Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kısmetse evlenecemde yaşayacağım şehirde olması lazım işin :/ o 70-75 i görürüz inşallah, TOEFL a girmeyi düşünüyorum yükseltmek için İngilizceyi bakalım:/

inş inş hayırlısı..:KK31: ab uzm 80-85 istediğini biliyorum ben ama:26::26:

AB nin puanları biraz yüksek kendine güveniyorsan neden olması ankarada güzel..ama yeni bi şehir alışması tekrar tayinle geri dönmesi filan sıkıntı ama mecbur..kendi şehrimize atanmamız imkansız gibi bişey.:KK31:

ne didi konuşmada:KK53::KK53::KK53:

Ben Senin yanında huzur buluyorum.. Biliyorsun sen benim hayalimdin şimdi gerçeğim kaderimsin.. . Seninle yaşlanmak aynı hayatı paylaşmak Bir ömrümü sana adamak istiyorum.. Eve geldiğimde kapıyı senin açmanı istiyorum.. Uyandığımda ilk senin o melek yüzünü görmek istiyorum.. Seni herşeyden herkesten daha çok seviyorum.. Ve seni hep mutlu edeceğime söz veriyorum.. Benimle Evlenir misin ? :KK31:

Ben Senin yanında huzur buluyorum.. Biliyorsun sen benim hayalimdin şimdi gerçeğim kaderimsin.. . Seninle yaşlanmak aynı hayatı paylaşmak Bir ömrümü sana adamak istiyorum.. Eve geldiğimde kapıyı senin açmanı istiyorum.. Uyandığımda ilk senin o melek yüzünü görmek istiyorum.. Seni herşeyden herkesten daha çok seviyorum.. Ve seni hep mutlu edeceğime söz veriyorum.. Benimle Evlenir misin ? :KK31:

vuhuuuuuuu :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: :KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
Bi gün sabah kalkınca yine mi sen be demesin :KK70:
ben korkuyorum da bu konuda o yüzden didim :KK53:

eveeet:KK52::nazar::nazar::nazar: çok güzel işte tamda istediğimz bu kadarcık işte..:KK9:

Ben ağlıyordum o sırada yüzüm olmuş sırılsıklam cevap veremiyorum sonra akıl ettim de eeevveeett dedim:KK31::KK52: Sizede nasip olur inşallah canım:KK31:

hiç sanmıyorum..şimdi telde konuştuk yine annen ne zman söyleyecek bi an önce evlensek dedi..
bende dedim sordun mu bana belki hayır diycem:KK52: öyle mi dedi aynen öyle dedim..
ben senin ne beklediğini biliyorum da (yüzüğü kasdediyor).... gerisi yok biliyormuş da..
bende dedim artık senden bişey beklemiyorum işine gelmiyor bu işler dedim kapattık..
beyefendiye de bak benim zorumla bişey yapacaksa hiç yapmasın sinir şey:KK19::KK19:

hiç sanmıyorum..şimdi telde konuştuk yine annen ne zman söyleyecek bi an önce evlensek dedi..
bende dedim sordun mu bana belki hayır diycem:KK52: öyle mi dedi aynen öyle dedim..
ben senin ne beklediğini biliyorum da (yüzüğü kasdediyor).... gerisi yok biliyormuş da..
bende dedim artık senden bişey beklemiyorum işine gelmiyor bu işler dedim kapattık..
beyefendiye de bak benim zorumla bişey yapacaksa hiç yapmasın sinir şey:KK19::KK19:

Niye bu kadar zor geliyor böyle şeyler erkeklere hiç anlayamıyorum.. Biliyor da işine gelmiyor yani bilmese bu kadar sinir olmaz insan.. Biliyorsun işte al yüzüğü yap teklif bu kadar gerçi belki yapar canım niye celallendik :KK53:

Niye bu kadar zor geliyor böyle şeyler erkeklere hiç anlayamıyorum.. Biliyor da işine gelmiyor yani bilmese bu kadar sinir olmaz insan.. Biliyorsun işte al yüzüğü yap teklif bu kadar gerçi belki yapar canım niye celallendik :KK53:

bu konuşmadan sonra istemiyorum yani içimde bişeyleri kırıp tüketiyor..
bu ilk değil diğer konuşmalarımızda da aynı tepkiyi vermişti zoruma gitmeye başladı:KK14:
desem ki durumu yok var ama işine gelmiyor..bende evlenmiyorum işte:KK19::KK19:

öyle yapmak lazım zaten ilgi çekmek için..:KK1:
bana sağolsun ilk msjımda hemen yardımcı olmuşlardı bu topikte..ayrıca yardımcı diyince yine aklıma geldi nurdan nerde yaa özledim valla acaba aradı mı ketum sevgilisi:26:

ayy yanlış alıntı yapmışım sana canım cerene yazacaktım..senin yazınla alakasız cevap vermişim:KK53:
kanun böyle zmanında babalarımızda aynı şeyi yapmış sırayla:KK33:

Önemli deil :) aynen haklısın. Böyle devam ediyo :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu konuşmadan sonra istemiyorum yani içimde bişeyleri kırıp tüketiyor..
bu ilk değil diğer konuşmalarımızda da aynı tepkiyi vermişti zoruma gitmeye başladı:KK14:
desem ki durumu yok var ama işine gelmiyor..bende evlenmiyorum işte:KK19::KK19:

CAnım benim sevgilim de pek istekli değildi ama bak yaptı bundan sonra konusunu açma sen kendi haline bırak yaparsa yapacaktır zaten düşünüp kendni üzme..

Canım bence sen söyleme ona. İstiyosa alsın kendi. Bi de söleyip ima edince inadına yapmak istemeyebilr. Zoraki gibi mi algıladı acaba :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar ben geldiimmmm :KK3::KK3:

pazartesi salı ankaradaydım, bugun de 23 nisan piknigi yaptık büyük ailecek :KK1: şimdi geldim aranıza ve hemen geçmişe dalıyorum :KK55:

bu arada halaa beyefendiden ses yok :KK51: sesi içine kaçasıca..

Bizim nisan tarihimiz belli degil henüz, ablamin doğumunu bekleyecegiz mecbur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
X