2014 Yarenleri! :)

günaydın güzel yarenlerim benim sabahtan beri yazdıklarınızı okuyorum herkes dertli mi ne? nasılsınız bakalım ?

yazlıkta bi çocuk vardı bana baya bi takıktı da o yüzden :KK53: eheheh ben en fazla kızarırım,, bembeyazım çünkiii :KK53:
Günaydın yeşimcimm :KK68: demeeeee eyvah eyvahhh küplere biner seninki kızzzzz :KK53::KK53: kıskanıcağına alsın seni yazlıklara beraber gidin dimi :KK53::KK53: :KK51: bende başta öyleydim kuzu şu an kızarıyorum üstüne tenim kararıyor ama delisi de değilim cilt hastalığı olmamak için önelmimi de alıyorum herşeyin başı sağlık valla :KK54:

İnşallah canım benimm pişman olsun bana bi yalvarsınn askerden döndükten sonra çok mutlu oluruz :))) ben boluda oturuyorum onun ailesiyle tanıştım bayada oldu tanışalı, karı koca gibiydik ya öyle diyim :)) 18 yaşındayım canım
Günaydın canımm :21: niye pişman olsun ki değerini bilmiyor mu yoksa o_O maşallah allah bozmasın :21:

Günaydın canımm :21: niye pişman olsun ki değerini bilmiyor mu yoksa o_O maşallah allah bozmasın :21:
sana gunaydiinn tatlimmm :) iste bana o dedikleri icin eskisi gibi olmak icin yalvarsin bekliyorum heyecanla bekliyorum beni 9:27de aradi bende acmadim beni telefon basinda sanmasin diye bidaha ararsa kiz ne der catliycam artik :)))

Günaydın yeşimcimm :KK68: demeeeee eyvah eyvahhh küplere biner seninki kızzzzz :KK53::KK53: kıskanıcağına alsın seni yazlıklara beraber gidin dimi :KK53::KK53: :KK51: bende başta öyleydim kuzu şu an kızarıyorum üstüne tenim kararıyor ama delisi de değilim cilt hastalığı olmamak için önelmimi de alıyorum herşeyin başı sağlık valla :KK54:

günaydınnn arkadaşımmm :KK15: eheheh sırf bu yüzden her haftasonu o da bizim yazlıkta olur, bu yaz gelmeyecek diye kudurucak iyice ama napalım yaaaa ben de istiyorum deniz sahill :KK53: çok dikkatli ol şekerimm ben bi de vitiligo hastasıyım bu yüzden en yüksek faktörlüleri sürüp çıkıyorum o yüzdendir herhalde ki en fazla kızarırım :KK23:

sana gunaydiinn tatlimmm :) iste bana o dedikleri icin eskisi gibi olmak icin yalvarsin bekliyorum heyecanla bekliyorum beni 9:27de aradi bende acmadim beni telefon basinda sanmasin diye bidaha ararsa kiz ne der catliycam artik :)))
o zaman sende geri dön aramışsın duymadım diye

X