2014 Yarenleri! :)

Başakımmmm lazer için 2 yerle görüştüm kafam çok karıştı.. İnanılmaz uçurum var fiyatlar arasında.. Birisi çok uygun birisi çok pahalı.. Birisi 4000 tl diyo diğeri 650.. Tek seans fiyatıda 350bacak, 175genital, 90kolaltı.. 650 olan bişeye özel kampanya fiyatoymış.. 4000bin olan yerde ütüleme lazer varmış..
cok.pahali balim

Başakımmmm lazer için 2 yerle görüştüm kafam çok karıştı.. İnanılmaz uçurum var fiyatlar arasında.. Birisi çok uygun birisi çok pahalı.. Birisi 4000 tl diyo diğeri 650.. Tek seans fiyatıda 350bacak, 175genital, 90kolaltı.. 650 olan bişeye özel kampanya fiyatoymış.. 4000bin olan yerde ütüleme lazer varmış..
Canim 90 çok ya kolalti için 650de çok az baska yerlere bak derim

sordum canım Nuh diyor peygamber demiyor, gelince de iyice kesecekmiş internetle telefonla ilişkimi asosyalleştirecek beni iyice bu adam:KK70: plaslanıııımm canıııımm geri sayıma başladııık 10En Büyük TÜRKİYE
canım ya valla btti sizinde :) şükür kavuşcaksınız. gelememen kötü oldu buraya gelemiyom çok bebiş ama tek görüşme yeri burası artık seninle bi de seni asosyal yaparsa iyice yandık valla :) bnmkii bile bu kadar yapmadı diren pofidiğim :KK70:

650olan ıpl olablr yanı sora kıllar gerı cıkablr canm utuleme de ıyı ama 4000 cok fazla asla degmez

ne demek balim gonlumden gecen dilekler bunlar :) ama sevdicegn geldgnde buraya girmemezlik yapma unutma sakn bizi :) arada da olsa gell balim:)
yok canımmm unutur muyumm ilk geldiğinde sık giremesem de formuma dönerim kısa zamanda inşallah bu günleri sizlerle beraber atlattım sonuçta:KK68:
canım ya valla btti sizinde :) şükür kavuşcaksınız. gelememen kötü oldu buraya gelemiyom çok bebiş ama tek görüşme yeri burası artık seninle bi de seni asosyal yaparsa iyice yandık valla :) bnmkii bile bu kadar yapmadı diren pofidiğim :KK70:[/QUOTE]

yok kız gelince kamerasız internetsiz telefon bulacakmış bana :KK70::KK70::KK70: imkansız gibi bir şey gelmem ancak ortak falan belkii bir ihtimal kullanırım:KK48: bitti kuzumm bitti haftaya şu zamanlarda saatleri sayıyor olacağım inşallah:KK68::KK68::KK68:

canım ya valla btti sizinde :) şükür kavuşcaksınız. gelememen kötü oldu buraya gelemiyom çok bebiş ama tek görüşme yeri burası artık seninle bi de seni asosyal yaparsa iyice yandık valla :) bnmkii bile bu kadar yapmadı diren pofidiğim :KK70:
yok kız gelince kamerasız internetsiz telefon bulacakmış bana :KK70::KK70::KK70: imkansız gibi bir şey gelmem ancak ortak falan belkii bir ihtimal kullanırım:KK48: bitti kuzumm bitti haftaya şu zamanlarda saatleri sayıyor olacağım inşallah:KK68::KK68::KK68:

bebegm benımkı 2 .kez yakalattı ılkınde affetmslerdı bu sefer nolır acaba :KK43:(

hoşgeldin kuzumm iyiyiim dışardaydım eve geldim şimdi sen nasılsınn?
hoşbuldduk tatlııımmmm :KK33: bende yağlıboyaya başlıycam ona hazırlık yapıyordum canım nasıl olduğumu pek bende bilmiyorum sabah benimki bi sinir bozucuydu alttan aldım artık akşam ararsa durumları daha net anlıycam inşallah bi sorun yoktuuurrrr :KK75:

hoşbuldduk tatlııımmmm :KK33: bende yağlıboyaya başlıycam ona hazırlık yapıyordum canım nasıl olduğumu pek bende bilmiyorum sabah benimki bi sinir bozucuydu alttan aldım artık akşam ararsa durumları daha net anlıycam inşallah bi sorun yoktuuurrrr :KK75:
inşallah sorun yoktur bebeğiim, ohh hadi kolay gelsiiinnn:KK68:

valla yaa başkasına yapamıyo tek bana rahat oh canım tabi ben çekerim :KK69: geldiğinde ödeşicezzz :KK53: seninkiyle aran nasıl kız :KK14:
ben de öyle gelince hesaplaşacağım:KK48::KK48: ay kurban olduğum ya nasıl olalım hamdolsun gayet iyiyiz keyifliyiz arada bunalıma giriyor da çıkarıveriyorum hemen:KK70: masal gibi geliyor her şey şuann mutluyuz bin şükür:KK68:

ben de öyle gelince hesaplaşacağım:KK48::KK48: ay kurban olduğum ya nasıl olalım hamdolsun gayet iyiyiz keyifliyiz arada bunalıma giriyor da çıkarıveriyorum hemen:KK70: masal gibi geliyor her şey şuann mutluyuz bin şükür:KK68:
aaynenn aynenn bende derinn bi bunalıma giriyorum sonra çıkıyorum o banada oluyor :KK53: ne güzel yaa hep böyle kalıınn :oops: şafağıda sormaya gerek yok 1 haftadan az kalmış sanırım :KK51:

X