Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlar şimdiden streslendim elbise, tepsi, hediyelikler derken..
Bu arada misafirlere kolonya dağtmayı düşünüyorum hazır alsam tanesi 7,5 lira bende kendim yapayım dedim hem eğlence olsun hemde el emeği..
Yalnız üzerine yapıştırılan stickeri nasıl ayarlarım onu düşünüyorum kara kara..

sticker tasarımı yapıyorum canım ilgilenirsen açtığım konulardan bloguma ulaşabilirsin seve seve yardımcı olurum :)

Bizde mayısta isteme söz haziranda da nişan diyoruz hayırlısı bakalım .
İsteme-söz de tektaş takılır nişanda da alyans takılır ama nişanda takı takılır mı bilmiyorum? Bu konu da bana yardımcı olabilir misiniz?
Sözde paketlenmiş kurabiye dağıtmayı düşünüyorum herkese, nişanda da kurabiyeleri ikramların yanına koymayı planlıyorum ve hediyelik olarak magnet yastık düşünüyorum

Nişandan sonra arkdaşlarla o gece eğlenceye gidelin diyoruz canlı müzikli oynanan bi yer ama annemde evde oynarsınız misafiler hemen dağılmaz diyor bilmiyorum bu konu da kafam karışık :18:

Dağılmasınlar ne olacak ?
Bende düşünüyorum öyle bişeyi, arkadaş ve kuzenlerle..

aynı stresi bende yaşıyorum canııım... elbise çok sıkntı değil de hediyelikler falan bi de benimkiler tee trabzondan gelicek

Mutlaka vardır canım ben duyuyorum 4 5 lirayı gözden çıkarmış olsam minik cam şişede kolonya dağıtırım zaten nerde o bolluk

internette öyle valla canım tanıdığım da yok bi tane var ama yeni doğum yaptı o da iki tane çocuğu var zamanı olmaz büyük ihtimall

mrb kızlar . :)

bizde yaza doğru nışanlanmayı düşünüyoruz :) (inşallah)
benimkilerde samsundan izmire gelicek yol uzun. söz değil direkt nişan olcak uzun yol diye malum
çok heyecanlıyım bende ne yapılır ne edilir hiç bilmiyorum :x

Kızlar günaydın nasılsınız. MaşaAllahh hepiniz hazılık içerisindesiniz.Bende kendimce planlar yaptım kızlar ama harekete geçemiyorum kızlar..Bizim aile biliyor ama hevesli değiller ve halama ciddi olarak söyleyemiyorumm offf off çok dertliyim rüyamdada bugece beni dövdüğünü kavga ettiğimizi istemediğini gördümmm çok korkuyorummmm

Heveslerinin gelmesini bekleyemezsin ki, çekiceksin kenara ciddi ciddi söyleyeceksin.

aynı stresi bende yaşıyorum canııım... elbise çok sıkntı değil de hediyelikler falan bi de benimkiler tee trabzondan gelicek

Bende hepsi sıkıntı çünkü çok detaycı bir insanım ben..
Ellbisemin renginden, hediyeliklere, nişan çiçeğinden, nişan tepsisine kadar bir bütün içinde uyumlu olmalı herşey, bazıları diyor daha dur, çocuk gelsin bi hele ne kaldı ki 1,5 ay hediye dağıtıcam, butik kurabiye, elbise dikilecek şimdi koyverip zaman yaklaşınca da bu sefer madem bunları yapacaktın neden son günü bekledin diyecekler..

Son düzenleme:
Heveslerinin gelmesini bekleyemezsin ki, çekiceksin kenara ciddi ciddi söyleyeceksin.

Annem babamda sıkıntı yok zatende sorun olan halam.SAçma geliyor dimi ama şöyleki benim babam konuşma duyma engelli daha önce bazı konularda behsetmiştim böyle olmasına karşın sorumsuzlukları var buyüzden bizle hep 48-49 yaşlarında bir halam var o ilgilendi.Oyüzden babamda annemde şimdi onun ağzına bakarlar.Halam kötü demiyorum iyi biri ama benim ailem problemli zaten erkek arkadaşımınkide sorunlu olunca sıcak bakmıyorlar.İlerde çekeceksin yok mutlu olmayacaksın yok istanbulda yapamazsın gitsinde görür vsvs hep böyle şeyleeerrrr.Ben düşünmekten çok bunaldımmm.

Erkek arkadaşının ailesin de ne gibi sorunlar var ki?

Erkek arkadaşının ailesin de ne gibi sorunlar var ki?

Annesi babası boşanmış babası borç bıraktıydı 45 bin onu ödüyolardı çok şükür haziranda bitecek birde bizimkiler biraz daha tutucu istiyolar namazlı niyazlı olsun mesela annesi açık oda namaz alışkanlığı yoktu çok şükür cumalarını kılıyor şimdi herşey zamanla ben birden üzerine yüklenmek istemiyorum.Bende isterim öyle olsunlar ama değiller şimdi atayımmı onları yani napim (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…