2014 Yarenleri! :)

aaa ciddimisin :) gökhanın ki kesin olarak 2 hafta kala belli olduydu.. Ah ne heyecandır smdi sende ki :)) ayy bende heycanlandım acaba ne zaman kesin :) yaz buraya alıntıla mutlaka beni kuzum
ay evet bebeğim tüm gün bekledim ama aşkım albay habercisi yarında çanakkale zaferinın yıl dönümü ya albay bey gazinoda yemek veriyormuş butn gn organizasyonla ugraştı listede yatakhanenin orayaasılacakı bakamadım asılmışmı asılmamışmı sabah haber veriym ddi bende tmm dedim baklım sanada haber veririm bebeğim :KK37:

Damlammmm:))

İyiyim allaha çok şükür minnoşummmmm:) sen nasılsıııın?

Iyiyim denizim çok şükür tv izliyorm :) nasıl gidiyor işler güçler

Her anın tadı ayrı be gülüm :KK66: zaten daha önce ailemle cok oturup yemek yemişliği var. Söz ve isteme asıl önemli olan :) oda yakındır zaten:nazar::KK28:

Bence hepsi önemli öyle deme canım :) ahh ahh nerde o eski tanışmalar :p şimdiki kızlarımız fena çok çok :p

Damlammmm:))

Iyiyim denizim çok şükür tv izliyorm :) nasıl gidiyor işler güçler

Bence hepsi önemli öyle deme canım :) ahh ahh nerde o eski tanışmalar :p şimdiki kızlarımız fena çok çok :p
ne açıdan dedin hayatım çok fena çok derken ? 4 yıl boyunca herseyi tadına vara vara yaşadık zaten annem gökhanı oğlundan ayırmaz oğluna para gönderirken onada gönderirdi hep. Çk şükür aileler birbirini tanıdıktan sonra,damatta yolda zaten :)

ay evet bebeğim tüm gün bekledim ama aşkım albay habercisi yarında çanakkale zaferinın yıl dönümü ya albay bey gazinoda yemek veriyormuş butn gn organizasyonla ugraştı listede yatakhanenin orayaasılacakı bakamadım asılmışmı asılmamışmı sabah haber veriym ddi bende tmm dedim baklım sanada haber veririm bebeğim :KK37:
eniştenin işi basndan askkın :) yarın baksında sndeyaz buraya balım

X