2014 Yarenleri! :)

atarsa 14 kuzum, aynen kesinlikle kendine bir uğraş bul en garanti zaman geçirme yöntemiii, inşallah arar yavruşum yarıııınn
bende aynen öyle yapıcam canım uğraşlar buluyım kendime yoksa böyle çok daralıyorum.. İnşallahh inşallah, e seninkinin gelmesine 2 hafta kalmışş

tatlım nasıl olıyım ya sevdiceğimi ustalığa gönderdim bugün çok hüzünlüydüm kendime gelemiyorum sarsıldım.. sanki yeniden başlamış gibi olduk hiç gitmemişte öyle yan, koydu .. sen nasılsın canım baya yoğunsun bu aralar

dogrudur cnm ama inan alisirsn bnde ozledm meseka 2 aydr gormuyorm bu gunlerde gececk INSALLAH is yogunlugu bndede kuzum gelnce yemegmi yeyp uyuyrdm hep

dogrudur cnm ama inan alisirsn bnde ozledm meseka 2 aydr gormuyorm bu gunlerde gececk INSALLAH is yogunlugu bndede kuzum gelnce yemegmi yeyp uyuyrdm hep
sadece zamana ihtiyacım var sesini duyuyımda yarın ,o zaman içim çok rahatlıycak.. Canımm geçicek tabii güneş doğmaya mecbuur.... iş sayesindede oyalanmışsın işte ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…