2014 Yarenleri! :)

bu erkekler kafayı yemişler valla
heh aynen öyle hep askerlikten bunlar balataları sıyırdılar iyice

neyseki sizin bitti balimm yaa son gunler safak sikistiriyodur belkide..
çok şükür canım o yüzden takılmıyorum fazla ama bir de ilgilenmesi gereken bir konu var onu fazla sallamıyor ona da uyuz oldum ben neyse gelsin geleceği varsa göreceği de var canım sevgilimin

bizimkide bunalmış bi garip konuşuyor 7 gün nasıl gececek diyor yaa

o kadar mı bebeğim ya.. rahatlamaz mısın anlatsann
anlatacak birşey yok aslında canım ya parası bitti annesine söylemiyor bende benim paramı yollamak istemiyorum çünkü gelince birşeyler yapmak isticez hergun annesinden para isteyemez diye elimdekini tutmak istiyorum off şafak skıştırıyor tabi sakin sakin konuşuyoruz bilmem alışkın degilim bu duruma biz neşeli olurduk hep bebeğim salı günü görev var şehir dışına komutan kesin goturur şafak 5 adam daha göreve gidiyo düşün yani

son 4 5 gün kala görevlerini bırakıyorlar artık diye biliyorum ama, ay sen haklısın tabi gelince lazım olacak, aman biz de öyle diyorum ya çok dandik amaçsız bir konuşmaydı bugünkü daha ses soluk yok

son 4 5 gün kala görevlerini bırakıyorlar artık diye biliyorum ama, ay sen haklısın tabi gelince lazım olacak, aman biz de öyle diyorum ya çok dandik amaçsız bir konuşmaydı bugünkü daha ses soluk yok
konuşmada sohbet yok amaç yok garip dimi bizde öyleyiz

Napıyosun oturuyorum sen napıyosun bende oturuyorum eee ne var ne yok ayni ne olsun işte himm ee konuş anlat. Bunlar oluyor bunlar yoksa kavga var demek
bizde bunlar var haha kavga edecek bir durumda yok bunalmış benimki yazık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…