Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

cesaret edemiyorum canım ya..valla hep aklımda saf saf dolanıyorum..hayırlısıyla bi konuşabilsem
iş yüzünden de bekliyorduk ama daha fazla benimkini bekletemem ona da haksızlık oluyor

Söyle canım artık inan sende rahat edersin.. Benim babam şans eseri öğrendi ama oturup konuşarak kendim anlatmayı tercih ederdim.. Al karşına konuş senden gizlemek istemiyorum haberin olsun dersin başlarsın anlatmaya söz istiyoruz şimdilik dersin adı konsun sonrası gelir zaten iş de bulunur..

bilmiyorum kiii, nasıl açayım sence mevzuyu :18:

ee ama seninki askerdeydi..acaba askerden gelmesini bekleyip sonra mı söylesen..zaten desen de gelemeyecekler istemeye hemen..
ama baban derse yine seni soruyorlar falan diye dersin o zaman yine bu sefer ayrıntılı olarak..
bana kalırsa sen babanın sormasını bekle

çok haklısın da bendeki bu tırsıklık yok mu sinir oluyorum..
18 lik kızlar çekinmeden anlatırlar benim yaş olmuş 25 okul bitmiş işim var hala korkuyorum:18:
bide biz annemle şöyle düşünüyoruz annem önce anlatsın babama sonra zaten bana da soracak öyle anlatırım bende..mümkünatı yok ben açamam konuyu..

ama canım şöle de bişi var, biz asker dönüşü bişiler olsun istiyoruz artık. zaten temmuz sonunda dönecek, yani tanışma - isteme -söz için sadece ağustos ayı var elimizde. ben gebzede olduğum için, eylül 1'de buraya dönmüş olmam gerek. eee dönünce söylesem, ikna süreci için hiç zaman kalmayacak bu sefer. benim bu aralar konuşmam, anlatmam, ikna etme çabalarına başlamam lazım ki fikre alışsın, annemi de alıştırsın yoksa teee şubata sarkar bizim tanışma olayları

Evet canım daha iyi olur=) Senin evde olmadığın bir gün annen babana anlatsın hatta o gün anlatacağından senin bile haberin olmasın stres olursun =))

neden istemiyorlar ki peki sadece senin okul yüzünden mi:26:

Evet canım daha iyi olur=) Senin evde olmadığın bir gün annen babana anlatsın hatta o gün anlatacağından senin bile haberin olmasın stres olursun =))

süpper fikir lilimmm
bence de böyle yapalım ahanda bulduk

hadi bakalım hayırlı o zaman
sizinkiler nasıl öğrendi peki şans eseri demişsin meraklandım

Canım benim annem daha arkadaşken tanıyordu sevgilimi çokta seviyordu :) Onun beni sevdiğini falanda biliyordu hatta bana kızıyordu daha ne istiyorsun gibilerinden

Annemle babam ayrı babam şehir dışında yaşıyor bana bir tablet göndermişti bende tabi kapak fotosunu falan ikimizinki yaptım kullandım bir süre sonra bana yeni aldı eskiyi gönder dedi annemde ben uyurken vermiş kargoya Sonra ben tabi nasıl panik oldum anlatamam kargoya gittim geri almak için yola çıkmış çoktan Sonra tabi açmış bakmış sevgilimle ben sırıtıyoruz ekranda annem de sonra aradı anlattı öyle öğrendi

offfffffff, hazırlıksız olmuş bayaaaa

anamm çok değişik bi öğrenme olmuş ama ne güzel kurtulmuşsun babanın tepkisi ne olmuştu

kadroluyum canımmm

darısı benim başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…