2014 Yarenleri! :)

gelince halledersin.kuzum al ifadesini :)

Selam canlar:) nabeeer? Nasılsınız?

Ben haftasonu memleketteydimmm.. Ailelerimi ziyaret ettimmm.. Herşey çok güzeldi ama şimdi tekrar gurbet ele gidiyorummmm.. Asker beyle de konuşmuyorum, küstüm ona..

kuzummmm nasılsın neden konusmuosunkıııııııı

iyi gıdıo kuzucum napm ya :) az kaldı artk

bende iyiym tatlm benm ıstanbul vakam vardı gtmemstm bılıon du bakalm bu hafta nyetlenıom gtmeye :))) Hala gtmedm dıye onu konusuo ya ama cok uzulmus gtmedgme ( 1 ay konusmadı nerdeyse zorla konustuuu
ayy evet bencede git bir an önce yazık onada bebeğim

aynen yani amaçsız böyle yarım ağızla sanki ne bileyim değişik baya yaa

ahh ayıpsın kuzuumm bakalım bugün böyleydi kısa zamanda normale döner inşallah

şafak kaç oldu kuzumm
aynen öyle canım ama bitti ya sende hisediyor musun bittiğini

aynen öyle canım ama bitti ya sende hisediyor musun bittiğini
bazı bazı ona dengesiz diyorum da benim de pek farkım yok kimi zaman şu kalan günler kapkaranlık geliyor kimi zaman apaydınlık ben de bilmiyorum ama ağır basan kısım masal gibi gelen kısmı inanamam kısmııı

bende canım ya offf bilmiyorum ya çok bunaldım ben

Arabalarin bakimlari oluyor ya Kuzu 5binlik 10binlik bakimlari onun gibi birsey

Anladim kuzum ilgilenmemesinin sebebini sordun mu hic dicem de mutlaka sormussundur kuzum. Belki kafasi baska seylere takilmistir. Askeriyeye yada ailesel bir konuya.. Insan bozuluyor bozulmuyor degil bebegim ama onlara da hak vermek gerek bilmem kactane askerlerle muhattap oluyorlar uyuz kasinti ego manyagi astsubaylarla muhattaplar kendini bilmez disarda donup bakmayacagi insanlarla ayni yerdeler gece yatarken birlikteler Sabah kahvaltida birlikteler.. Kuzum konusmamaniz bence daha hayirli en azindan uzmezsiniz birbirinizi oluruna birak kuzum en iyisi zaman:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…