2014 Yarenleri! :)

Ya o beni kırıyor :'(
Toparlamaya çalışıyorum bir sekilde ama .... o da cok stresli

ona hak ver gıdıcek olan o nasıl bı yer kımler var neler yapılcaak.. Şuanda mrk içersnde tedırgn bı yandan senı burada bırakıp gtceeek off cok zor yanında ol gıdene kdr askerlıktn bahstme hersy ıyı olck de destk ol rahatlat cnm

rica ederim.. şimdi hiç bunları düşünme gittiğinde daha kötü olacaksın şimdi sevgilimin yanımda olması için nelerimi vermezdim ben kıymetini bil onunla olan anlarının canım

Cok haklisin cok tsk ederim

Desteginiz için sagolun kizlar
Uyuyormus aradim uyandi , o adar mutlu oldu ki ,benden cok o konuştu sevincinden , uykulu uykulu :))

Sagolun kizlar iyi ki varsiniz
Iyi geceler

benimde sevdiceğim yarın sabah gidiyo askere izmir bornovada yapıcak acemi birliğni.
bu güne kadar sanki gitmicek gibi geliyodu yada gitceği gün hiç gelmicek gibiydi sanki bu gün o kadar kötü oldum ki anlatamam nasıl dayanıcam 12 ay hiç bilmiyorum sanki boşluğa düşmüş gibiyim

bende bilmiyorum nasıl dayanacağım 40 gün oldu hala ilk günkü gibi yanıyor içim çok zor gerçekten bu arada ben bornovadayım askeriyeyede yakınım çok güzel yerde ama askeriye rahatmıdır onu bilemiyorum şehir, iklimi insanları çok iyi

bende bilmiyorum nasıl dayanacağım 40 gün oldu hala ilk günkü gibi yanıyor içim çok zor gerçekten bu arada ben bornovadayım askeriyeyede yakınım çok güzel yerde ama askeriye rahatmıdır onu bilemiyorum şehir, iklimi insanları çok iyi

çok zor canım gerçekten 40 gün oldu acısı bir gram azalmıyor aksıne özlem başlıyor daha da artıyor sancısı..bu arada ben bornovada yaşıyorum askeriyeyede çok yakınım.çok güzel şehir izmir, iklimi, insanları falan..ama askeriyenin içi nasıldır bilemiyorum eğitimleri falan.s

çok zor canım gerçekten 40 gün oldu acısı bir gram azalmıyor aksıne özlem başlıyor daha da artıyor sancısı..bu arada ben bornovada yaşıyorum askeriyeyede çok yakınım.çok güzel şehir izmir, iklimi, insanları falan..ama askeriyenin içi nasıldır bilemiyorum eğitimleri falan.s

kızlar bir süredir buralarda yokum anneannemi kaybettik maalesef aramıza katılan arkadaşlarımız olmuş hoşgeldiniz kızlar, arkadaşlar ne zaman belli olur nereye düşeceklerii?

hep buralardayım zaten genelde haftaiçi işteyim tabi akşamları ve haftasonları vakit ayırabiliyorum buraya, bekleyeliim gelecekler Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…