2014 Yarenleri! :)

sadece zamana ihtiyacım var sesini duyuyımda yarın ,o zaman içim çok rahatlıycak.. Canımm geçicek tabii güneş doğmaya mecbuur.... iş sayesindede oyalanmışsın işte ..
aynen canim illaki zaman gececk gelcler varnca arar m.etme isle oyalanyrm ama özlem var illaki aklmda hep 2 ay az bi surede dgl

aynen canim illaki zaman gececk gelcler varnca arar m.etme isle oyalanyrm ama özlem var illaki aklmda hep 2 ay az bi surede dgl
Degil yahu :KK43: kiz cok kotu bu ya ,gurur olmasina bi okadarda cok cok zorr o hasrett.. Allah kavustursun canim

bende aynen öyle yapıcam canım uğraşlar buluyım kendime yoksa böyle çok daralıyorum.. İnşallahh inşallah, e seninkinin gelmesine 2 hafta kalmışş En Büyük TÜRKİYE
ben deli gibi keçeye sarmıştım kuzum o magnetler hediyelikler bilmem ne.. değişik değişik çerçeveler çiçekler falan yapıyordum.. haftaiçi iş haftasonu oturur iki gün boyunca keçeyle uğraşırdım iki aydır falan pek el sürmüyorum alıştım yokluğuna herhalde:KK48: gezmeye verdim kendimi ondan sonra bol bol gezmeye çalışıyorum haftasonu:KK48: evet kuzum iki hafta.. haftaya Cumartesi ayrı geçecek son Cumartesimiz olacaak vee diğer Cumartesi yanımdaaaaaa Allahın izniyle, kafaya bak ama neleri hesaplıyoruz hey Allahıımmmm:KK70:

günaydın güzellikleriiiiiiiimEn Büyük TÜRKİYE

şafakları alalıııımmmm? bugün böyle bir uygulama yapasım geldii şafak tablosunu kaldırdığımızdan beri kimsenin birbirinden haberi yook.. ben açılışı yapıyorum atarsa 13En Büyük TÜRKİYE

X