Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

anaammmm elbise alınmııışşşşşş ayyy en mutlu günlerinin başlangıcı olsun inşallah elbiseni giydigin gün

canımcım, elbisen bu ikisinden biri mi acabaaa

Eki Görüntüle 1083384

bu arada şu da benim çok hoşuma gitttiiiiiiii ne kadar zarif duruyorrr

Eki Görüntüle 1083385

bunlar ne kadar güzel elbiselermiş öyleee hepsini istiyorum hepsini

genelde her sayfada böyle bi grup var ve üçüncü bi kişi yazdığında pek etkili olmuyor
ama bizimde artık grubumuz vaaar sohbetimiz daim,bol olsun inşallah

amiiinnnnnnnn

evet kuzum sen de söylemiştin, ama zaman geçtikçe tekrar tekrar düşünmek çok koyuyor artık bana ben hala konuşmayacagım onunla, adımı atan asla ben olmayacagım kafamda bu işi bitirdigimi söylemeyecvegim asla hissettirebilirim birazcık tabi o ayrı mesele

o kendi kararını versin, erkek olsun önce yürekli olsun çıksın karşıma, o zaman pat patt yüzüne söyşleyecegim bunları saf dingil zannediyorki tek kafa dinleyen o bizim ki kafa degil de saksı sanki çok kızıyorum ona çokk bana hak etmedigim şeyleri yaşatıyor, affetmem o kadar zor kii onda o yurek de yok zaten o yuzden hayırlısı olsun, ben artık bekar bir bayanım

yaa canımmm kuzum sen nerelerdesin özlettin kendini çok merak ettik seni
aynen daha söylemediklerim de var ve bende şunu bunu aldım diyince kzıyor bana ben alıyorum ne gerek var diye sanki kız evlendiriyor

çok şanslısın kesinlikle şimdiye kadar erkek annelerinden oğlunu evlendirmeye bu kadar istekli olanı ilk kez gördüm ağzınzın tadı hiç bozulmaısn inşallah

hata yaptım haber vermeyi unuttum kusura bakmayın :26: bi daha olmaz söz

evet canım çok şükür bide öyle çok seviyorum ki tertemiz bi insan
nişanda da hepsini getirecek diye acele ediyor her şeyi tamamlamış..oğlu hiç ona çekmemiş ama
ya bende sandım ki acaba emrahla barıştılar onunla mı zaman geçiriyor da girmiyor nete diyeketum işte ketum şey

valla canım ukalalık gibi algılamanızı istemem ama gerçekten ben yeterince anlayışlı davrandım, hatalı olmama ragmen eyvallah dedim ona daha neyin tafrasını yapıyor acaba beyefendi üzgündüm eskiden artık kızgınım ona, dedigim gibi sıfırı ona karşı. uğraşsa dizelir belki, ama uğraşmaz eminim, uğraşacak adam bu kadar zaman beklemez diledigi hayatı yaşasın umrumda degil

nişanda mı geliyor erkegin çeyizi onu bile bilmiyorum ben yaa

amaann patlasın emrah dingili lilyy ye de yazdım canım, ben kafamda kararımı verdim, o değiştirmek için uğraşmazsa ki uğraşmaz ben malımı biliyorum bitti bu iş artık

yani isteğe bağlı ya düğüne yakın gelir yada nişan akşamı kız tarafına gelinirken getirilir..
diyor ki ev küçük sığmıyor sizin ev büyük ondan getiricem
hakkınızda hayırlısı olsun canm ne diyim yani dilim varmıyor az daha sabret demeye gerçekten çok abarttı yeter

yok gülüm sabredecek bişey yok artık yine de bu pazara kadar süresi var, pazar akşamından itibaren belli etmeye başlayacagım bu işin bittigini. bakalım beni önemseiyorsa muhtelif sosyal paylaşım platformlarındaki ona dair şeylerin silindigini zaten fark eder he yok fark etmiyorsa zaten beni sallamıyordur ki bu da ne kadar haklı oldugumu gösterir

aslında güzel bişeymiş bu erkegin çeyizi getirme adeti sen de ona göre eksikleri daha net görürsün

off ya niye böyle oluyor ki..
bence de çok haklısın pazar dönüm noktası olsun..yeter sonsuza kadar onu bekleyecek değilsin ya..sonuçta seninde önüne bakman lazım..
ama çok abartı yapmadan belli et mesela ilişkisi yok olarak değiştirdiğinde gizle onu..tesadüf eseri görsün..bide insanlara laf anlatmaya uğraşırsın..

vursaydın kafasına bi tanee

ne kadar zor geliyor bu erkeklere güzel bişey yapmak yaa

feminist damarım tutar valla arada senin sevgilin de kaynar benden uyarması

ilişkisi yok yapmam zaten de ilişkisi var yazısını kaldırırm, anlayana zaten önemli bişeydir o bence

aynen öyle canım benim, önüme bakmam lazım yaa ben bu adama güvenip nasıl bi gelecek kurayım onunla nişana 2 ay kala kafa dinlemek isteyen adam düğüne 1 ay kala da düğünden vazgeçer yani

cidden bugun çok zoruma gitti ananem emrahı sorunca yalan söylemek zorunda kalmak ananem benim en degerlimdir, sırf emrahı kötü bilmesinler diye diyemedim onlara yıldönümü rezilliğinin üstüne utanmadan kafa dinlemek istedi diye bana da yazık yani, yeter artık

Evet sen fazla anlayışlıydın bize bile onu savundun hep.. Haketmedi bu yaptıklarını canım önüne bak en iyisi..

vursaydın kafasına bi tanee

ne kadar zor geliyor bu erkeklere güzel bişey yapmak yaa

feminist damarım tutar valla arada senin sevgilin de kaynar benden uyarması

kaynasın hiç sorun değil şuan çok kızgınım ona..
hayır yani haketmiyor muyum 3 sene oldu nerdeyse ya hiç düşünmez heveslenmez bi yüzük alayım parmağına benim yüzüğümü taşısın..
para desem kesinlikle değil hem alabilecek durumda hemde eli çok boldur hele ki bana karşı..
neden bu kadar isteksiz şu tektaş konusunda anlamıyorum..

çünkü erkekler gereksiz görüyor bunu anlamıyor koca kafalılar bizim için önemini

en çok o hak etmiyor muyum mevzu insanın zoruna gidiyor zaten ama işte yok anacım anlamıyor dingiller

Kızlaaar 4 Mayıs Pazar isteme olacakkkkkk

İşte böyle oldu iyi oldu ben biliyordum hiç hazırlık yapmam gün belli olur yaparım uzar diye Canlarım fikirlerinize ihtiyacım var.. Söz mendili istiyorum model olarak varmı hiç bildiğiniz.. Birde ikram olarak ne olabilir onu da bilmiyorum her türlü fikre açığım:26:

aslında bende bi ara öyle düşündüm ama..
ne yani yüzüğü alınca kaçacak mıyım işini sağlama mı almak istiyor saf..

Canım kaçmandan değil de belki babanın sorun çıkartacağını düşünüyor bilemezsin ki ne düşündüğünü :) Belki de o yüzden bu kadar ısrar ediyor söyle diye :)

anaaaaa tarih belirlenddiiiiii

söz mendilinden hiç anlamam ama ikram konusunda aynı şehirde oldugunuza göre hafif bişeyler olabilir sanırım :26:

durr saçın makyajın var daha onları nasıl yaptıracaksınnnn çok heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…