2014 Yarenleri! :)

selaam, iyiyiiz çok güzel gidiyoorr sen nasılsııınn?

kız işten geldik anca dur:KK70:

hoşgeldiin iyiyiz canım sen nasılsıınn?:KK48:

selam canım iyiyiz sağol sen nasılsıın?

canım merhaba hoşgeldiin ilk defa katılıyorsun galiba aramızaa:KK48:

sende hoşgeldin tatlıımmm :)) nasıl olıyım iyiyim işte çok şüküürr .. sevdiceğimin aramasını bekliyorum sen napıyosuun ?:KK16:

Sen merak etme iyidir fıstığımmmm.. Benimde en küçük zorlamada hemen başlar belim ağrımaya:KK43: istirahat edince geçer.. Sevdiceğin zorlamıştır, ağır falan kaldırması gerekmişse ona bağlıda olabilir bitanemmm.. İnşallah en kısa sürede bişiyciği kalmazzz:)

iyi ol minnoşummmmmmm:) hep iyi ol, hep mutlu ol inşallaaaaahhhhh:) ömrünün sonuna kadar gülen yüzün hiççç solmasınnnnn❤️
aminn kuzummm havalar ısınsa da bizimkiler rahat etse :oops:ağzından bal damlıyo yine şekerimm:KK15:
selam kızlaarr nasılsınız güzellikleer?:KK68:
Allaha şükür iyiyiz sen nasılsın canım konu sahibim :KK15:

Selammm bebişşşşşşşşşş:) iyidiiiiirrrr çok şüküüür sen nasılsınnnnnn kuşummm?
iyilik kuzum işten geldim yemek yedim koştum size:KK70::KK70:

sende hoşgeldin tatlıımmm :)) nasıl olıyım iyiyim işte çok şüküürr .. sevdiceğimin aramasını bekliyorum sen napıyosuun ?:KK16:
hoşbulduk bebeğim, al benden de o kadar:KK48: hep beklemece:KK48: çok şükür bugünlerimizeeEn Büyük TÜRKİYE

aminn kuzummm havalar ısınsa da bizimkiler rahat etse :oops:ağzından bal damlıyo yine şekerimm:KK15:

ihihi:KK48: iyiyim bebeğim geldim işten yemek yedim dinlenmece:KK48:

Bende seni özledim kuşummmmmm:) hastanedeydimmmm nerde olucam kııııııızzzz:) çalıştım işteeee her zamanki gibi:) sen naposun bebeğimmmm?

aminnn kuşummmmm hepimizin aşkı daim olsun inşallahhhhh:) sevelimm sevilelimmmm hiiiiiç üzülmeyelim allahın izniyleeeeeee:) rabbim bizi hep mutlulukla sınasın, şükredenlerden eylesiiiinnnn:)

aminnn yavrum benimmmmm :)))

kz dunde gormedm seni ondan dedmm:) bnde cips le cikolta yiyom gel buyur:)) cok zayfm ya:KK70:
Allah seniiiiiiii:) abur cubur canavarııııııııııı:) dün erken mi yattım acaba kuşum hiç farkında diğilimmm:-) ay markete gidip cips ve çikolata mi alsam canımı istetttin şimdiiiiii:)))

:KK15: Havalar ısınsada hepimiz rahat etsek balımmmm.. Temmuz gelseee, aşkitom izne gelseeee:KK51: Ah ahhh ne güzel olurduuuuu:KK51:

kusum benim bn arnzn bozlmasni istmyrm :) hani savndgm konuda su cocuk dms tmmzda nisan olayi sn istune btrmen hani icini dok hatalysa ozur dilettr tabi ama bitti kelimesini ne sen de ne o
Ben hic anmadim ya anacagimi da sanmıyorum bana da çok zor oldu ama o mücadele etsin bu saatten sonra tamam biliyorum o da mücadele etti tek başına yürümez bi ilişki ama bu ara bi toparlanması lazımdı :KK43: evlilik içinde geçerli bu toplanmadan ben evlilik de düşünm zaten :KK43:

selaam, iyiyiiz çok güzel gidiyoorr sen nasılsııınn?

kız işten geldik anca dur:KK70:

hoşgeldiin iyiyiz canım sen nasılsıınn?:KK48:

selam canım iyiyiz sağol sen nasılsıın?

canım merhaba hoşgeldiin ilk defa katılıyorsun galiba aramızaa:KK48:
çok sıkıldım gız siz yokken:KK23::KK45:

hoşbulduk bebeğim, al benden de o kadar:KK48: hep beklemece:KK48: çok şükür bugünlerimizeeEn Büyük TÜRKİYE

aynen canım hep şükrediyoruumm... terör olayları çıkmıyor diyedee... :110: En Büyük TÜRKİYE bu beklemenin sonundaa güzel günler var canııımmm :KK68:

senin mesleğin neydi kuzum? ben de şimdi ne yesem diye düşünüyorum valla. kurt gibi acıktım:oops:
Allah seniiiiiiii:) abur cubur canavarııııııııııı:) dün erken mi yattım acaba kuşum hiç farkında diğilimmm:-) ay markete gidip cips ve çikolata mi alsam canımı istetttin şimdiiiiii:)))

:KK15: Havalar ısınsada hepimiz rahat etsek balımmmm.. Temmuz gelseee, aşkitom izne gelseeee:KK51: Ah ahhh ne güzel olurduuuuu:KK51:
Temmuz gelecek dertler bitecek heheh sevdiceklerimize kavuşucaz inşallah şu yaz gelsin de hele

aynen canım hep şükrediyoruumm... terör olayları çıkmıyor diyedee... :110: En Büyük TÜRKİYE bu beklemenin sonundaa güzel günler var canııımmm :KK68:
aynen bebeğimm Rabbim sabrımızın mükafatını verir inşallah:KK37:

napim kuzumm bi film izledim siz yokken kitabımda bitti yeni katap almam lazı :) sen neler yaptın
napayım canım çalıştım çalıştım geldim:KK70: ne tarz okursun canıım?

senin mesleğin neydi kuzum? ben de şimdi ne yesem diye düşünüyorum valla. kurt gibi acıktım:oops:

Temmuz gelecek dertler bitecek heheh sevdiceklerimize kavuşucaz inşallah şu yaz gelsin de hele
ay ne bulursan ye valla ben de malum zamanımdayım şu bir kaç gündür yediğim çikolatanın inan haddi hesabı yok:KK70: anasınıfı öğretmeniyim bebeğimHoppa

Ben dün lahana sarmıştım gel beraber yiyelim kuşum:KK48:

Bnm aşkito ekim sonuna doğru gelicek yaa.. Temmuzdan snra 2,5 ay daha bekliycem yaaniiii:KK12: Ama sağlık olsuuuuunnnn:KK51:

ay ne bulursan ye valla ben de malum zamanımdayım şu bir kaç gündür yediğim çikolatanın inan haddi hesabı yok:KK70: anasınıfı öğretmeniyim bebeğimHoppa
inşallah tatlıımmm :KK68:

kuzum fatketmiyor siyasi sevmiyorum sadece

ben de 3. günündeyim o malum zamanın:oops: şeker komasına giricem yeminle:KK70:

Ben dün lahana sarmıştım gel beraber yiyelim kuşum:KK48:

Bnm aşkito ekim sonuna doğru gelicek yaa.. Temmuzdan snra 2,5 ay daha bekliycem yaaniiii:KK12: Ama sağlık olsuuuuunnnn:KK51:
ohh ellerine sağlık bebeğim uçarak gelirim:KK15: bunca bekleyişin ardından 2.5 ay nedir ki tatlım benim evelallah yer bititrirsiniz siz askerliğiEn Büyük TÜRKİYE:KK51:

X