2014 Yarenleri! :)

hayirli aksamlarrr caniiim nasilsin :)

damlabalimmmmm napiyosun

basagim bitanemmmm ozlettin kendini nerelerdesim
kusum arastrma yapyorm can a kalpli kutuda cikolta kurabye gndercm yazili not icersnde d.gnu icin inss begenr:) mng kargoyla yollarsam nasl olur die kzlara dansyrdm:) sen ne yapiyosun minnosum

sorma dondum yaaa bıde ustumde ınceydı .. ya androıdden yazamyrm buraya sınır olıuyorum bı care yok mu ona acep
Yavrum senin tlf niden yazmıyoki yaaaaaaaa çok gıcıkkkk Bnm bundan önceki tlf androiddi yazıyoduuuu.. Seninki niye öyleki acepppp.. Sen mi beceremiyon yoksa kız
Hehe seni gidi seniiiiiii nasilsin bebegim

mng yle gönder o zaman bebeğim bence. Garanti olur
Çok iyiyim hamdolsun rabbime bebdğimmmmm Sen nasılsıııııu?

hayır bebegm ya cevapla dıyorum mesela yok bse yazacak yer ckmıo oraya yazılmıo.. ama bır derdım var kısmında konu acıldı zaten androıd sorunu dıe olmuo yanı

Çok şükür bebeğimmmm bizimkiyle atisip duruyosss :)

iyiyim bebeğim sağoll sen nasılsınn naptın bugünnn?
bende iyiyim kusuuumcum :) napayim bugun yemegi ben yaptimm oyle oyalandim tatlimm sen naptinn
kusum arastrma yapyorm can a kalpli kutuda cikolta kurabye gndercm yazili not icersnde d.gnu icin inss begenr:) mng kargoyla yollarsam nasl olur die kzlara dansyrdm:) sen ne yapiyosun minnosum
iyi dusunmussun yavruum bnce mng iyi bi kargo bi tecrubem yok ama oyle yani
safakla boğuşuyorrum balim yaaa :) sn napiosun nasilsin enusstee napio :)
oy kiyamamm :) ben iyiyim de enisteye hic girmeyelimm basagimm is bulamadi kotu.. ISO kursu mu ne varmis onu dusunuyo bakalim..

sizde ne var ne yok hayatimmm eniste duydum ceza yemis biraz uzme tatli canini kuzum allahtan cok uzamadi

erdi eniste bunalimda desene ..ztm cok duygusal o belli ..cok takiyodur kafasina eminim..inşallah bi cikis yolu bulur...

essek kafali uzatti 14 gun ya..daha uzamasinda buna raziyim

hayır bebegm ya cevapla dıyorum mesela yok bse yazacak yer ckmıo oraya yazılmıo.. ama bır derdım var kısmında konu acıldı zaten androıd sorunu dıe olmuo yanı
Değiştir sen o tlf bebeğim İos işletim sistemi güzel bak sanada bi ıphone ayarlayalım
Çok şükür bebeğimmmm bizimkiyle atisip duruyosss :)
Atışın atışın bebeğimmmm kavga mavga etmeyindeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…