2014 Yarenleri! :)

Iste canim bizim sevk tarihi 4.subat . 15 ocakta nereye dscgi blli olur diylar bnde netten baktim belli olunca gidip askeriyeye sulus alcaklar sanirim..

benim sevgilim değil gerçi,ama arkadaşlıktan öte hislerimin olduğu tuhaf bir ilişki diyelim.
ve her şeyini bilmiyorum, söylemez de.:26::KK50:

ne zaman gideceğini, nereye düşeceğini elbet söyleyecek ama..bu kadar yakın mıydı bu tarih:KK5:
giderse ne zaman arar,beni nasıl hatırlar.bunları düşünmek çok kötüymüş.:KK25:

bir resim istedim bakalım onu da gönderir mi:KK43:

Off ne cabuk geciyo zman ekimde almistik kagidini dun gibii.. :/ neyse bi an once gidip donsunler hayirlisi ile.. umarim hepsi iyi bi yere duser canlarim

Insallah canim insallah hayirli yerlere dussunler sagsalim yapsn gelsinler.. allah hepimizin askerlerini korusun..tez zamanda yanlarimizda olsunlar...

içime bir şey oturdu resmen:26::26:
o kadar kısa mı yani.bu olay evrakları teslim ettikten ne kadar sonra oluyor şimdi?

Off off az kaldi gidicekler :KK43:( canim nisanlim celp tarihini aldginda 15 ocakta belli olur dediler subedekiler..

4 şubatan 20 gün önce falan belli olur cnm .

Insallah canim insallah hayirli yerlere dussunler sagsalim yapsn gelsinler.. allah hepimizin askerlerini korusun..tez zamanda yanlarimizda olsunlar...

Amiiiiiin canim bnm amiin

kızlar günler geçiyor vallahi günler yaklaştıkça gerim gerim geriliyorumm son 45 gün :KK5: bu aralar aranızda olamadımm nasılsınız neler yapıyosunuzz?

yani bu günle 43 gün mü:KK25:

Allah ım hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin .

selam kızlar benim nişanlımda şubatta gidecek ben okurken tanıştık biz 3 sene hep yanyanaydık şimdi o manisada ben istanbulda :KK43: Ancak ayda 1 görüşebiliyoruz daha buna alışamamışken şubattan sonra 1 sene boyunca görüşemiyecek olmak içimi yakıyor...nasıl geçecek 2014 bilmiyorum..:KK50:

selam kızlar benim nişanlımda şubatta gidecek ben okurken tanıştık biz 3 sene hep yanyanaydık şimdi o manisada ben istanbulda :KK43: Ancak ayda 1 görüşebiliyoruz daha buna alışamamışken şubattan sonra 1 sene boyunca görüşemiyecek olmak içimi yakıyor...nasıl geçecek 2014 bilmiyorum..:KK50:

Selam kızlar Benimki kasım 2013 de askere gitti ama okudugumda snın ıcın 1 tık daha kolay olck soncnda her gun gorenden dha deneyımlısın uzaakken özlemn nasl oldugunu cok zor ama gecıcekk sabırrrrrrrrr kızlar bu askerlıktee zorlaaada olsa kabuulenmenız gerektıgını ogretıyoo şuanda yanında olanlar bol bol bırlkte vakıt gecırın telefonda konsşn msjlasnn elınzdn gelen hersyı yapınn ve biran önce geliinde bizde gidelimm çook özledimm askerimii :KK5::KK5: İyi akşamlar kızlar En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

selam asker yarenleri adaylarıı heyecanlar nasılllll yakında sevdiklerinizin yerleri belli olur :KK49::KK49:

Of ya bennim nisanlim mayisa kaldi ya cok uzuldum keske subatta gitseydi of of.. hayirlisiyla gitsnde gelsin artik bu gitti gidicek sikintisi beni cok bunaltti bi gitseydi hayirlisiyla artik saymaya baslasaydik safaklari ama olmadi :KK43:(

benim sevgilim de 4 şubatta asker kısmetse, ikimiz de çok stresliyiz. Inşallah rahat bir yere düşer. Ondan birkaç gün bile ayrı kalamazken 6 ay nasıl geçecek hiç düşünemiyorum :KK43: allah hepimize sabır versin şimdiden

benim sevgilim de 4 şubatta asker kısmetse, ikimiz de çok stresliyiz. Inşallah rahat bir yere düşer. Ondan birkaç gün bile ayrı kalamazken 6 ay nasıl geçecek hiç düşünemiyorum :KK43: allah hepimize sabır versin şimdiden

hayırlı olsun şimdiden ... Dua et kıbrısa hıc dusmesn :):):):) bizde oyleydık 2 gun ayrı yapamazdık smdı ise göremıyorum :KK43: zoor ama beklemekten baska care yok ne yazıkkı :KK31:

X