2014 Yarenleri! :)

hayırlı olsun şimdiden ... Dua et kıbrısa hıc dusmesn :):):):) bizde oyleydık 2 gun ayrı yapamazdık smdı ise göremıyorum zoor ama beklemekten baska care yok ne yazıkkı
canım allah sana da sabır versin, tez zamanda kavuştursun sizi. Haklısın maalesef beklemekten başka yapacak bir şey yok, seninki iyi yine iki ay geçmiş bile ne güzel :)

merhaba kızlar benim erkek arkadaşımda 2 aralıkta gitti suan usta birliğine teslim oldu.. 2014 ü yalnız geçirecekler arasındayım bende allah sabır versin hepimize

merhaba kızlar benim erkek arkadaşımda 2 aralıkta gitti suan usta birliğine teslim oldu.. 2014 ü yalnız geçirecekler arasındayım bende allah sabır versin hepimize

allah sana da sabır versin canım ya. inşallah teskerelerini alıp da kavuşulacak gün bi an önce gelir hepimiz için

canım allah sana da sabır versin, tez zamanda kavuştursun sizi. Haklısın maalesef beklemekten başka yapacak bir şey yok, seninki iyi yine iki ay geçmiş bile ne güzel :)

Amin hepimizee merak ettıgınız herşeyı bize sorabilirsiniz yanyana üstesinden geliıyoruz kızlarlaa mrk etmeyın Allah bı sekılde dayanma gucuu verıyor

inşallah canım seninki gitti mi gidecekmi? uzun dönem mi kısa dönem mii?
canım 4 şubatta gidecek kısa dönem, 24 ocakta yeri belli olacak ikimiz de o kadar heyecanlıyız ki. Ondan şimdiye kadar 3 gün bile geçirmedim, 6 ay nasıl geçecek. peki insan alışabiliyor mu ayrı kalmaya, sizler bunu yaşıyorsunuz sonuçta, bunu çok merak ediyorum

Amin hepimizee merak ettıgınız herşeyı bize sorabilirsiniz yanyana üstesinden geliıyoruz kızlarlaa mrk etmeyın Allah bı sekılde dayanma gucuu verıyor
o dayanma gücü bende de olur inşallah. En çok merak ettiğim ne sıklıkta haber alıyorsun ondan, özellikle acemilik sırasında her gün aramaya izin veriliyor mu acaba

bizde hergun bırlkte vakıt gecıren kısıydı hergunn hemde oyle ıkı saat fln degl 10 saat 13 saat yanyana gunu gecırırdık :))) Ama smdı aylar oldu ( Alışılmıyo sadece sabredıyorsunn beklıyorsun gelıcegı gunu hayal edıyorsun askerınle konuşyrsn vs vs ... Sabretmek'ten başka bişey değil

o dayanma gücü bende de olur inşallah. En çok merak ettiğim ne sıklıkta haber alıyorsun ondan, özellikle acemilik sırasında her gün aramaya izin veriliyor mu acaba

yeri iyiyse hergun 1-2-3 kere arar hergun mrk etme acemilik daha rahat gecıyor ustadan. usta bırlıgınde dua et teleffn soksun ıstedgn an ulaşaboılıosn onun rahatlıgı bı var :))

anladım canım.. yani şu anın kıymetini öyle iyi bil ki sana alışıyor insan ,geçiyor acısı diyemem.yani o teslim olacağı an son kez konuşuyosunuz ve o telefon kapanıyo.boşluğa düşüyorsun onsuz. tarif edilemez o acı alışmıyosun insanın içinden asla çıkmıyor sadece bi yerden tutunmaya çalışıyorsun hayata sadece.ben o zamanlar sürekli buraya giriyordum sende öyle yap buradaki herkes aynı şeyi yaşıyor çünkü seni anlayan insanlarla paylaşarak geçirmek bu zamanı iyi geliyor insana. ama bence şimdi o anları düşünme zaten yaşayacaksın şu anların tadıını çıkar canım şimdiden sıkma canını:)

benim sevgilim denizci acemilikte çok rahattı yazı bürodaydı hiç eğitim görmedi günde 3 -4 kez konuşuyorduk hatta bazen daha fazla o konuda çok şanslıydım ben.. ama tabi gideceği yere göre değişir eğitim görenlerin günleri baya dolu dolu geçiyormuş pek konuşamıyorlarmış öyle diyordu erkek arkadaşım.

yeri iyiyse hergun 1-2-3 kere arar hergun mrk etme acemilik daha rahat gecıyor ustadan. usta bırlıgınde dua et teleffn soksun ıstedgn an ulaşaboılıosn onun rahatlıgı bı var :))

inşallah yaa telefon soksa ne hoş olur en azından bi nebze huzurlu olurum, acemilikte her gün bi defa arayabilse çok iyi olur içim rahatladı biraz en azından :) teşekkür ederim

inşallah yaa telefon soksa ne hoş olur en azından bi nebze huzurlu olurum, acemilikte her gün bi defa arayabilse çok iyi olur içim rahatladı biraz en azından :) teşekkür ederim

Merak etme acemilikte rahat oluyolar 1 kerede arar 3 kerede :))) Guzel olur hersey merak etme allah sabredenlerin yanındadır istedigin zaman bıze sorabilirsin destekcı kızçeleriz gecicek bugünlerde http://www.kadinlarkulubu.com/ah-er...ere-gidecekler-burayaa-1004.html#post33355260 Bizim topik bu istediğnz zaman gelıp dertleşebilirsnz

ne güzel yaa, çok sevindim senin adına inşallah benzer bir durum sevgilime de kısmet olur :)

tamam canım çok teşekkür ediyorum.topiğinize son zamanlarda her gün bakıyorum zaten Her gün yazarım zaten.

inşallah canımmm sen şimdiden hiiiç düşünme bunları sevdiğin yanındaa daha zamann var.. yani mutsuz olup şimdiden girmeyin o psikolojiye..
çok haklısın keşke böyle davranmasaydım, benim yuzumden o da çok stresli. Her gün konuşuyoruz bu konuyu ayrıntılı olarak artık yapmam, önerini dikkate alacağım

çok haklısın keşke böyle davranmasaydım, benim yuzumden o da çok stresli. Her gün konuşuyoruz bu konuyu ayrıntılı olarak artık yapmam, önerini dikkate alacağım
benden çok çok deneyimli arkadaşlar var canım bende ilk geldiğimde aynı senin gibiydim şimdi ben öneride bulunuyorum sende alışacaksın:) 355. dönem(kasım) asker yarenlerinin topiğini de gel arada arkadaş üstte linkini atmış bak bekleriz:)

Merhaba kızlar
Var.... benim sevgilim ,sözlüm :'( şubat ta gidecek , ben simdiden dayanamıyorum, napcam onu da bilmiyorum o da ben de cok stresliyiz ,yok mu bunun çaresi: '(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…