2014 Yarenleri! :)

kz seninde bityor saylr ya kuzum safgn kacti :KK70: bitiyor cok sukur balim yaa bde gorecm doye cok mutluym 3aydr gormuyorm:KK70:

Günaydın tatlımm ayy çok sevindim senin adına :KK68::KK68::KK68: kızzz ben acemiden sonra hiç görmedim:KK70::KK70:
150 ye indik işte :mad::mad::mad:

O atıyor ama :63:

İzmir'de canım seninki nerde?

Günaydın canımmm Ağrı dağın eteğinde uçan güvercin benimkisi :confused::confused::confused:
Öyle canimda alinganlikta sinir tanimiyor resmen :KK70:
Günaydın canımmm.. Ne diyor pekim sende at kız o zaman :KK53:
:KK53:

Günaydın tatlımm ayy çok sevindim senin adına :KK68::KK68::KK68: kızzz ben acemiden sonra hiç görmedim:KK70::KK70:

Günaydın canımmm Ağrı dağın eteğinde uçan güvercin benimkisi :confused::confused::confused:

Ay ne bilim her şeye kulp takıyor değiştin falan diyor sürekli

gunaydn tatlm aa niye oyle izn kuklanmckmi hic

Ay ne bilim her şeye kulp takıyor değiştin falan diyor sürekli

Askerlik piskolojisi desene tatlım ya o_O benimki de bazen gereksiz yükselmeler yapıyor sonra oturuyor aşağı :KK51:
değişmeyi neden kötü görüyorlar ki tatlım değişirsin tabi ki de asker bekliyorsun ne kadar zor oludğuunu bununla mücadele ettiğini bilmiyor sanırım kimse :KK16:

Askerlik piskolojisi desene tatlım ya o_O benimki de bazen gereksiz yükselmeler yapıyor sonra oturuyor aşağı :KK51:
değişmeyi neden kötü görüyorlar ki tatlım değişirsin tabi ki de asker bekliyorsun ne kadar zor oludğuunu bununla mücadele ettiğini bilmiyor sanırım kimse :KK16:
Hic sorma canım zorlanıyorum bende artık değişik değişik davranıyor:63:

X