Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sen eniştenin kahvesini nasıl yaptınnn
bol tuzluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Eki Görüntüle 1083978 Söz için bu elbisenin toz pembesini istiyorum
elbise çok hoş ama saç bantı kullanma bence

Kaynasın sohbet :) iki saat yoktum dolmuş valla okudum hepsini :)

selam :)
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ohooo sen şımarıklık yapıyorsun o zaman sana yok sen kazana düştün bana var bana nee ben istiyorumm :84: :84:

bi daha olsun nolur ki yine istesinler, yeni elbise giyiyimmm

Sağol canım bende bayııldımmm ilk görünce

güzel günlerde giyersin inşallahhh

galiba bende kazana düştüm nurdanım baksana teklif dahi yok, o kadar önemsizim yani

bunu önemsemeemk olarak görmüyoır ki koca kafalılar, ne gerek var zaten konuştuk herşeyi diyorlar ama yanılıyorlar

sen üzme kendini yavrum, bakalım bi babana söyle de eğer hala yan çiziyorsa yaparız bi plan, zorla teklif ettiririzz

O çarşı çok karışık ben kayboluyorum orada Tam olarak nerde vardır acaba canım biliyor musun

valla hepsinde vardır canım olmadı sorarsın..
burda bi arkadaş yapmıştı kutu almışlar içine çamaşır söz mendili işte ne istersen koymuşlar..sende bu tarz bişey yapabilirsin

Amin canım inşallahh
burda bi arkadaş yapmıştı kutu almışlar içine çamaşır söz mendili işte ne istersen koymuşlar..sende bu tarz bişey yapabilirsin

Ben sadece mendil istiyorum canım içine bir şey koymak istemiyorum pek

tamamdır onu sana havale ediyorum o zaman
bakalım ben söyleyebilsem kalsın yüzüğü teklifi kenarda amann

yalnız bende de teklif yok ve nişanlıyım
senin artık düğün çağın gelmiş, hadi doğruu gelinlik giymeyeee
Peki tamam sustum
Yok canım bu söz için buna bant kullanmam dalgalı yapacağım saçımı sadece =)
Ha iyi o zaman hayırlı olsun canım:)
içti mi hepsini, tepkisi ne olduuu
biraz içti baktım içemiyor ben diktim kafaya

Son düzenleme:
yalnız bende de teklif yok ve nişanlıyım

hadi canımm ya bende hiç teklif falan bu tarz şeyleri takacak bi insan değilim ama sinir oldum işte napayım..
benden her şeyi bekliyor ama o hiç bi atılım yapmıyor..bide yüzük takmak istiyorum canıma yetti

hadi canımm ya bende hiç teklif falan bu tarz şeyleri takacak bi insan değilim ama sinir oldum işte napayım..
benden her şeyi bekliyor ama o hiç bi atılım yapmıyor..bide yüzük takmak istiyorum canıma yetti

ben takıyom da beni takan yok
Tez zamanda takarsınız yüzüğü inşallah teklifle birlikte

olacak bu hafta o da olacak annen halleder bence o işi,

inşallah bu hafta bitecek bu işkence..annem söyleyecek zati ben mümkünatı yok diyemem..ben işteyken halletsinler:18:

Bende bilmiyorum ay yalnız bu hiçbirşeyi bilmemek de koymaya başladı bana artık İstemeden sonra veriliyor değil mi mendil:26:

yani giderken vermek daha mantıklı geliyor, öylede duymuştum zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…