2014 Yarenleri! :)

ayy benimkide çok sever çerez bak bu iyi oldu:) badem fındık falan alabilirim:)
bak aklımdakileri söylüyorum kuzum: deodorant, rollon, ıslak mendil, selpak, kulak çöpü, jilet, pudra, el kremi, tişört, gömlek, iç çamaşırı, atlet, mektup yazıcam, çikolata, cips,gofret, sade nescafe, olips tarzı şekerler, tuzlu kraker, kek. bu kadar :KK51:
kuzum aynen bnm markettn aldklarm 31 tuttu hicbsey valla sok a gectm snde oyle yap uygun orasi cnku:) ama gofret ve cips yollama bence ezilir maffolur byle kirilmcak ezlmicek seyler secersen daha iyi:)

kuzum aynen bnm markettn aldklarm 31 tuttu hicbsey valla sok a gectm snde oyle yap uygun orasi cnku:) ama gofret ve cips yollama bence ezilir maffolur byle kirilmcak ezlmicek seyler secersen daha iyi:)

aynen onlar ezilir dimi :/ ne biliym cipsi çok seviyo kuzum ama haklısın. nakitte göndersem mi ki ya orda ptt falan yok para çekeceği biryer. Abes mi olur o_O

aynen onlar ezilir dimi :/ ne biliym cipsi çok seviyo kuzum ama haklısın. nakitte göndersem mi ki ya orda ptt falan yok para çekeceği biryer. Abes mi olur o_O
bnce istemez kabl etmez para gondermeni bn sordum cok sinrlendi bana bnde byle seyler yolliyarak braz destek olim dedm balim bnmkide cipse bayilir ama bnde ezilr die gondermdm:)

bnce istemez kabl etmez para gondermeni bn sordum cok sinrlendi bana bnde byle seyler yolliyarak braz destek olim dedm balim bnmkide cipse bayilir ama bnde ezilr die gondermdm:)

ben soramam balım ya direkt göndersem mi ki :KK43:

bende düşündüm canım ama işte para vermek yerine dolaylı yollardan ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum. ha sigara kullanıyor mu ben bide sigara almıştım 3 paket

yok canım kullanmıyor ama orda da parasız kalsın istemiyorum söylemez de yani puf.

X