Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

anamm çok değişik bi öğrenme olmuş ama ne güzel kurtulmuşsun babanın tepkisi ne olmuştu

darısı benim başıma

Valla canım çok iyi oldu böyle gerçekten =) Benim babam hiç onaylamazdı böyle şeyleri ama annemi dinlemiş sen tanıyormusun gibilerinden soru sormuş sürekli sonra yaşı geldi zaten olması normal demiş

Süper Canım yaa ,, Benimde Heyecan tavan yapmaya basladııı :)) Evde isteme-söz-nişan yapıyorum diye ne laflar ne laflar milletin işi gücü yok ,,

Takma kimseyi canım, benim de evde yapacağımı duyanlar, bir de eniştemin de yeğeni evde yapıp, yer konusunda sıkıntı yaşanınca olumsuz baktılar, yine de mekan tutmak istemiyorum..

Valla canım çok iyi oldu böyle gerçekten =) Benim babam hiç onaylamazdı böyle şeyleri ama annemi dinlemiş sen tanıyormusun gibilerinden soru sormuş sürekli sonra yaşı geldi zaten olması normal demiş

ah ah darısı başıma benimde yaşım çok geldi valla inşallah babam da böyle düşünüyordur

Süper Canım yaa ,, Benimde Heyecan tavan yapmaya basladııı :)) Evde isteme-söz-nişan yapıyorum diye ne laflar ne laflar milletin işi gücü yok ,,

evde daha samimi bence..tabi çevreniz çoksa birşey diyemem..:44:

ah ah darısı başıma benimde yaşım çok geldi valla inşallah babam da böyle düşünüyordur

Bence böyle düşünüyor canım çünkü az çok anlamıştır.. Eğer tepki verecek olsaydı sana söylerdi.. Sen annenle konuştunmu biraz hızlandıralım şu süreci

Benim çevrem çok canım yani sadece 6 tane teyzem var, ama bende evde yapmayı düşünüyorum balık istifi gibi olsakta.. :44:
Çünkü ayrı yapsak babası 12 saat uzaklıktan gelecek, gidecek en fazla 2 ay sonra tekrar nişan için gelecek derken vakit kaybı olur diyordum. :26:
Bir de ben ilk baştan nişanımı yemekli yaparım diye düşünmüştüm yakın akraba çevresiyle..
Sonradan düşündük nerden baksanız benden hariç onlarında elbisesi, kuaförü, aracı, fotoğrafı bi 3,4 bin masrafı olacak, onun yerine düğün daha önemli, onu öyle yaparız dedikte hayırlısı bakalım..

Son düzenleme:
Bence böyle düşünüyor canım çünkü az çok anlamıştır.. Eğer tepki verecek olsaydı sana söylerdi.. Sen annenle konuştunmu biraz hızlandıralım şu süreci

biraz önce tartıştık bu konuda benimkiyle..oda neden uzatıyorsun her şey belirsiz dedi bağırdı belli ki iyice bunalmış..
annemle eve gidince konuşayım bakalım ne diyecek en iyi zamanı kollamak lazım..
inan canım arada kaldım ya off

Canım erkek arkadaşın haklı.. Gerçekten artık söylemelisin.. Bak O da bunalmış. Bugün annenle konuş babamla konuşmanı istiyorum artık de.. Sen evde yokken konuşsun sonra babanla siz de konuşursunuz.. Beni yanlış anlama lütfen ama arada kalmayı şuan sen seçiyorsun.. Baban bilsin en azından söylemiş ol yani binevi topu ona at =)

inan hiç gerek yok canım masraf çok olur..
valla şu düğün işlerinde salonlara verilen parayla neler yapılır..
bende söz nişanı ayrı ayrı zamanlarda evde yapmayı planlıyorum..
ablamında öyle olmuştu bir sürü hazırlık yapmıştık açık büfe ohh mis olmuştu..çokda kalabalıktık hemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…