Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Günaydın arkadaşlar..
Bugün erkek arkadaşım dönüyor çok mutluyum ama beraberinde biraz da üzgünüm...
2 senedir yaşadığım çarpıntılar ve yorgunluk nedeniyle kardiyolojiye gittim, muayane sonucunda kalp kapakçığımın gevşek olduğu ve kaçak yaptığını söyledi doktor..
:KK25::KK14:

öncelikle gözün aydın, kavuçması ne keyiflidir şimdi, tadınızı bozmasın Rabbim :KK16:

daha sonrası için de çok geçmiş olsun :26: buna benzer bir rahatsızlık kuzenimde de var, o sadece arada kontrole gidiyor, tedaviye gerek yokmuş :26: senin de öyle bişeydir umarım canım :26:

hoşgeldin canımmmmmmmmm :KK3:

hoşbulduk canımmm :KK16::KK16:

Ayyy sıkılıyorummm da sıkılıyorumm :78::78:

hmmmm :26: bi sebebi yoktur inşallah :26:

öncelikle gözün aydın, kavuçması ne keyiflidir şimdi, tadınızı bozmasın Rabbim :KK16:

daha sonrası için de çok geçmiş olsun :26: buna benzer bir rahatsızlık kuzenimde de var, o sadece arada kontrole gidiyor, tedaviye gerek yokmuş :26: senin de öyle bişeydir umarım canım :26:

hoşbulduk canımmm :KK16::KK16:

hmmmm :26: bi sebebi yoktur inşallah :26:

Misafirlikteyim o yuzden :KK31:

kızlar ben geldiimmmm :KK3::KK3:

pazartesi salı ankaradaydım, bugun de 23 nisan piknigi yaptık büyük ailecek :KK1: şimdi geldim aranıza ve hemen geçmişe dalıyorum :KK55:

bu arada halaa beyefendiden ses yok :KK51: sesi içine kaçasıca..

Valla merak ettim ben seni.. Nerelerdesin diye.. Haber vermeden gitme bir daha:KK19:

ben okuyup taksit taksit cevap yetiştiriyorum herkese :KK52::KK52:

hiç üzülme canım vardır seninde bi yerde kısmetin hayırlısı olsun..arıyorsun dimi iş netten falan..
bizim söz ayrı nişan ayrı olacak..yani isteme akşamı hemen söz kesilecek..bi hafta -on gün sonra da nişan yapıcaz kısmetse:21:
nişanda da damada bohça, onlarda bana bohça yapacak karşılıklı alışveriş:KK9:
bide benim müstakbel kayınvalidem nişanda yaptığı tüm çeyizi getirecekmiiş bize..neler almış neler anlatamam doğru saydıysam 10 tane nevresim takımı tabi pike takımlarıda hariç:KK53::KK52:

10 tane nevresim takımı mııı :KK53::KK53:

benim yok çeyizim de 10 tane nevresim takmı, senin kayınvaliden baya hevesliymiş sanırım :KK1:

slm kızlar... cok mutsuzum... her an bitebilir bende hersey.... dogru insan dıye bişey yok bence... artık buna inanır oldum... inşallah sizlerin iliskisi düzgün ilerler.... :KK25:

evet kızlr sözlendik daha 3 hafta oldu... adama bi rahatlık geldii.... 5 de bi kavga ettik bana salaksın sen falan dedi.. bas bas bagırdı... dedim ki bak sinirlisin diye sacma sapan konusuyosun kırıyorsun. daha da ilerletti... az once de aradı yıne kavga ettık s.ktir git hayatımdan dedi.... ben anlamıyorum ya anlamıyrm boyle mı olcak sözlenince bu ne ya...

ayy ben daha devamını okuyamadım, buraya kadar okudum sadece, umarım halledebilmişsinizdir canım :26:

da okudugum kadarıyla yaptıgı şey hiç hoş degil :KK20: biraz burnunu mu sürtsen acaba :26: anladıgım kadarıyla sözlün çok seviyor seni, o durumda hatasını anlar gibi geliyor :26:

Yaşıtım biri olsa :-)
Meraba bu arada ben pembelokum 21.5 yasimdayim :KK66:

ben de cesminaz ama istersen nurdan da diyebilirsin gerçek adım o :KK1: 28.5 yaşındayım :KK37: neyse ki yaş itibarıyla misafirliğe gitme devrini kapattım ben :KK53: ancak akrabalara gidiyorum artık o bile yetiyor bazen :KK37:

ben okuyup taksit taksit cevap yetiştiriyorum herkese :KK52::KK52:

benim yok çeyizim de 10 tane nevresim takmı, senin kayınvaliden baya hevesliymiş sanırım :KK1:

ayy ben daha devamını okuyamadım, buraya kadar okudum sadece, umarım halledebilmişsinizdir canım :26:

da okudugum kadarıyla yaptıgı şey hiç hoş degil :KK20: biraz burnunu mu sürtsen acaba :26: anladıgım kadarıyla sözlün çok seviyor seni, o durumda hatasını anlar gibi geliyor :26:

ben de cesminaz ama istersen nurdan da diyebilirsin gerçek adım o :KK1: 28.5 yaşındayım :KK37: neyse ki yaş itibarıyla misafirliğe gitme devrini kapattım ben :KK53: ancak akrabalara gidiyorum artık o bile yetiyor bazen :KK37:

Ahahah iyiymis yaa :) bu topikte olduguna gore bu yaz soz isteme filan var ;-)
Sevgilin kac yasinda :KK66:

Valla merak ettim ben seni.. Nerelerdesin diye.. Haber vermeden gitme bir daha:KK19:

ayy evet çok haklısın özür dilerimm :KK17::26:

Sağ ol canım bende çok severim adımı annem rüyasında görmüş:KK31:

benim de adımı babam ruyamda görmüş, yoksa kız olurlarsa zeynep olsun diye karar vermişler ( tabi o zamanlar ultrason yok :KK53: ) sonra babam ruyasında deded görmüş, kızın olacak adını nurdan koy diye :KK53: ben doğunca da koymuşlar o yuzden :KK31:

pek hoşlanmam ismimden ama napalım yani :KK31: böylesi uygun görmüş beyaz sakallı dede :KK1:

Ahahah iyiymis yaa :) bu topikte olduguna gore bu yaz soz isteme filan var ;-)
Sevgilin kac yasinda :KK66:

aslında bu topiğe girdigimde vardı ama sanırım artık yok :KK50: 2 haftadan fazla zamandır görüşmüyoruz zatı muhteremle :KK50: yani ben misafirim bu topikte artık :KK1:

benim de adımı babam ruyamda görmüş, yoksa kız olurlarsa zeynep olsun diye karar vermişler ( tabi o zamanlar ultrason yok :KK53: ) sonra babam ruyasında deded görmüş, kızın olacak adını nurdan koy diye :KK53: ben doğunca da koymuşlar o yuzden :KK31:

pek hoşlanmam ismimden ama napalım yani :KK31: böylesi uygun görmüş beyaz sakallı dede :KK1:

aslında bu topiğe girdigimde vardı ama sanırım artık yok :KK50: 2 haftadan fazla zamandır görüşmüyoruz zatı muhteremle :KK50: yani ben misafirim bu topikte artık :KK1:

Hm hadi yaaa :KK50:
Bi iliskiniz mi vardi yoksa oylesine gorustugun biri mi vardi

Tamam affettim bu seferlik :KK1::KK1:

Vardır bir hayır canım yoksa niye rüyalara kadar gelsinler değil mi ama:KK53::KK53:

Hala haber yok yani :KK47::KK47:

kısaca anlatayım karısık oldu biliyrm.... kız arkadasım aradı goruselım dedı. bende temızlık yapmıstım saat 5 di. aradım erhanı dedim kızla aylardır gorusmuyoruz baska gun sansımız yok gıtsem mı bılemedım dedım. bu saatte mı dedı bende saat 5 hem burda hava 8de kararıyor dedım. (izmirdeyim) bas bas bagırdı ne salak salak konusuyon aksam dısarı yok demedım mı dedı. kısın 6 da hava kararıyo yazın 8 de ne var bunda dedım. hem bana sormadın ızın almadın hemde emrıvakı yaptın dedı. bas bas bagırdı.... senı sevmesem bu laflarına boyun egmem bılıon demı dedım. bende senı sevmesem sana coktan yol vermiştim dedi.bende sakınım tepkı vermıyorum. cocuklasma erhan dedım. vay efendım ben nasıl bunu dermişim parmagımda onun yuzugu varken aksam dısarı cıkmak neymıs ozgurlugunu mu ozledın dedı...

sacmalama erhan dedım hadı mutfaga gıdıyrm dedım kapattı gıt canımı daha da sıkma dedı.. neyse yıne alttan alayım uzatılcak bısey yok dıye yemege gel eşek dedim. msj atmadı. yemek yerken whatsapp dan msj geldı baktım sonra da facebook a gırdım bakındım cıktım. saat 8e dogru da msj attım yıne. baktım arıyor. lakayt lakayt dıo kı arkadasınla bulustun mu bende hıhı dedım. nasılmıs dedı ellerınden öper dedm guldu cıddı soruyorum nasılmıs dedı. ne bilim gitmedim ki dedim. basladı ıste yok sen bana saat 6bucuk da msj attın yemek yerken nete gırmeyen kız ne oldu da nete gırdı yemek yerken. bıde tam doncem dedııgın saatte msj attın artık bana yalan mı dıon bılemem moduna gırdı... ( bi kere twitter yuzunden kavga etmıstık ben adımı unlu harflerı cıkararak uye oldum dıye fake hesap degl bu dedi kavga cıkardı sen bana fake demiştin dedi) bende sınırlendım Allah seni bildigi gbi yapsın bundan sonra asla dedıgını yapmam dedim. ne dedn bı daha soyle dedı. asla yapmam dedim.... benim dedgmi yapmayacak kızla benim isim olmaz s.ktir git dedi !!!!! kapattı telfonu................ kızlar ...

aradı bana dıo 1 saattır aramadın benım tandıgım kız bunu yapmazdı ne oldu bı gunde degıstın gelmeme 3 gun kala naptın dıo. hala benı sucluyo. sustum bagırdı cagırdı. ben agzımı actım bana basladı bagırmaya dınle sozum bıtmedı dedı. bende dınlemedım bagırmaya basladım egonu mu tatmın etmeye calısıyon sen bana bagırmak ıcın mı aradın aklınca dedım. kapattı yuzume aradım ben bagırdım dınlemek ıcın aramıosan arama dedım kapattım msj atmıs sen bı gunde bu kadar degıstınse vardır bunun ıcınde bı ıs ... yazmıs saydırmıs yıne... bende acıkladım dedım zoruma gıttı hatalıysam ben ozur dılerım ama sen yapamadın dedım. msj attı var sende bıseyler dıye. dedım bıde ıftıra mı atıosun bana............. aradı acmadım bı daha aradı actım senın amacın ne noluyor sana dıye bagırdı 1 saat naptın bellı degl ınanmıyorum sana dedı bende kendını haklı cıkarmak ıcın ıftıra atıosun yalancısın dedım baslardakı gbı kalamadın dedım. bı anda aglamaya basladım Allahım sınıyor musun benı tek ıstedıgım duzgun bı ılıskıydı dedım... bı anda bagrdı defol hayatımdan yenı ılıskı ıstıyon ha dedı. ne yenısı salak mısın adam gbı dınlemıyor musun duzgun dedım sen yenı dıosun dedım. arama benı bı daha dedı kapattı aradım mesgule attı msj attım benı haksz cıkarmak ıcın hala ıftıra atıosun dedım.... kızlar noluyor nıye boyle bırıne dondu bı anda................. kafayı yıcem........

hala konunun sonunu bilmiyorum ama bu kadarıyla anlattıgın adamdan resmen eski nişanlımı gördüm :KK53::KK53:

bizden önce hayatlarına gören insanlardan yedikleri kazıklardan kaynaklı her soyledigimizin altında bişey arama hastalıgı var adamlarda :KK53::KK53:

evdeyim derdim inanmazdı, arardım onu ortamın sesini dinletirdim evdekilere çaktırmadan, duyardı da ınanırdı :KK53::KK53:

bunun gibi bi sürü şey :KK50: şimdi sana ben ayrıldım kurtuldum desem yanlış birşey söylemiş olurum. hem son zamanlarda böyle diyorsun, belki başka bir sıkıntısı vardır :26: ama çok çirkin şeyler bunlar :KK50:

neyse ben devamını okuyayım da konunun yanlış bi yorum yapmayım daha fazla :26:

Hm hadi yaaa :KK50:
Bi iliskiniz mi vardi yoksa oylesine gorustugun biri mi vardi

28 haziran da nişanlanmayı düşündügümüz bir sevgilim vardı :KK1::KK1: ama artık yok :KK51:

Tamam affettim bu seferlik :KK1::KK1:

Vardır bir hayır canım yoksa niye rüyalara kadar gelsinler değil mi ama:KK53::KK53:

Hala haber yok yani :KK47::KK47:

haber de yok, artık benim hevesim de yok :KK50: benim kafamda bitti bu iş, sıfırım ona karşı :KK34: uğraşırsa düzelir diyecegim ama beni önemsedigini düşünmüyorum o sebeple o da uğraşmaz, böylece bu defter kapanır :KK51:

28 haziran da nişanlanmayı düşündügümüz bir sevgilim vardı :KK1::KK1: ama artık yok :KK51:

haber de yok, artık benim hevesim de yok :KK50: benim kafamda bitti bu iş, sıfırım ona karşı :KK34: uğraşırsa düzelir diyecegim ama beni önemsedigini düşünmüyorum o sebeple o da uğraşmaz, böylece bu defter kapanır :KK51:

Oy ne desem bilemedim hayirlisi olsun :KK31:

Yapma canım ya :26::26: Gerçi ne diyebilirim ki ben olsam bende aynı şeyleri düşünürdüm sanırım senin yerinde olsam :26:

alıntı yaptım ki rahat görsün:KK31:

[/FONT]

cesmi_nazzzz nurdaaaannnnn nerdesin yahu çok merak ettim seni canımcım :18::KK19:

ben ankaraya giderken haber vermeyi unutmuşum bu sefer :KK53::KK53: özür dilerimm :26::26:

Oy ne desem bilemedim hayirlisi olsun :KK31:

ben de sadece hayırlısı olsun diyebiliyorum zaten :KK31:

Yapma canım ya :26::26: Gerçi ne diyebilirim ki ben olsam bende aynı şeyleri düşünürdüm sanırım senin yerinde olsam :26:

valla kuzum bugun bi arkadaşla konuşurken dedi ki bana " sen nişan bekliyorken adam kafa mı dinliyormuş " :KK53::KK53: dank etti resmen kafama :KK50: düşündüğümüz tarihe 2 ay kaldı ve adamın ne zaman kafasını dinleyecegi bile belli değil :KK50: beni sevdigi ne malum ki bunun neden inaanyım ona :KK34:

hee hala pazar gecesine kadar bekleyecegim, en azından face deki ilişkisi var ı kaldırmak için, ama kafamda netleştirdim düşüncemi :KK34:

bugun ananem sordu emrah napıyor diye, o kadar zoruma gitti ki ananeme yalan söylemek :KK50: iyi çalışıyor dedim hemen konuyu değiştirdim :KK50: yazık yani, bana yalan söylettiyor ne hakkı var buna :KK47: hala korumaya çalışıyorum onu salak kafam :KK22:

ben ankaraya giderken haber vermeyi unutmuşum bu sefer :KK53::KK53: özür dilerimm :26::26:

ben de sadece hayırlısı olsun diyebiliyorum zaten :KK31:

valla kuzum bugun bi arkadaşla konuşurken dedi ki bana " sen nişan bekliyorken adam kafa mı dinliyormuş " :KK53::KK53: dank etti resmen kafama :KK50: düşündüğümüz tarihe 2 ay kaldı ve adamın ne zaman kafasını dinleyecegi bile belli değil :KK50: beni sevdigi ne malum ki bunun neden inaanyım ona :KK34:

hee hala pazar gecesine kadar bekleyecegim, en azından face deki ilişkisi var ı kaldırmak için, ama kafamda netleştirdim düşüncemi :KK34:

bugun ananem sordu emrah napıyor diye, o kadar zoruma gitti ki ananeme yalan söylemek :KK50: iyi çalışıyor dedim hemen konuyu değiştirdim :KK50: yazık yani, bana yalan söylettiyor ne hakkı var buna :KK47: hala korumaya çalışıyorum onu salak kafam :KK22:

CAnım hatırlarsan bende söylemiştim önünüzde nişan var onun hazırlığı içinde olmalıydınız diye.. Sen iyi dayandın ben şimdiye kadar tepkimi çoktan verirdim.. Gerçi senin nedenlerin de mantıklıydı o yüzden sesimi çıkartmıyordum.. Böyle yaparak kendini bitiriyor sende sevgi bitiyor güven bitiyor.. Ve o güven kolay kolay kazanılmıyor tekrar..

Canım bence sen söyleme ona. İstiyosa alsın kendi. Bi de söleyip ima edince inadına yapmak istemeyebilr. Zoraki gibi mi algıladı acaba :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

söylemem zaten bu saatten sonra çok da hevesim kaldı ya sanki:KK31:

CAnım benim sevgilim de pek istekli değildi ama bak yaptı bundan sonra konusunu açma sen kendi haline bırak yaparsa yapacaktır zaten düşünüp kendni üzme..

yok canım ya açmam konuyu nasıl istiyorsa öyle davransın bide işine gelmiyo asabiyet yapıyor alttan alsa ölür zaten:KK19:

yaa canımmm kuzum sen nerelerdesin özlettin kendini çok merak ettik seni:KK16::KK16:
aynen daha söylemediklerim de var ve bende şunu bunu aldım diyince kzıyor bana ben alıyorum ne gerek var diye sanki kız evlendiriyor :KK1:

Son düzenleme:
X