2014 Yarenleri! :)

INSALLAH balim 300ler sıkıntılı gerisi hzli geçer:)

17 Gün kaldı 300 leri devirmeye Tüm arkadaşlar 200 lerin hızlı geçtiğini söylüyor ve bu bile beni mutlu etmeye yetiyor valla :) sizden duyacağım iyi sözlere nasıl bir muhtaçlık yaşıyorum anlatamam :) İyi ki varsınız kızlar. Her ne kadar iş yüzünden çok sık giremesem de bana çok iyi geliyor varlığınız

beni cevapsız bırakmaaa efulimmmmm :)) özlüyorum seni :)) nasılsınn
canımm burdayım bende iiyiyim tatlım şükür bugün çok sıkıldım nedense vakit geçmek bilmedi sanki 2 günmüş gibi valla ya Aşkımla tangodan konuştukta biraz can sıkıntım gitti şükür. sen nasılsın kuzu

Onunda oğluşu kıııız azcıkta o sevsinnn kıyamamkiiii.. Ama sen 10 kere seviyosan o 1 kere sevsin Aaaaaaa ne fena gelinler olduk kız biz

bende iyiyim çok şükür bebeğimmmm :)) sıkılma yahuu bak çok şükür konuşabilmişsiniz görünce iyi gelmiştir :))

Onunda oğluşu kıııız azcıkta o sevsinnn kıyamamkiiii.. Ama sen 10 kere seviyosan o 1 kere sevsin Aaaaaaa ne fena gelinler olduk kız biz

Oğluşu oğluşu da bana neler yapıyor bir bilsen. Gerçi oğlu da askere gidince kıymete bindi. Gelsin yine benim oğlu hem de temelli hahahahahah :) o düşünsün sonrasını yanlış gelini bağırıp azarladı :)

Ne güzel aileler bilince insan daha rahat hissediyor kendini. Tez zamanda tamamına erer inşallah kuzum benim :)

öyle tabi bebeğimm çok şükür ailelerimiz anlayışlı ve bu askerlik sürecinde rahat ettik :)) sevdiceğim boşuna demiyormuş askere gitmeden aileleri tanıştıracam diye :)) aminnn inşallah canım benim Rabbim yardımcımız olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…