2014 Yarenleri! :)

dışardan birine nasıl bekleyebilirsin derim belki ama içimde sonsuz bir bekleme isteği var.
inşallah sabrın sonu selamettir.

Sevdigini seve seve beklıyorsun ama cidden çok zor kokusunu sıcaklıgını omzuna yaslanmayı ozluyorsun neyse sen bunları dusunme smdııı

Sevdigini seve seve beklıyorsun ama cidden çok zor kokusunu sıcaklıgını omzuna yaslanmayı ozluyorsun neyse sen bunları dusunme smdııı

ona dokunmayı bile hayal edemedim ki zaten.konuşurken bile çok heyecan duyan biri oldum sen düşün.

peki bir şey soracağım Deam ; erkekler bu dönem kızlara pek güvenmezler.biliyorsunçoğu bu dönem ayrılıyor vs.
biz henüz yeni tanıştık sayılır her ne kadar yoğun olsa da.o bana askere gideceğini söylediği ilk andan itibaren soğuk
kanlılıkla karşılayıp destek olacağımı söyledim belirttim.seviniyor içten içe tabi ki.bu süreçte gerçekten bana inanması mümkün mü sence?

Sevgini vee ona guven verirsen acaba beklermii dıe bı dusunceye gırmez mrk etme ama senın elınde canımm frklısını olurda gıdecegı gune kdr bellı etme yanlıs anlamasn snra kafasnda soru işartylee dusunur durur

sürekli beni farklı gördüğünü beğenisini vs. dile getiriyor ama zamana bırakacağım.üzerinde gerçekten samimi ve hayret verici bir etki yaratmak istiyorum.

sürekli beni farklı gördüğünü beğenisini vs. dile getiriyor ama zamana bırakacağım.üzerinde gerçekten samimi ve hayret verici bir etki yaratmak istiyorum.

Doğal ol ve sevgini bellı edıcek şeyler yap kucuk oyunlar mesela onuun sevdigi bişey yap ona ver yada sevdigi bı tatlıyı yaap ver bı anda sprz olsun bnı onemsıyor benm ıcın bıseyler yapıyor dıye dusunur

haha:)) börek istedi benden ki..hem şimdi hem askerdeyken.kırk tane şey var kafamda onu bunu mu yapsam diye.
ve ona bir kitap aldım, henüz veremedim.sonra orada olur da müsait olursa ona kitap ve dergi göndereceğimi söyledim.
sayfalarca mektup yazabilirim dedim.:) dünde en son tüm bu söylediklerimin lafta kalmaması adına Allah ın izniyle o günlerin gelip
sözlerimi tutmayı dilediğimi söyledim.inşallah hissediyordur.

emin ol hıssediyordur mrk etme seen Allah mutlu bı gelecek nasip etsin sizede tatlım

doğrudur canım benim neyse burda birbirimize destek olacağız bol bol dua edeceğiz başka yapabileceğimiz hiçbir şey yok maleseef

kızlar neredesiniz ? nedir askerlerin gitmeden önceki psikolojileri ve sizin tavrınız nasıl onlara karşı ?

bol bol zaman geçirinn.. çok zor ben daha alışamadım şafagımız 349 gıdeli14 gun oldu ama bız 10 gun erken ayrıldık ailesi şehir dışında oldugu ıcın onların yanınada gitti.. 24 gundur yok ve 14 gundur en fazla 6 dk 49 sanıye konuştuk.. 32 saniye konuşmuşluğumuz bile var. insan şükrediyo 1 saniyeye bile.. hele ki gttiği ilk gün anlatamayacagım bı duygu.. 2.5-3 ayınız var sakın uzmeyın bırbırınızı her gununuzu bırlıkte gecırın 365 gun kokusuna hasret kalıcaksınız çünkü. Allahımm askerlerimizede bizede en büyük sabrı versin inşallaahh...

Allah sabır versin.tüm bunları uzaktan yaşayacak olmak daha zor .

Allah sabır versin.tüm bunları uzaktan yaşayacak olmak daha zor .

tabi ki zor canım benimm.. o yanımızda olsa kendimizi yalnız hissetmeyiz ama ben cok yalnız hissediyorumm.. ben 93/4 üm ama 93/3 topignde takılıyorum ve arkadaşlar olmasa vallahi daha kötü olurdumm.. düşün o orda yemekler kötü yiyemiyo diye 14 gündür sırf 1 pogaca yiyordum sbhlrı o kadar.. bazen o bile yok.. dun hastanelık oldum bunyem zayıf dusmus sevglmde topikteki arkadaslarda kızdı.. onlar sayesnde aklım basıma geldı o benı bıraktgı gbı bulmak ıster kendme ıyı bakmam lazımm. diyecegm o ki hep beraber bu zor gunleri atlatacagz arada ugrarım topiğinize sabırdan başka çaremiz yok unutmayın

yanlış anlama ama sanırım yaşında verdiği biraz etki var.ben sizin gibi bakamıyorum çok üzülsem de.
pek tabi insan üzülüyor orada yemek yiyemiyor diye.hele ki erkekler bir de boğazlarına düşkün.ama sen neden yemiyorsun?
kendine iyi bak diyordur bu mudur bakmak? her şeyin hakkını vermek lazım.kendini hastenelik edecek kadar yıpratma sakın kendini.

aynen öyle 20den 2 ay önce gün aldım yaşımında pskolojmnde etkisi var.. benimki tamamen piskolojik bız hergün görüşürdük ederdik 5 dk bıle olsa görürdük birbirimizi bogazımdan geçmiyodu kötü hssedıodum kendimi yemek yerken.. ama telefonda azar yiyince 15 günün acısını cıkardımm :)

Askere gitmeden önce ve gittikten sonra psikolojileri aslında biraz onlara bağlı...İsteyerek ben borcumu ödicem gelicem hayatıma devam edicem falan gibi düşünüp gidiosa en azından kendini hazırlamış oluyo gittiği zamanda bi adım önde başlıo bence çünkü kabul ederek gidiyo bu durumu...Benim erkek arkadaşım kendini hep hazırladı hatta bazen o bana destek oluyodu bak gidip gelcem falan diyerek...gittikten sonrada tabi ortam çok önemli gittiği yer ama ilk zamanlar her şey fix biraz asabi olabilir belki ama tabi bunları herkes böyledir demek doğru olmaz ben kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak yazıorum acemiliğin ilk 10 günü falan hem o alışmaya çalışıo hem sen onun yokluğuna telefon çalmayışına falan her şeye alışmaya çalışıosun ama sonra her şey rutine dönmeye başlıo gittikten 1 ay sonra yemin töreni oluo umarım fırsatı olanlar gidip görür ben gittim gerçekten çok gurur verici...Daha sonra usta birlikleri belli oluo o zamanlar da çok gergin oluo insan neresi olcak nasıl olcak diye belli olduktan sonra izne geliolar o zaman da su gibi akıp geçio zaten...Ustalığın ilk zamanlarıda acemilik gibi gerek ortama alışma gerek görev dağılımı falan zamanla bunlarda oturuo ...Askerlik psikolojisi denen olay tamamen erkeğe bağlı bi durum gidip değişir falan diyenlere pek inanmayın sakın bu da karakter meselesi ..inşallah askerlerinizin olduğu yerler rahat devreciliğin olmadığı yerler olur ve rahat ederler çünkü ortamın gergin olması insanıda etkiler ...
bol bol vakit geçirip fotoğraf çekin parfümünü alıp saklayın gittiğinde sıkıp koklarsınız ilk zamanlar zor olsada insan mecbur alışmak zorunda kalıyo sormak istediğiniz bir şey olursa yazın şimdiden hayırlı tezkereler ...

Kizlar lutfen birbirimize azicikta olsa burdan destek olalım.. pofuduk canim subat ayi geldiğinde topigini bekliyorum..

bebişim valla o değil de hep askerdeyken mektup yazanları duymuştum gitmeden yazmayı da hiç akıl etmemiştim sağol gerçekten bunu uygulamam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…