2014 Yarenleri! :)

İstersen hazırları var istersen kendin hazırlayabiliyosun balımmmm:) karikatürlerle sizi anlatıyo:) tavsiye ederimmmm:) buarada başakımmm lazer için başka bi yerle görüştüm.. Tüm bacak özel kolaltı seansına 500 dedi.. Nasıl sence?
alcam karar verdim kuzum ama nasil bisi yaptirsam acaba,sen yardımcı olur musun kuzum:oops: tatlim 500 cok ,300 ideal

Tuğçemmmmm hayırlı uğurlu olsun bitanemmmm rabbim bi daha hiç ayrılık yaşatmasııınnn bir ömür sevdiğinle mutlu mesut yaşayın inşaAllahhhh:)
Ahh canim cok tesekkur ediyorum insallah sizde bir an once kavusursunuz dualarim sizlerle :KK48:

alcam karar verdim kuzum ama nasil bisi yaptirsam acaba,sen yardımcı olur musun kuzum:oops: tatlim 500 cok ,300 ideal
Buranın piyasası mı böyle anlamadım balım yaa:KK43: ilk gittiğim yer seans başı toplam 615 demiştiiiii.. Yuuhh anasını satemmmm.. Töve tövbe yareppimmm..

Ben en büyük asker benim askerim olanı düzenleyip yaptım balımmm.. Eklediğim şeyler oldu ona.. bi kaçta foto koydum.. Sende öyle yapabilirsin:)

Buranın piyasası mı böyle anlamadım balım yaa:KK43: ilk gittiğim yer seans başı toplam 615 demiştiiiii.. Yuuhh anasını satemmmm.. Töve tövbe yareppimmm..

Ben en büyük asker benim askerim olanı düzenleyip yaptım balımmm.. Eklediğim şeyler oldu ona.. bi kaçta foto koydum.. Sende öyle yapabilirsin:)
soz yazdin mi kuzum

Kızlar bugün olaylar olaylar. çok yorucu bi gündü benim için. acilen bi kitaba başlayıp dış dünyaya kapatıcam kendimi

benim uyuz tuttu bu tartıştığımız olayı annesine yazdı kuzum yazma dediğim halde. bende telefonu yüzüne kapadım. şimdi nasıl giderim bi daha onlara. bi daha size gitmicem dedim aynen gitme dedi. şuna bak ya anneler günüde yaklaşıyo buhran bastı yeminle.

benim uyuz tuttu bu tartıştığımız olayı annesine yazdı kuzum yazma dediğim halde. bende telefonu yüzüne kapadım. şimdi nasıl giderim bi daha onlara. bi daha size gitmicem dedim aynen gitme dedi. şuna bak ya anneler günüde yaklaşıyo buhran bastı yeminle.
Ben bisey anlamadım o_O

X