2014 Yarenleri! :)

haha aynen az daha sabrediyoz sen hızlıymışsın kızım
Nie nickini değiştirdin bakim sen

Son sabıır bee son sabırlar bunlaar Bi daha ayırmayacan adamı dibinden
Ya hu benimki bilmiyor ya kk da takıldığımı zeynepesin çok basit adım ve göbek adım ya bulur falan diye

Son sabıır bee son sabırlar bunlaar Bi daha ayırmayacan adamı dibinden
Ya hu benimki bilmiyor ya kk da takıldığımı zeynepesin çok basit adım ve göbek adım ya bulur falan diye

aynen ayırır mıyım ben ayırsam o ayırmaz
hea anladım kuzum tabi burdaa neler neler diyon çocuğa hahahhahahah nasıl aranız

Şubat'a daha var bence kendinizi yıpratmayın kalan günlerinizi iyi değerlendirin benden tavsiyeee

Oyle diyon da bir bucuk ay kaldi gitmesine.. bn smdiden dusunuyorm nasil yolliycam aglamamam lazim beni oyle gorurse dayanamaz..kendimi hazrlamaya calisiyrm.. gidicek ayri klcaz psikoljsne coktan girdgmz icin bn bu gunlern tadni dogru duzgun cikaramayirm her yuzune baktgmda aklima gelen sey o.. aslinda gerckten cok buyuk bi zaman dilimi degil ama iste sevdgin adam senden uzakta olunca her istedgnde goremeyince bnlari dsunnce insan yipraniyo.. allah yardmcmizolsn bizimde askerlermzinde

Valla istediğin kadar ağla son aynı gidicek.herşeyin çaresi
Var sağlık olduktan sonra bunlar geçici şeyler dua edin askerlik düştü 365 ten başlıcaksımız bn 460 dan başladım safak saymaya...halada sayıyorum.askerlik yani 1 yıl katlancaksn ayrı kalıcaksın seviyorsan bir şekilde geçiuor zaten

aynen ayırır mıyım ben ayırsam o ayırmaz
hea anladım kuzum tabi burdaa neler neler diyon çocuğa hahahhahahah nasıl aranız

Buraya da yazmazsam ben deli olurum ama edaaaa Maşallah de şuanlık bi sıkıntı yok ya
Siz nasılsınız yavrum, eeee heyecan tavan yapıyordur

Buraya da yazmazsam ben deli olurum ama edaaaa Maşallah de şuanlık bi sıkıntı yok ya
Siz nasılsınız yavrum, eeee heyecan tavan yapıyordur

Haha sende haklısın kuzum :) maşallah diyorum o zamann :)
Bizde iyiyiz çok şükür cnm özlem hasret tavan işte heyecanda eh şuan bnze ama bnmki baya sıkıldı artk heyecanlı ve sabırsız bu şafağa bile çok dio hesap et haha

Son düzenleme:

Haklisin ewet saaglik olsun tek ayriligmz bu olsun..

Adam haklı
Sıkılması da çok normal canım :18: Son 20 valla az daha sabır etsin enişte

selammm kızlarr 4 subata 1 ay 24 gün kaldı Nereye düşecekleri nezaman belli olucak ya çok merak ediyorum her gece dua ediyorum

selammm kızlarr 4 subata 1 ay 24 gün kaldı Nereye düşecekleri nezaman belli olucak ya çok merak ediyorum her gece dua ediyorum

içime bir şey oturdu resmen:26::26:
o kadar kısa mı yani.bu olay evrakları teslim ettikten ne kadar sonra oluyor şimdi?

Off ne cabuk geciyo zman ekimde almistik kagidini dun gibii.. :/ neyse bi an once gidip donsunler hayirlisi ile.. umarim hepsi iyi bi yere duser canlarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…