2014 Yarenleri! :)

kızlar sevdiceğim bir şey anlattı askerliğin kısalması ile ilgili. uzun dönemlerden biri hava değişimi istemiş doktordan, doktorda buna erken terhis olcan zaten askerlik kısalacak demiş. umarım doğrudur

Canim onlarla vakit gecirmissin ne eglenceli bende cok severiimm :) eger okul olmasaydi haftasonu hem film,dizi hemde yagliboya,keceler yapardim kesin bu yazin yetenek sinavlari var onlarla ugrasirim bidee .. Ohh ohh cok guzell gel tezkere gell..safaklar bitmeye yakin heyecandan bende sacmalarim :)) Allah kavustursun kiz her daim cok mutlu oluun.. Bu gunlerin acisini doyasiya cikarin :)

kızlar sevdiceğim bir şey anlattı askerliğin kısalması ile ilgili. uzun dönemlerden biri hava değişimi istemiş doktordan, doktorda buna erken terhis olcan zaten askerlik kısalacak demiş. umarım doğrudur
ayy hadi inşallah yaaa biz yararlanamayız ama sizlere faydası olur bebeğiiimmm
iyi iyi anladığım kadarıyla tempon zaten yoğun kuzucum sana da daha kolay geçecektir inşallah, aminn inşallah hayatım inşallahhh daha güzel günler de sizlerin olsun inşallah, zaten iyice hassaslaştım ya biri ne zaman kız resmen bitmiş bak kavuşuyorsun falan deyince hemen tüylerim diken diken oluyor gözlerim doluyor ne oluyor bana bilemiyorum böylee

kimse yok muuuuuuuuuuu

aa burdayız canısıı

sesiniz solugunuz çıkmıyor kiiiiz

inşallah kuzum mayısı iple çekiyorum

Oyyy canım benim geçmiş olsun
sağol kuşumm ptesi geliyor askerim çok heyecanlıyım o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…