2014 Yarenleri! :)

Yat kalk şükret haline damla hanııııımmmm.. Bizim her bi yanımız tüylü bi napalımmmmm.. Gelmiş komple tüfysüz olsaydım diyo bideeeeeeeeeee..

sanırım en garantisi lazer balımmm yani kesin çözümm.. Ben gidicem yaa kafaya koydum arkadaş:)
hahaha cok sey istiyorm dimi ay ne vardi be heoimz tuysz olsaydk bzmde acilarmiz tukenmez yok agda yok hamilelik donemi dogur aboww saymakla.bitmiyr:)

tanıştık kızzz adımı değiştirdim bilemedin beni :KK70: güneşti ya benim ya asıl ismim aysu aay karışık oldu anladın sen dimi :KK53:
hahaha allah seni ne etmesin kac saattir dusunyorm bu kim kim .d tarihte yazms dedm herlde sevdcgi 7.ayda gelcek bu ay galba eskilerdn blmyrm die dusndm .d.d

hahaha allah seni ne etmesin kac saattir dusunyorm bu kim kim .d tarihte yazms dedm herlde sevdcgi 7.ayda gelcek bu ay galba eskilerdn blmyrm die dusndm .d.d
:)))) keşke öyle olaydııı aahhh ahhh :KK14: bu topiğe ilk mesajımı hiç unutmam :KK50:

hahaha cok sey istiyorm dimi ay ne vardi be heoimz tuysz olsaydk bzmde acilarmiz tukenmez yok agda yok hamilelik donemi dogur aboww saymakla.bitmiyr:)
He valla kıııııııızzzz:) her ay regl bizde.. O reglinin getirdiği psikolojik hassasiyet, trip krizleri bizdeee.. Ohooooo..

Hepsi bitti mi duygutoşummm? Ne kadar sürede tamamen bitti? Bana detayları anlat sendeeeee.. Ben gidmek istiyorum allahın izniyle yaa koydum kafaya..

Kendıme yaptıgım en buyuk ıyılık dıyebılırım :)) Ama ilk iş çok iyi bi merkez bulmak ben kafaları yemıstm nere olsun dıye aylarca suren dusunme surecımden sonra memnun kalacagmı dusundgm bı yere basladım bıraz sabır ısı hemen bıtmıo seans aralıkları basta 1 ay fln oluo sora 2 ay ben kafama gore gıdıodum :) Alex yaptrdm ozel bolge ve koltuk altına kesınlıkle alex tavsıye ederım ben dıger aletlerıde denedm ama alex kadar etkı vermedı hıc bırı .. tabı lazer ısı tuylerının yogunluguna ve rengıne gore de degsr bebegm ama gıtmenı tavsıye ederm

sirani bekle. kiz bz ne badireler atlattk burda .d zaman gecio yaa cok sukur safak kac oldu
ya canım şafağı doğrusuyla bende bilmiyorum internettekiler bi farklıı bi benim hesapladığım farklı sinir oldum yahu ona ayrıyeten :KK34:

ne güzel yaaa bi kaç seans sonrası görülmeyecek hale geliyormuşş bende öyle istiyorum azalsında rahatlıyım yinede alırım sorun olmaz o kadarr...

canm ufak tefek cıkabılıyor da tuy seklınde zaten kıl derdı olmaması kadar rahatlık yok ya .. ben eskıden makınayla alırdım haftada 1 cıkardı delı olurdum canıma tak etmıstı basladm kurtuldm :)

canm ufak tefek cıkabılıyor da tuy seklınde zaten kıl derdı olmaması kadar rahatlık yok ya .. ben eskıden makınayla alırdım haftada 1 cıkardı delı olurdum canıma tak etmıstı basladm kurtuldm :)
canım nereye gidiyorsun sen? memnun musun ?

Kendıme yaptıgım en buyuk ıyılık dıyebılırım :)) Ama ilk iş çok iyi bi merkez bulmak ben kafaları yemıstm nere olsun dıye aylarca suren dusunme surecımden sonra memnun kalacagmı dusundgm bı yere basladım bıraz sabır ısı hemen bıtmıo seans aralıkları basta 1 ay fln oluo sora 2 ay ben kafama gore gıdıodum :) Alex yaptrdm ozel bolge ve koltuk altına kesınlıkle alex tavsıye ederım ben dıger aletlerıde denedm ama alex kadar etkı vermedı hıc bırı .. tabı lazer ısı tuylerının yogunluguna ve rengıne gore de degsr bebegm ama gıtmenı tavsıye ederm
Benim tüyler yeterince kara kıııız:oops: Lazerden snra batık oluşuyo mu peki kuşum? Bide sen hangi merkezd gittin belki denizlidede şubesi fln vardır (bi ihtimal)

X