Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Annem babamla konuşmuş. Anlatmış durumu. Babam da daha okulları var nasıl olcak demiş. Ne olcaksa okul bitince olcak demiş annemde :)/QUOTE]

hmm bizim üniv. biteli iki sene oldu işimizde var iyi kötü o dertler yok şükür ama yine çekiniyoruz off of:KK17::18:

Bende okulun bitmesini 73819199 gözle bekliyorum :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba canım inşaAllah bulursun cnm

Buldum canım ama ne çektim bee :KK53:

inşallah içine sinen bi cici bulursun canım:KK16::KK16:
işler bugün çok yoğun yahu daha şimdi girebildim..ama kimseden ses seda yokmuş:KK31:

Ay canım buldum buldum da valla öldüm resmen gezmediğim yer kalmadı sende bursadasın Allah yardımcın olsun hiç güzel şeyler yok :26: Çok zor buldum ben :KK53:

Ayy çok heycanlıı hadi bakalımm :))

Heyecanlı mı streslimi daha karar veremedim canım :KK53:

Görüştük şükürler olsun, hala şoktayım ya geldiğine inanamıyorum. Çok mutluyum..:KK16:

Evet canım zararlı zaten bugünde holter taktıracaktım randevum vardı yarın 23 nisan dolayısıyla ertelendi perşembe gününe, güya aramışlar, hiç telefonum çalmadı, boşu boşuna gidip geldim. Şu tahliller yapılsın, doktorla bir görüşelim ona göre kendime de bir ayar çekicem zaten canım..

Canımm gözün aydınn :KK31: Bu son olsun bir daha ayrı kalmayın inşallah =) Ben söz verdirdim bensiz şehir dışına gitmesi bile yasaklandı askerden sonra :KK53:

Ay canım buldum buldum da valla öldüm resmen gezmediğim yer kalmadı sende bursadasın Allah yardımcın olsun hiç güzel şeyler yok :26: Çok zor buldum ben :KK53:

şükür canım ya topiğe biri geldi sıkıntıdan patladım:KK31::KK31:
yaa çok merak etim nasıl bişey aldın, nerden aldın, ne renk, uzun mu kısa mı anlatsana canımcım:KK52:

şükür canım ya topiğe biri geldi sıkıntıdan patladım:KK31::KK31:
yaa çok merak etim nasıl bişey aldın, nerden aldın, ne renk, uzun mu kısa mı anlatsana canımcım:KK52:

Evet ya bende farkettim niye bu kadar sessizleşmiş bu topik:KK19:

Canım zafer plaza adl den aldım heykel uzun çarşı altıparmak kent meydanı aklına neresi geliyorsa gezdim en son zafere girdim orda buldum =) Siyah beyaz diz üstü bisiklet yaka kolsuz bir elbise altına beyaz topuklu siyah kapatır diye düşündüm =) Önünü de özellikle bisiklet yaka istedim çünkü kahve falan verirken eğilcem rahat olamam öteki türlü =))

Yalnız çalışanlar beni benden aldı isteme için elbise bakıyorum diyorum uzun abiye gösteriyorlar günlük şifon gösteriyorlar dedim siz durun ben bulurum:KK53: En son aldığım yerdeki çalışanlar çok iyilerdi gönlüme göre buldum ama öldüm resmen öldüm eve taksiyle döndüm resmen :KK53:

Buldum canım ama ne çektim bee :KK53:

Heyecanlı mı streslimi daha karar veremedim canım :KK53:

Canımm gözün aydınn :KK31: Bu son olsun bir daha ayrı kalmayın inşallah =) Ben söz verdirdim bensiz şehir dışına gitmesi bile yasaklandı askerden sonra :KK53:

Tatlı stres yaa ama çok heycanlı :)

X