2014 Yarenleri! :)

ya anlamıyorum ki neden kavga edilir bizde ettik ama pismanım daha dün gece baglık çıglık kavga ettim ama pişmanım bide siz kısa dönemsiniz inan bak biz askerlige alışana kadar 6 ay geçti zaten kasımdan beri görmüyorum kıymetini bilin kısa dönem geçip gidecek bu kadar yıpranacak ne var bebeğim hala yanına gitmediğin için mi problem yapıyor

ya bebegm bak sen benı tanımıosun bende peygamber sabrı vardr oyle derler yanı ınan tamam snrlendgm zaman bazen agzmdan cıkanı kulagm duymuyor ama gtmedgm ıcın kendımı hatalı gordum evet alttan aldm yok nuh dıyor peygamber demıyor .. gelmedın bana destek olmadn dıyor oyle olmadgnı anlatmaya calısıyrm anlamıo .. kafayı yedrttı bana :KK43: 39 gunu kaldı yaptgna bak hala .. yarın carsı ıznıne gelım yazmstm okuyamadan telı kapandı zaten ..

Canım ne alakası var yani oyle düşünecekse her an yakalanma riski var aramasin telefonu saklasin o zaman. Benimki suçlamaz herhalde suclayacaksa aramasaydin derim ay gerginim zaten sinirimi ondan çıkarırım :KK53:
sen onların kafasının normal çalıştıgını mi sanıyorsun acabaa yakında anlarsın askerdeki adamın kafası nasıl çalışıyormus:KK24:

ya bebegm bak sen benı tanımıosun bende peygamber sabrı vardr oyle derler yanı ınan tamam snrlendgm zaman bazen agzmdan cıkanı kulagm duymuyor ama gtmedgm ıcın kendımı hatalı gordum evet alttan aldm yok nuh dıyor peygamber demıyor .. gelmedın bana destek olmadn dıyor oyle olmadgnı anlatmaya calısıyrm anlamıo .. kafayı yedrttı bana :KK43: 39 gunu kaldı yaptgna bak hala .. yarın carsı ıznıne gelım yazmstm okuyamadan telı kapandı zaten ..
39 gün mü haha bizim 2 gün kaldı valla gece kavga ettik bizde bitti bya stres atıyoruz aman seninkide allahım sinir oldum o çarşı iznine gitmedin ya sen hava kötü diye sonra gittin mi hiç duygum

sen onların kafasının normal çalıştıgını mi sanıyorsun acabaa yakında anlarsın askerdeki adamın kafası nasıl çalışıyormus:KK24:
Canım farkındayım zaten 2 buçuk aydır orda kafalarinin nasıl çalıştığını biliyorum yani sadece bu konuda bu şekilde beni suclarsa alttan almam beni suçum yok çünkü bebeğim onu anlatmaya çalışıyorum

39 gün mü haha bizim 2 gün kaldı valla gece kavga ettik bizde bitti bya stres atıyoruz aman seninkide allahım sinir oldum o çarşı iznine gitmedin ya sen hava kötü diye sonra gittin mi hiç duygum

yok canm ıste bılet alıp gtmedm ya sora gtmedm cunku kendını bana karsı kapattı dym 1 aya yakın konusmamstı sora konustgndada kavga gurultu geldıgı nokta da bu :KK43:( evcı cık geleym dedm hakkını kaybettn dıo . smdı de tel yakalatttı tamam ölümlerden ölüm begenebilirim of :KK43:((((((

demetimmm bitanemmm cok ozledim ki seni yaaaa..iyiyim seni gordum daha iyi oldum..sen nasilsin kuzumm
kuzum beniiiim bende iyiyim sukur nolsun kuzum.. arada bi orta sekerliyim ama yuvarlanip gidiyorum kuzum
Nasılsın güzellik
iyiyim fistigiiim ck sukur sen napiyosun
kzlaaar moralım ınanlmaz bozuk ya aglıcam erkek arkadasmla sabahtan berı tartsıoduk neyse sora telı kapandı baska numaradan aradı telını yakalatmıs ya offf benden cıkaracak smdı :KK43: ve bu 2. yakalatısı umarım bse olmaz :KK43:
oy kuzum kiyamam :KK43: insallah olmaz bisey tatlimmm skma canini

ama telefonda bazı şeyler anlaşılmıyor malesef canım ya yuz yuze sorunlar daha kolay çözülür inan

canm oyle de gıdemedm ıste .. gelım yazdm yıne okuyamadan telefonu kaptrdı .. benı aradgı numarayı aradm arkadası cktı yanındayms verdı ıste cok snrlıydı kapattı zaten :KK43:

aynen bnde kuzum ya ..bi oyle bi böyle gidiyo iste
Başakımmmm lazer için 2 yerle görüştüm kafam çok karıştı.. İnanılmaz uçurum var fiyatlar arasında.. Birisi çok uygun birisi çok pahalı.. Birisi 4000 tl diyo diğeri 650.. Tek seans fiyatıda 350bacak, 175genital, 90kolaltı.. 650 olan bişeye özel kampanya fiyatoymış.. 4000bin olan yerde ütüleme lazer varmış..

canm oyle de gıdemedm ıste .. gelım yazdm yıne okuyamadan telefonu kaptrdı .. benı aradgı numarayı aradm arkadası cktı yanındayms verdı ıste cok snrlıydı kapattı zaten :KK43:
Canımıniçiiiii hiç bişey senin yüzünden değillll.. Bizde 2 defa yakalattık ceza falan almaz merak etme..

X