2014 Yarenleri! :)

bn ssevmyrm survivor u :)

Aaa Niye ki :-) iyi sariyor bazi oyunlarda :-)

Herkesin aile yapısı farklı işte hayatım. Siz öyle mutlusunuz biz böyle :) bi fenalık yok yani bence :) evet çok şkr safak atarsa 1 adana :) darısı size inşallah sizin safakta azalmıştı öyle biliyorum :)

Orasi oyle herkesin aile yapisi farkli. Gelenek ve goreneklerden soz ettim ben sadece sen degil genelleme yaptim yani fark ettiysen tatlim kizlarimiz Dedim :KK66: evet mutluyuz cok sukur bizim gibi olan herkes gibi :KK68: bizim safak azaldi onada bin sukur safak 31 :)

Uzaklığa hic girmiyirum zaten kuzu oradan başlarsak Yandık :KK66: biz hic ayni şehirde olamadık :KK43: olamiycaz da :KK43: bizim rapor hakkımız doldu kuzum sağlıktan dolayı da rapor verdiler 90 gün 7 günde cezası var saçma sapan şeyler yani :)

Oyle deme kuzum ayni sehir de hatta ayni evde olackasiniz vakti gelince nasipse:KK68: evlenince ayni yerde olacaksiniz OHH mis :KK22: hem ne cezasi aldi kuzum zaten bu komutanlar kafayi yemis:KK20:

iş yetiştirmeye çalışıyorum haldır haldır :)) bir de bir şafak sıkıştırıyorkii sorma sıkıntıdayım :) özledin mi beniii :))

Sorma kaç gündür bende doğru düzgün fırsat bulamadım işten güçten :110: Beni de mehtap sıkıştırıyor öyle böyle değil :KK17: Beyfendi de cumartesiden beri aramıyor :KK11: Bu ne böyle anlamadım mehtap yaklaştıkça adam dengesizleşti :KK56:
Özledimmmm :KK6:

Sorma kaç gündür bende doğru düzgün fırsat bulamadım işten güçten :110: Beni de mehtap sıkıştırıyor öyle böyle değil :KK17: Beyfendi de cumartesiden beri aramıyor :KK11: Bu ne böyle anlamadım mehtap yaklaştıkça adam dengesizleşti :KK56:
Özledimmmm :KK6:

herkesi farklı şekilde etkiliyo demekki :)) mehtap sıkıştırınca bende dengesizleşiyorum ne mesajlaşmak istiyorum ne konuşmak :)) o da benden herhalde :)) birşey kalmadı zaten ya iş güç derken zamanı geçirirsin sen :))

herkesi farklı şekilde etkiliyo demekki :)) mehtap sıkıştırınca bende dengesizleşiyorum ne mesajlaşmak istiyorum ne konuşmak :)) o da benden herhalde :)) birşey kalmadı zaten ya iş güç derken zamanı geçirirsin sen :))
Olabilir canım salı kardeşini aramış bir şey sormuş kapatmış komutan var diye uhuhuhu. Haftaya da atislara gidecek hemde seferihisar çok güzel bir yer kiskandim :KK43: ya bu neden beni aramıyor sence sevmiyor mu ya da ozlemiyor mu doğru soyle :KK43:

Olabilir canım salı kardeşini aramış bir şey sormuş kapatmış komutan var diye uhuhuhu. Haftaya da atislara gidecek hemde seferihisar çok güzel bir yer kiskandim :KK43: ya bu neden beni aramıyor sence sevmiyor mu ya da ozlemiyor mu doğru soyle :KK43:

söylediğin kadarıyla bu adam seni hergün aramadıki hiç bir zaman zaten bebeğim biliyosun işler yoğun, o da pek herşeyi yansıtmak istemeyen biri herhalde.. bununla sevgisini özlemini kıyaslamamalısın, takılma böyle şeylere :))

söylediğin kadarıyla bu adam seni hergün aramadıki hiç bir zaman zaten bebeğim biliyosun işler yoğun, o da pek herşeyi yansıtmak istemeyen biri herhalde.. bununla sevgisini özlemini kıyaslamamalısın, takılma böyle şeylere :))

Ya ama bu kadar uzun süre araması üç kez oldu onun haricinde bir gün aramasa bir gün arardi. Kargo yolladigim evre her gün arardi mesela sonra kendi kendine paranoyalara kapıldı aramamaya başladı. Bir arasın sorcam ben her şeyi bakalım ne diyecek

Ya ama bu kadar uzun süre araması üç kez oldu onun haricinde bir gün aramasa bir gün arardi. Kargo yolladigim evre her gün arardi mesela sonra kendi kendine paranoyalara kapıldı aramamaya başladı. Bir arasın sorcam ben her şeyi bakalım ne diyecek

aynı şeyleri üsteleyerek sorarsan ters tepebilir, sen o gelene kadar düşündükleri yaz, gelince güzel bir konuşma yaparsın :))

aynı şeyleri üsteleyerek sorarsan ters tepebilir, sen o gelene kadar düşündükleri yaz, gelince güzel bir konuşma yaparsın :))

Ya zaten bir gelsin ben ona ne diyecegimi gayet iyi biliyorum. Sıkıldım ama cidden yani saçma sapan davranislarindan arayincada sanki hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor hani üç dört aramayan o değilmiş gibi ben anlamadim bu işten bir şey

X