2014 Yarenleri! :)

Hosbulduk bebegim

kuzummm şimdi çıktı askeiyeden havaalanına gidiyorr Evt bitanem bende bilmiyordum ama oluyormuş sanıırım gün sayısı bittiğinde çıkabiliyorsun

Caniimm benim insallahh kiz insallah dedigin gibii bos kalmamaya calisiyorum bu saate kadar dizi izledim yarinda uyurum :)) son gunler ya heyecanlamaya basladin sen ondandir ay bizede nadip olursaa geldiginde yemin ediyom halay cekecem teey tey :)) ne guzel hayaller kuruyorsundurr tatli tatli kokunu kokliycagini hatirladikca kalbin sıkısıyo gibi oluyo dimi :)) askerindede vardir o heyecan .. Artik birbirinize daha cok baglandiniiz iliskiniz dahada guclendii atlattiniz simdiden tebrik edeyim ben :)))

kuzummm şimdi çıktı askeiyeden havaalanına gidiyorr Evt bitanem bende bilmiyordum ama oluyormuş sanıırım gün sayısı bittiğinde çıkabiliyorsun
Off offf cok guzell :)) artik bitti bu kabus bu tezkeree.. Cok cok guzel birsey tebrik ederim yarin sevdiceginle olursun mutluluktan agzin kulaklarina varir :) dilerim cok mutlu olun bu yolda.. Zor bi sureci kavgalarla desteklerle ve buyuk bi hasretle atlattiniz birdaha hic ayrilmayin hic hep kollayin birbiriniz hee birde askerin geldi diye buralari birakmaa dugun safaginida say :))

Sevgim hadi gözün Aydın bebeğim yaww o askeriyeden çıktı yaaa bışver nasıl çıkıyorsa çıksın öperim seniii

bilmem daha önce yapmadım ki
hmm anladım kuzucum ya senin isteğine kalmış bir şey zaten önemli olan her gün aynı saatte attırabilmek işte misal veriyorum attıracağın zaman benim şuan 13 ama şu şekilde yapabilirsin;

evettt kızlar askerlerimize bir gün daha yaklaşıyoruzz, hadi bakalım eski şafakları şıtlayalıım yenileri kutlayalıımmm
TESKERE ALAN YARENLERİMİZ;
Mutella
Plaslan
Nidagökhan
Efulim

FusRam - 2
pofuduk16 - 12
xxxxx - xx
.
.
.
.
.
.

tarzı bir şey yani bir de en az şafak kiminse onu en başa yazarsın sırayla olur onun dışında da bir şey yok bebeğim

gibi gibi gibi yani sana kalmış bir şey kuzucuummmm ama tabiki önemli olan isteyerek yapmannn istersen yapabilirsiinnn

canııımm nasıl bir mutluluk Allahıııımmm binlerce kezz gözün aydınnnnnnnn sabrın sonu selamett oh ohhh bittiii

canımsııınn çok teşekkür ederiz bebeğiim aynen öyle kuzuummmm bu sınavı atlattık diyebiliriz artıkkk ve bu benim gerçekten korktuğum bir süreçti ama alnımızın akıyla atlattık Allahın izniyle çok şükür Rabbimee, darısı başınızaa bebeğimmm hep sevin birbirinizii hep mutlu olun

EVET ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA TOPİK SAHİBESİ OLARAKTAN TESKERE ALAN BU ZORLU SINAVI ATLATAN YARENLERİMİZE 2014 YARENLERİ OLARAK BİZLERİN ADINA BİR TEBRİK YAZISI YAZMAYA KARAR VERDİM. ÖHÖM.

CANIMIZ ARKADAŞIMIZ EFULİM;
ARAMIZA İLK KATILDIĞINDA ŞAFAK KAÇTI, NELER HİSSEDİYORDUN BELKİ ŞUAN BUNLARI HATIRLAMIYORUZ BİLE.. AMA HATIRLADIĞIMIZ ŞEY BİRBİRİMİZE OLAN DESTEĞİMİZ OLDU. ARAMIZA İYİKİ KATILMIŞSIN, BİRBİRİMİZE İYİKİ DESTEK OLMUŞUZ BİZ SENİ ÇOK SEVDİK.. SEN ARTIK BU ZORLU SINAVI ATLATTIN İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ GÜNLERİN BOL SEVDİCEKLİ AŞKLI VE HUZURLU GEÇER. TESKEREYİ ALDIN DİYE BİZİ UNUTMAK YOK HE. BİZ BURDAYIZ HER ZAMAN. TEKRAR GÖZÜN AYDIN! ASKERİN DE HOŞGELDİ! HEP MUTLU OL ARKADAŞIM SENİ SEVİYORUZ, BİZİ UNUTMA UNUTMA Kİ BİZ HER ZAMAN SEVİNCİNİ PAYLAŞABİLMEK ADINA BURDA OLACAĞIZ, BURDA DA BİR AİLEN VAR SENİ ÇOOK SEVİYORUZZ ÖPÜYORUZZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…