:KK16:

sağol canım amin hepimizin inş :KK16:
fotoğrafçı bi arkadaşımız vardı o çekti, resimler onda alınca yüklerim bi kaç tane :KK16:

Kim takti tektaşı :)

Bu arada hayırlı olsun :nazar:

kendisi taktı çok utandım o kadar insanın içinde bide tek tek öp milleti çok zor işlermiş :KK33:

Ee detayları alsak artık :KK1:

iki dayım ve eşleri de geldi istanbuldan onlar gündüz işleri hallederken ben kuaföre gittim :KK53:
ikram olarak su böreği, baklava zeytinyağlı dolma yaptık karşı tarafta cevizli lokum ve poğaça getirdi..
akşam 8 buçukta geldiler çok heycanlıydım ya kapıda karşıladım çiçeği aldım orkide yaptırmış en sevdiğimden hani kurumasın bakayım ona diye :KK16:
çikolatamda çok güzeldi süsü falan çektik resimlerini :21:
tabi gel gel bitmiyorlar o kadar kalabalık beklemiyorduk ama teyze dayı amca dede gelenler yabancı kimse yoktu tabi herkes heveslenmiş gelmek istemiş..
sonra içeri geçtiler tek tek öptüm hoşgeldin için o kısımda terler aktı her yerimden :KK53:
onlar isterken biz kahve yapmaya çabalıyorduk duymadım çok bişey istemeden sonra yüzük takıldı kahveleri verdim en son onunki tabi tuzlu tuzlu :KK53: kırmızı kurdela taktık fincana :KK16: neyse ki içti herkes ona odaklandı çok komikti..
sonra çikolata dağıttım resim çekildik gelenlerle, tabi bu arada annem bi köşede hüzünlü ağlamış babamda :KK25:
sonra çayla ikramları servis ettik on gibi de kalktlar zaten..her şey çok güzeldi çok şükür bunu da atlattık :KK16::KK16:

X