Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Nacizane fikrim erkekleri böyle sıkarsanız asla huzur bir ilişki sağlayamassınız , ben kendimden örnek verirsem asla arkadaslarıyla bulusmasına kızmam o zaten bana bilgisini verir bende tamam derim oda bana karısmaz arkadaslarımla bulusmama ikimizde birbirimizin ne yaptığın biliriz ,, arkdasın da dediği gibi özgüvenin tam olsun o sana bilgi verdiği zaman tamam hayatım iyi eğlenceler de zamanını gecirmeye bırak ,, öyle rahat edemessin...karsındakinide bir süre den sonra bezdirirsin.

Ya zaten bn de öle derim de kızlarla olunca sanki bşy olcak. Kendimle ilgili aslında. Onunla ilgisi yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iyiyim şükür tatlım sen nasılsın:KK16:
bende arada giriyorum ama topikte hiç hareketlilik yok eskisi gibi:KK53:

Bende iyiyim canım sağol =) Aynen söz olaylarına daha çok var ya kimse paylaşım yapamıyor =) Beklemedeyiz hep birde genelde Nurdan konu açıyor o da yok Ankarada o yüzden böyle oldu sanırım =))

Bende iyiyim canım sağol =) Aynen söz olaylarına daha çok var ya kimse paylaşım yapamıyor =) Beklemedeyiz hep birde genelde Nurdan konu açıyor o da yok Ankarada o yüzden böyle oldu sanırım =))

evet ya nurdansız sessiz kaldık yarın akşam döner sahalara :KK53:
valla bende söz bile yok daha babam bile bilmiyor şimdilik herşey belirsiz:KK50:

nabersiniz hatunlaaaar :KK51:

İyiyiz canım senden naber =))

halbuki yaz da yaklaşıyoooor :KK31: :KK52:

ben haftasonu babamla konuşcaaam, atraksiyon yaşatırım size yaniii :KK52: :KK9:

Aa konuşmaya karar verdin mi.. ay çok heyecanlııı:KK52: Canım şans senden yana olur inşallah bir aksilik çıkmaz hayırlı haberlerini verirsin:KK31:

evet ya nurdansız sessiz kaldık yarın akşam döner sahalara :KK53:
valla bende söz bile yok daha babam bile bilmiyor şimdilik herşey belirsiz:KK50:

Canım sen neden söylemiyorsun babana hala :)

bu arada lil cim ve gamzelim bir şey rica etsem sizden:KK17:
konu açtım biraz önce netten bir elbise alıcam ama karar veremedim ben beğendim ama annemin pek hoşuna gitmedi..:KK50:
birde siz bakıp fikirlerinizi söyleseniz :KK3:

Son düzenleme:
hadi canım senin de baban bilmiyor mu benim gibi:KK53:
ayy çok heyecanlı nasıl anlatacaksın:KK30:

bizim karışık birazzz :KK37: şöle özet geçiyimm:

geçen yaz ben söledim, bizimkiler başta olumlu gibiydi, sonra yan çizdiler. babam diretti ille ayrılacaksın diye. biz de bi müddet ayrıymış numarası yaptık. ama tabi aslında ayrılmadık. sonraaa işte 2 hafta önce babam tam seçim için memlekete gidecekken dedi ki "anneannene seni soranlar varmış, var mı görüştüğün biri falan" dedi. ben sonra konuşuruz diye geçiştirmeye çalıştım. "var mı onu söyle" dedi, var dedim. "eskisi mi" dedi, evet dedim. ve hiç tepki vermedi. ne olumlu ne olumsuz. soraa evden çıktık zzaten, otobüsü vardı. 1 hafta oluyo döneli, hiç açmadı hala mevzuyu, ama ben açıcam artık :KK53: :18:

bizim karışık birazzz :KK37: şöle özet geçiyimm:

geçen yaz ben söledim, bizimkiler başta olumlu gibiydi, sonra yan çizdiler. babam diretti ille ayrılacaksın diye. biz de bi müddet ayrıymış numarası yaptık. ama tabi aslında ayrılmadık. sonraaa işte 2 hafta önce babam tam seçim için memlekete gidecekken dedi ki "anneannene seni soranlar varmış, var mı görüştüğün biri falan" dedi. ben sonra konuşuruz diye geçiştirmeye çalıştım. "var mı onu söyle" dedi, var dedim. "eskisi mi" dedi, evet dedim. ve hiç tepki vermedi. ne olumlu ne olumsuz. soraa evden çıktık zzaten, otobüsü vardı. 1 hafta oluyo döneli, hiç açmadı hala mevzuyu, ama ben açıcam artık :KK53: :18:

oo şekerim sen yolu yarılamışsın..benim babada sıfır bilgi:18:
eğer sessiz kaldıysa bence olumlu olacaktır düşünceleri..demiştir kendi kendine demekki seviyorlar gerçekten ki kopamamışlar diye endişelenme bence:KK53:

X