2014 Yarenleri! :)

Bende bilmiyom balım yaa.. İyiki bi askerlik yapıolar anasını satem.. Offf valla çok sinirlerim bozuk yaa..

gıcık mıdır nedir bunlar arkadaş yaa.. Neyden bunalmış balımmm? Ne yapmışsında bunalmış? Bunlara var ya rahat batıyo yaa.. Biz işgileniyoruz üstlerine düşüyoruz şımarıyolar.. Biz ilgi bekleyincdde bunaldım bilmem ne.. Çok kızgınım şuan bebeğim yaa..
Ne askerlikmis giiiiiz

hele bn bebeğim o kdr kırgınım ki tarifi yok..o oyle soyleyince askim yapma etme tartismayiz konusalim halledelim iliskiye degil tartsmalara ara verelim dedim yalvardim yakardim orali bile olmadi..inan simdi yazasim gelmiyo icimde bisileri kirdi yok.etti
İşte biz böylesine üzerlerine düştüğümüz için bunu yapıolar.. Bırak balım ne hali varsa görsün yaa.. İnan benimde içimden yazmak gelmiyo.. Arayana tlf açık.. Keyfi bilir.. Yeter artık yaa..
ahhh şu erkekler ahhhh:KK34:

ilgiden şımardılar da ondan kuzum. nasılsa daima üstlerine titreyen sevgilileri var. ben saldım artık ararsa konuşuyorum, güzel mesajlar atarsa güzel cevaplar veriyorum. daha dün ben söylemeden seni seviyorum demiyorsun dedi:KK47: ne kadar ekmek o kadar köfte gari:KK51:
aynen öyleee balımmmm.. Bundan snra al bendende okdr:)

İşte biz böylesine üzerlerine düştüğümüz için bunu yapıolar.. Bırak balım ne hali varsa görsün yaa.. İnan benimde içimden yazmak gelmiyo.. Arayana tlf açık.. Keyfi bilir.. Yeter artık yaa..

bunların bahanesi bitmez ki anacım askerlik bitsin rahat ederiz diyoruz ama ondan sonra da iş bulma stresleri olacak yok efendim düğün hazırlığı stresleri falan filann ohoo ömür geçer valla. hepsi aynı çocuk gibiler bundan sonra net belli edicez tavrımızı :63:

aynen kuzum bende biraktim devam etmek istiyosa artk biseylr yapsin yoksa da yok..siz niye böyle oldunuz kuzum caglar duygusal ilgiliydi

Bide onlara sor sen canım cekmedikleri dert kalmamıştır onlara göre
Haspamlaaaar:63::63::63:
bunların bahanesi bitmez ki anacım askerlik bitsin rahat ederiz diyoruz ama ondan sonra da iş bulma stresleri olacak yok efendim düğün hazırlığı stresleri falan filann ohoo ömür geçer valla. hepsi aynı çocuk gibiler bundan sonra net belli edicez tavrımızı :63:
Çocuklar yine sevimli oluyo kız:KK53: Canafar bunlar canafar:KK53:
bizimki son gün triplerinde dün çok iyiydi resmen moral buldum sesinden bugün hayattan soğuttu beni o da pek bir dengesiz bunalmışmış bilmem ne..
Hepsi mi aynı olur balım yaaa:63: Denggesiz şeylerrrrr:KK34:

Haspamlaaaar:63::63::63:

Çocuklar yine sevimli oluyo kız:KK53: Canafar bunlar canafar:KK53:

Hepsi mi aynı olur balım yaaa:63: Denggesiz şeylerrrrr:KK34:
şimdi açıcam ağzımı o olacak askerliğine de psikolojilerine başlayacağım:KK70:

size ne oldu kuzum yaa
ya canım tartışmadık hani gayet güzel kapattık telefonu da böyle bir yarım ağızla konuştu sanki belki de yorgundu bilmiyorum çok bunalmış falan son günler geçmiyormuş bla bla blaaa...:KK48:

merhabalarrrr:KK37:

ya canım tartışmadık hani gayet güzel kapattık telefonu da böyle bir yarım ağızla konuştu sanki belki de yorgundu bilmiyorum çok bunalmış falan son günler geçmiyormuş bla bla blaaa...:KK48:

bu erkekler kafayı yemişler valla

neyseki sizin bitti balimm yaa son gunler safak sikistiriyodur belkide..

Ben açtım ağzımı yumdum gözümü balım:KK62: Gıcık, salak, pislik, aptal, manyak şeyyyyyy:KK62: Ayy utandım:oops:

X