2014 Yarenleri! :)

Ne askerlikmis giiiiiz

İşte biz böylesine üzerlerine düştüğümüz için bunu yapıolar.. Bırak balım ne hali varsa görsün yaa.. İnan benimde içimden yazmak gelmiyo.. Arayana tlf açık.. Keyfi bilir.. Yeter artık yaa..
aynen öyleee balımmmm.. Bundan snra al bendende okdr:)

bunların bahanesi bitmez ki anacım askerlik bitsin rahat ederiz diyoruz ama ondan sonra da iş bulma stresleri olacak yok efendim düğün hazırlığı stresleri falan filann ohoo ömür geçer valla. hepsi aynı çocuk gibiler bundan sonra net belli edicez tavrımızı

aynen kuzum bende biraktim devam etmek istiyosa artk biseylr yapsin yoksa da yok..siz niye böyle oldunuz kuzum caglar duygusal ilgiliydi

Bide onlara sor sen canım cekmedikleri dert kalmamıştır onlara göre
Haspamlaaaar
Çocuklar yine sevimli oluyo kız Canafar bunlar canafar
bizimki son gün triplerinde dün çok iyiydi resmen moral buldum sesinden bugün hayattan soğuttu beni o da pek bir dengesiz bunalmışmış bilmem ne..
Hepsi mi aynı olur balım yaaa Denggesiz şeylerrrrr

Haspamlaaaar

Çocuklar yine sevimli oluyo kız Canafar bunlar canafar

Hepsi mi aynı olur balım yaaa Denggesiz şeylerrrrr
şimdi açıcam ağzımı o olacak askerliğine de psikolojilerine başlayacağım

size ne oldu kuzum yaa
ya canım tartışmadık hani gayet güzel kapattık telefonu da böyle bir yarım ağızla konuştu sanki belki de yorgundu bilmiyorum çok bunalmış falan son günler geçmiyormuş bla bla blaaa...

merhabalarrrr

bu erkekler kafayı yemişler valla

neyseki sizin bitti balimm yaa son gunler safak sikistiriyodur belkide..

Ben açtım ağzımı yumdum gözümü balım Gıcık, salak, pislik, aptal, manyak şeyyyyyy Ayy utandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…