2014 Yarenleri! :)

heh aynen öyle hep askerlikten bunlar balataları sıyırdılar iyice:KK48:

çok şükür canım o yüzden takılmıyorum fazla ama bir de ilgilenmesi gereken bir konu var onu fazla sallamıyor ona da uyuz oldum ben neyse gelsin geleceği varsa göreceği de var canım sevgilimin:KK48:
gelince halledersin.kuzum al ifadesini :)

inşallah bebeğim yaa her şey hayal ettiğimiz kadar güzel olur umarııım♥

iyi canım aynı seni sormalııııı senin nasıl gidiyorr?

canım Allah kavuştursun tez zamanda tekrar inşallah, iyiyiz şafak saymaya devam hep aynı burası hihih:KK48: siz de mi yaa? ne oluyor böyle bizlere anacımmm

iyi gıdıo kuzucum napm ya :) az kaldı artk

bende iyiym tatlm benm ıstanbul vakam vardı gtmemstm bılıon du bakalm bu hafta nyetlenıom gtmeye :))) Hala gtmedm dıye onu konusuo ya ama cok uzulmus gtmedgme :KK43:( 1 ay konusmadı nerdeyse zorla konustuuu
ayy evet bencede git bir an önce yazık onada bebeğim :KK60:

aynen yani amaçsız böyle yarım ağızla sanki ne bileyim değişik baya yaa

ahh ayıpsın kuzuumm:KK48: bakalım bugün böyleydi kısa zamanda normale döner inşallah:KK48:

şafak kaç oldu kuzumm
aynen öyle canım ama bitti ya sende hisediyor musun bittiğini

aynen öyle canım ama bitti ya sende hisediyor musun bittiğini
bazı bazı ona dengesiz diyorum da benim de pek farkım yok:KK70: kimi zaman şu kalan günler kapkaranlık geliyor kimi zaman apaydınlık ben de bilmiyorum ama ağır basan kısım masal gibi gelen kısmı inanamam kısmııı

bazı bazı ona dengesiz diyorum da benim de pek farkım yok:KK70: kimi zaman şu kalan günler kapkaranlık geliyor kimi zaman apaydınlık ben de bilmiyorum ama ağır basan kısım masal gibi gelen kısmı inanamam kısmııı
bende canım ya offf bilmiyorum ya çok bunaldım ben

Arabalarin bakimlari oluyor ya Kuzu 5binlik 10binlik bakimlari onun gibi birsey :-)

Yaa bebeğim 2 gündür beyimiz pek ilgilenmiyo bnmle tamammı? Güzel güzel msjlar atıyorum doğru düzgün cvp vermek yok.. Bugün sabah günaydn bebrğim diye msj atmış gördm ama cvp atmadım.. Tlf koydm bi kenara.. 3 defa aramış açmadım.. En sonunda açtm teli soğuk soğuk konuştm neden açmıyon fln dedi duymamışım dedim sabahta msj attm cvp vermedin fln dedi fırsat bulamadm dedim.. Snra bu aptal gıcık şey ne istiyosun sen bilmem ne şaf söyleyip kapattı tlfnu.. Bende keyfin bilir nasıl istiyosan öyle olsn yeter artk fln diye msj attm.. Gördü ama cvp vermedi.. Şimdi konuşmuyoz işte kuzu.. Kırılıyorum artk tahammül gücüm kalmadı sanırım..

Anladim kuzum ilgilenmemesinin sebebini sordun mu hic dicem de mutlaka sormussundur kuzum. Belki kafasi baska seylere takilmistir. Askeriyeye yada ailesel bir konuya.. Insan bozuluyor bozulmuyor degil bebegim ama onlara da hak vermek gerek bilmem kactane askerlerle muhattap oluyorlar uyuz kasinti ego manyagi astsubaylarla muhattaplar kendini bilmez disarda donup bakmayacagi insanlarla ayni yerdeler gece yatarken birlikteler Sabah kahvaltida birlikteler.. Kuzum konusmamaniz bence daha hayirli en azindan uzmezsiniz birbirinizi :KK66: oluruna birak kuzum en iyisi zaman:)

X