2014 Yarenleri! :)

Kızlar merhabaaa :) bugün ne anlamlı,ne güzel,ne maneviyat yüklü bir gün.. Bugün bir kez daha İYİKİ ASKER YARENİYİM dedim :) Rabbim hepimizin askerlerini korusun,sağ gidip selamet gelmelerini nasip etsin inşallah.

amin canım benim amin . Rabbim şehitlerimizin mekanını cennet eylesin onlar sayesinde şuan rahat bi hayat sürdürmekteyiz

Anlat bakalım noldu yardımcı olmaya çalışalım canım benim

Canım dün uyuyakalmışım uyandım bi olay olmuştu anlatcaktı uykumdan fedakarlık yapıp konuşmak istedim oda direkt huzurlu uykular aşkm dedi sinir oldum anlat dedim yarın dedi tartıştık sabah mesajımı görmüş yazmamış bende aferin dedim böyle devam et. Ben kavga etsek bile sabah hiçbişi olmamış gibi yazıyorum bi kerede sen yap bunu dedim. Takmadı bile anlatmıcam sana hicbişi paylasmıcam dedi. Bende madem öyle cık hayatımdan dedim sen blirsn dedi tartıştık. En son dedim ki anltmcaksan herseyi bitiricem cok ciddiyim. Daha görmedi mesajımı. Bıktım ya şu halinden

belli ki seni çok kızdırmış ama tam olarak konuyu bilmediğim için yargısız infaz yapmak istemem hatasını anlayıp özür diler belki hakkınızda hayırlısı olsun canım benim ama sen iyi olmaya çalış tamam mı

Hiç sanmıyorum özür dlceğni canım bakalım anlatmazsa kararlıym

özür dilemezse kendi kaybeder canım benim bu dünya bir kişinin etrafında dönmüyor sadece kendini düşünmesin

Gerçekten çok sıkıldım canım varya o kadar destek olup düşünüyorum ki nankörlük yapıyor. Birşey anlatmayacaksa hiç olmasın daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…