2014 Yarenleri! :)

evet canım çok haklısın çevremde arkadaşlarım evleniyorlar bende bu kadar yıl süren bir ilişkinin ardından heveslenmeye başladım açıkcası:KK68:
ah ah en çok istediğim şey ama bakalım gelsin şartlar neler gösterecek inşallah Rabbim nasip eder sevdiğimle yuva kurmayıııı, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah:KK68:

ah ah en çok istediğim şey ama bakalım gelsin şartlar neler gösterecek inşallah Rabbim nasip eder sevdiğimle yuva kurmayıııı, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah:KK68:
kız siz yolun yarısındasınız nişanlısınız biz daha nişan yapıcaz düşün tanışma kız isteme korkuyorum ben:mad:

Bir Haber varmı kuzum :KK43:

Geçmiş olsın canım hayırdır nesi vardı ki? Hem ailen iyi izin vermiş kalmana gece gündüz? Tatile izin verecek mi ki sizinkiler?

Bebeğim :))) Hande yenerin bir Şarkısı geldi aklıma melodi Aklımda da sözleri gelmiyor:-)
Öyle bi sorunum olsa daha önce gitmiş olamam heralde dimi balım:) önümüzde ki tek engel askerlikti.. oda bitti artık çok şükür.. kuzum kardeşinin kalbbinin etrafı sıvı toplamış yoğun bakımda tedavi gördü işte..

Öyle bi sorunum olsa daha önce gitmiş olamam heralde dimi balım:) önümüzde ki tek engel askerlikti.. oda bitti artık çok şükür.. kuzum kardeşinin kalbbinin etrafı sıvı toplamış yoğun bakımda tedavi gördü işte..

Önceden gittiğini bilmiyordum ki tatlım :KK66: herkesin önündeki engel malesef ki askerlik.. Zor iş kalp işi bilirim Allah acil şifa versin canm

Bir Haber varmı kuzum :KK43:

Geçmiş olsın canım hayırdır nesi vardı ki? Hem ailen iyi izin vermiş kalmana gece gündüz? Tatile izin verecek mi ki sizinkiler?

Bebeğim :))) Hande yenerin bir Şarkısı geldi aklıma melodi Aklımda da sözleri gelmiyor:-)

Konuştuk kuzum aradı şırnak toplanma yerindelermiş pazartesi gecerler yerlerine büyük ihtimal :/

günaydın canım benim dün akşam yazmışsın kusura bakma işten sonra pek girmiyorum da . nasılsın bakalım

ben işe geldiğim için uyanmak zorunda kaldım :KK43: ama şuan bildiğin ayakta uyuyorum

iyiyim bebeğim sağoll sen de iyisin inşallahh:KK68: olsun kuzum:KK68: kolay gelsin kuzucum ben geri yatarım belki yarım saat sonra falan:KK48:

X