2014 Yarenleri! :)

sesiniz solugunuz çıkmıyor kiiiiz :63:
ay ben bütün gün dışardaydım işte eve gel yemek kahve faslı artık burdayım:KK48::KK48: sen nasılsın napıyosun balım?
inşallah kuzum mayısı iple çekiyorum o_O

sağol kuşumm ptesi geliyor askerim :KK55: çok heyecanlıyım o yüzden
anneeemm askerin mi geliyoorrr? ayy ben de sevindirik oldum gözün aydııınn:KK68::KK68:

Kuzular nasılsınız bende heyecan dorukta
canıımm iyiyiizzz seni sormalıııı? yarın mı geliyor sevdiceğiiin?

ay ben bütün gün dışardaydım işte eve gel yemek kahve faslı artık burdayım:KK48::KK48: sen nasılsın napıyosun balım?

anneeemm askerin mi geliyoorrr? ayy ben de sevindirik oldum gözün aydııınn:KK68::KK68:

bende iyiym canım çalıştım 7de çıktım eve geldim tembellik yapıyom

aynen balım ya hayırlısıyla iyi olur inşallah herşey
inşallah bebeğimm

babası ameliyat olacak pek tatlı bir nedenle gelmiyor kuzum ama buna da şükür

inşallah kuzum sen nasılsın seninki ne zaman alacak izin?

iyi diyelim iyi olsun tatlım :) yerinde duramazsın sen şimdi en güzel heyecan:oops:

Çok sağolun kızlar teskeresini aldı şimdibirazdan çıkş yapıcak askeriyeden :KK73: Yarın beraberiz Allahın izniyle:KK52:

canım hoşgeldiiinn♥
sağolasın balım bahaneyle görücem ya sevdiceği bunu da şükür :KK66:

hoşgeldin tatlımm:KK25:
aynen öyle bebeğim♥♥
Çok sağolun kızlar teskeresini aldı şimdibirazdan çıkş yapıcak askeriyeden :KK73: Yarın beraberiz Allahın izniyle:KK52:
inşallaahhh,, ayy çok sevindim bebeğimmm gözünüz aydıınnn sımsıkı sarıl sevdiğinee♥♥ böyle gece çıkış yapılıyor mu askeriyeden yahu hep sabah oluyor diye biliyorum da ben :KK48:

X