2014 Yarenleri! :)

kizlar nisan da can'in d.gnu ne yollaym sizce. gerci ptt den mektup yolladm cocuk izne geldi gitti dha ne mektp a ulasti ne bsey ptt ye de guven olmuyor:)

kizlar nisan da can'in d.gnu ne yollaym sizce. gerci ptt den mektup yolladm cocuk izne geldi gitti dha ne mektp a ulasti ne bsey ptt ye de guven olmuyor:)
ciddi mi ben kurabiye yolladım 2 kee valla 2 günde gitt pttle şaşırdım suan

ciddi mi ben kurabiye yolladım 2 kee valla 2 günde gitt pttle şaşırdım suan
valla gitmesi balim yaaa mektubumu aldilar o kadar bana bse vermeleri lazm takip etmem icin ilk kez ginderyrm die bilmedm istemedm bsey gondermediler kesin gunahi boyunlarina

kasımda mı göndermiştin yârini canım. Olsunn bebegm abiminde şafak 200 lerde Gökhan btirsede abiciğiminki var daha.
ALLAH kavustursun kusum abin gelecek esnada bmm yarimde gelecek ksmetse nyse haziran gelsin yarilams olyorz insallah kuzum rahatm o konuda alistm cok sukur:) sense uzulme abninde cogu gtma azi kalms:)

hehehehe canım benim rabbim hepimize tattırsın bu mutlulugu
amin canım amin geçen sana çıkış tarihle ne zaman belli olur demiştim ya snırım biziki belli oldu bugun liste yatakhanelerin katna asılmış aşkım bakıck ben anca sabah öğrenicem

valla gitmesi balim yaaa mektubumu aldilar o kadar bana bse vermeleri lazm takip etmem icin ilk kez ginderyrm die bilmedm istemedm bsey gondermediler kesin gunahi boyunlarina
kargo yollayınca kagı vriyrlr takip numarası var ptt kargom nerede den adım adım baktım ben canm

Kızlar bu cok guzel hedıye olur .. su asker temalı kutuyu arkadasm gondermstı bende duusnuyrm barısınca

ALLAH kavustursun kusum abin gelecek esnada bmm yarimde gelecek ksmetse nyse haziran gelsin yarilams olyorz insallah kuzum rahatm o konuda alistm cok sukur:) sense uzulme abninde cogu gtma azi kalms:)
hehehe :) bencede kuzum yarılamış olacağız ozaamanlar. Ya işte sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil kuzum.

aaa ciddimisin :) gökhanın ki kesin olarak 2 hafta kala belli olduydu.. Ah ne heyecandır smdi sende ki :)) ayy bende heycanlandım acaba ne zaman kesin :) yaz buraya alıntıla mutlaka beni kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…