Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bende söz mendilinden hiç anlamıyorum ama çok istiyorum kızımızı verdik anlamında bir mendil

Saç için düz fön düşünüyorum çünkü söz de dalgalı yapacağım.. Makyajı bilmiyorum ay bilemedim.. Birde saça toka falan mı alsam acaba ne yapsam dümdüz kalsın istemiyorumm:26:

şimdi size 4 mayısta istemek için gelecekler söz ayrı mı olacak :26: eğer böyleyse söz ne zaman olacak peki :26:

makyajı kuaförde yaptırırsın diyecegim ama abartmamaları lazım ki bu kuaförlerde pek mumkun olmuyor o yuzden kendin de yapabilirsin belki :26: saçı da sen kendine yakışanı daha iyi bilirsin tabi dee tel tokayla falan tutturabilirsin sanırım :26:

Evet canım istemeye geldiklerinde gün konacak söz için :)

Makyajı saçı kuaförde istiyorum evde istediğim gibi yapamam denk getiremem oturur ağlarım sinirden Yok ben çok düz kalmasın diye bir şey istiyorum saçıma beyaz toka yada saç bandı gibi:26:

kıyafetin eğer spor bir havadaysa saç bandı çok şeker olabilir ben bayılırım da saç bandına hem madem sadece isteme olacak hafif spor da olabilirsin tabiki

anaa bi daha gelecekler o zaman söz için ee onda ne giyeceksinn o ne zaman olacak

iyice panik yaptırıyorum sanırım seni

süpeeeeerrrr

Evet işte çok klasik değil elbisem sadece isteme olacak diye siyah beyaz elbisem beyaz saç bandı mı olsa acaba
Onun için elbise diktireceğim canım paylaşmıştım onuda toz pembe istiyorum yok ben zaten panik haldeyim

aa ben o elbiseyi görmemişim sanırım bence saç bandı olabilir ama kızlar da fikir versin bakalım, ben saç bandını çok seviyorum da ondan objektif bi yorum yapamıyor olabilirim :26:

bende istiyom bananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bende istiyoruummm ama sanırım bir sevgilim bile yokk utaqnmaz gibi hala istiyorum bana neeeee

yalnız ben bidaha istiyorum diye şey ettim
GEÇEN SEFER BİŞEY ANLAMADIYDIM
ALLAH HAYIRLSININ NASİP ETSİN SANA DA

haa bence bant olmasın :)

inanmıyorum tarih belirlendi demekki
söz mendilli bizim çeyizciler çarşısında varmış, ipek hemde üzerine isimlerinizi de işletebiliyorsunuz..
çok güzel bloglar var bunu yapan ama pahalıya gelir sen bi çarşıya bakarsın dediğim gibi

Söz için bu elbisenin toz pembesini istiyorum

O çarşı çok karışık ben kayboluyorum orada Tam olarak nerde vardır acaba canım biliyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…