2014 Yarenleri! :)

Nasilsin kuzum :))

Aynen son denetimleri nasipse:) bizim safak 33 kuzum sizin kac:)

Ooo Iyimis:) Gökhan iyi birsey demedi o yokken gelip tanisma olmasina:) Bizimki o Anin tadini yasamak Icin istemedi gelince hersey olacak nasipse :))
91 inşallah kuzum bir terslik daha çıkmazsa :) 422 günlük bekleyiş son bulacak hayırlısı ile :)

Sanırım yanlış anladım pat daldim :) bana da döndüler demssin ya iki kişi falan aman ben yanlış anladım yaa
kiz onceden burda nickin altinda safaklar yazoyormus smdi.kaldirmislar.bzde yetkililere yazdk msj attk tekrar.oyle.olsun die ondan dedm bna donus yaptilar .d.d

kiz onceden burda nickin altinda safaklar yazoyormus smdi.kaldirmislar.bzde yetkililere yazdk msj attk tekrar.oyle.olsun die ondan dedm bna donus yaptilar .d.d
Aaaa bilmiyordum bunu iyiymis ama ben baktıkça kafayı yerim hic gecmz :)

kızlarr şafak tablosuyla ilgili müneden cvp geldi yöneticilerle görüşücekmiş eğer sitede kullanılan uygulama kabul ederse şafak tablosu geri gelicek inş gelir
bana da cvp geldi yetkili.kisilerle.gorusulp haber verecekler ins olur:)
Ebet kızlaaar mune banada geri dönüş yapmış:) inşallah yine geri gelir şafak tablomuzzz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…