2014 Temmuz Anneleri Doğum Hikayeleri

Rabbim in mucizeleri okadar bol ki ne desek az o senin melegin senin yavrun ve artık kollarında Allah ım.nazarlardan saklasın sizi maşallah ikinizede ..ins en kısa sürede dahada toparlar kuzucugun ...

Rabbim olmayana da nasip etsin ins...

Gizem cim bizde kuzunun bi fotosunu bekliyoruz artık müsait bi zamanda öpüyorum cook onun minnak ayaklarını....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim benimmmmm rabbim anali banali hayirli saglikli uzun omurler versin yawru kusuna.... Cok güzel anlatmissin allahim korusun sizi ins hep....
amin canım rabbim sizlerede nasip etsin :))

bugün kucağımda çok şükür taburcu olduk canım aminnnn inşallah canım :))
maşallah oğlumuza Allahım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah cümlemizinkine
amin canım inşallah :)

canım benım maşallah size sankı senınle beraber yaşamış gıbı oldum oyle güzel anlatmışsın kı.. Rabbim size sağlıklı uzun güzel omur versin..

canım benım cok zor bır süreç.. ama Rabbime sukurler olsun kuzunuzla gelmıssınız evinize. Allahım bızı yavrularımızla sınamasın..
Kuzucuguna Rabbım sağlıklı uzun güzel omur nasıp etsın. Badiğin resmini de bekliyoruz :)

bihtercin prensin mehmet kuzey hikayenizi çok güzel paylaşmışsın Allah size sağlıklı güzel günler nasip etsin dualarim sizinle o güzel duyguları bizede tatmak nasip olur inşallah .maşşallah size :))

Gözünaydın cnm . Allah sizi sağlıkla kavuştursun inşallah .birçok erken gelen bebek kısa zamanda günlüleride geçior seninkide öle olur inşallah :))dularımız sizinle :)))

Allah sağlık versin Canım,hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat olsun yavrun.Dualarımız seninle Allah hepimize yardımcı olsun,son günler zor geçiyor :)

Ahh ah cok duygulandim yaaa.her hikayede aglayasim tutuyor.rabbim evladinla birlikte saglikli ömür nasip etsin inşallah

canim benimmmmm rabbim anali banali hayirli saglikli uzun omurler versin yawru kusuna.... Cok güzel anlatmissin allahim korusun sizi ins hep....

canım öyle oldu evet,çok şükür bugünümüze:)) 2320 doğdu canım
maşallah oğlumuza Allahım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah cümlemizinkine

Gözünüz aydın tüm anneler ,hikayeleriniz çok duygulandırıyor ama sonları hep güzel çok şükür. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benım maşallah size sankı senınle beraber yaşamış gıbı oldum oyle güzel anlatmışsın kı.. Rabbim size sağlıklı uzun güzel omur versin..

iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekür ederim kızlar rabbim hepinşzş sağ selamet kurtarsın inşş

Kizlar doguran anneler neden yazmiyosunuzzz

takildim :)) gulustuk o yatti, beni uyku tutmadi, telefonu aldim yataga döndüm, foruma bakip doguramiyoruuum falan yazcaktim tam yattim bi islaklik hissettim, tuvalete girdim ciktim, daha da artti akinti, pijamamin bacaklarindan akiyo esimi uyandirdim, gidiyoruz galiba kalk suyum geldi dedim. Ama titriyomusum o siradao da sasirdi hemen firladi yataktan, annemin yattigi odaya gittim.ona da haber verdim. Ben dusa giriyorum hazirlanin dedim. Dus aldim ciktim saclarimi kuruttum esim de saskin saskin bakiyo hadi simdi onun sirasi mi diye. neyse herseyi hazirladik giyindim ciktik.yolda buraya yazdim
Hastaneye girdik dogumhane katina ciktik direk. Nst ye bagladilar hala suyum gelmeye devam ediyo, neyseki iki tane ped koymustum. Sancim cikmadi nstde. Ebe muayene etmek istedi, acilma baslamis ama bebek ters dedi. Doktorum izindeydi hangi doktoru istersen cagiralim dedi. Nevzat beyi cagirin o zaman dedim beni odaya aldilar yerlestik, ameliyat onlugunu giydim pembis pembis hemsre geldi sonda takti anestezi uzmani geldi genel mi epidural mi kismini konusmak icin. En son ne zaman yemek yedigimi sordu, 7 de yemek yedim 9 da da sut ictim dedim. O zaman secenek yok genel yapamayiz dedi. Epidurale karar verildi. Bes on dk sonra doktor geldi cikiyoruz yukari dediler. Esime hemen resm cek son kez dedim sonra sedye geldi beni aldilr ustune, ameliyat bonesi falan, esim elimi tutuyo gidiyoruz, orda ciddiyeti anladim dogurcaktim ) ameliyathanenin kapisina kadar geldiler benle. Esim optu ve iceri aldilar beni. Buz gibiii orda baya tirstim, anestezi dr u geldi. Oturmami istedi. Ceneni gogsune eg, ve hareket etme dedi. Hareket etme dedi ya ödüm patladi hareket etsem ölcem gibi geldi belimden igne yapti biseylee takti ve yattim. Ustume orttuler kollarimi yanlara bagladilar, onume de perde cektiler veeee doktor geldiiii
Dokundu karnima hissediyo musun dedi hissediyorum da acimiyo dedim basliyoruz dedi. Anestezi dr u da benle sohbet ediyo, benim dilim dolasiyo tabii ilacin etkisinden baya sohbet ettik kadinla, hatta bi ara bana evlilik nasil bisey tavsiye eder misin falan dedi, bende suanda onu dusuncek gibi degilim dedim
Sonra canim yanmaya basladi hissetmeye basladim dedim, bi doz daha verdiler, rahatladim. Biraz gecti vee cirkiiin kirli bisey gecti onumden aglamaya basladii. Ben onu gormeye calisiyorum, temizleyip getirdiler yanima, yanagima dokundu ve sustu bi an, cok guzeldiii
Uyumamak icin zor tutuyorum kendimi, hersey yolunda mi dedim, yolunda dediler. Tmm o zaman ben uyuyorum dayanamicam dedim uyudumm. Ameliyathanededn cikarken uyandim. Esim kapida bekliyodu. Gozleri dolu doluu. Baya aglamis biz icerdeyken.

Odamiza geldik, zorla yatirdilr yataga beni. Sonda bi yandan serum bi yandan belimdeki katater bi yandan. Heryer yerimde bisey karnimda da bi agirlik var gibi ama ben uyusukluktan saniyorum. Meger kum torbasi varmis hemsre arada geliyo kanamami kontrol edip karnimdan bastiriyo, o aci felaketti. Tekrar gelisinde nolur artik yapma sunu dedim. Guldu tmm aliyorum zaten artik dedi biraz rahatladim. Belimdeki kataterden agri kesici geliyo, agrin olunca su butona bas dediler, bi zarari olur mu dedim. Olmaz ama uyusuklugn daha uzun surer dedi hemsre, bende sadece bi kere bastim cok agri olunca. Sabah 7 de yani ameliyattan 5 saat kadar sonra ilk yuruyusunu yap dedi hemsre. Tmm dedim. Meuve suyu ictim annemin esimin yardimyla zorla kalktm feci seklde basim dönuyodu yere bakma karsiya bak diyolar. Zorla uc dort adim attim simdilik yeter dedim yattim hemen

Ayy cok uzattim kizlarr, sondayi cikarttilar ve gun icinde yuruyus yapmami istediler bol bol. İyi hissettikce yurumeye calistim.ilk uc gunden sonrasi cok rahatti. İlk gunler tuvalete bile esimle gittim simdi 14 gunluk olduk, arada agrilarimiz batmalarimiz olsa da gayet iyiyizz. Anlat deyince kaptirdim gittimarada emzirme molalari da verince iyice uzadi kizlar idare edinn.

Ayyy Allah analı babalı büyütsün, ağzınızın tadı daim olsun..sıra bize geliyor resmen yaa sizi okudukça ben ağlayıp heycanlanıyorum.ben de artık doğurmak istiyorum yaaa

kk de o kadar çok hikaye okudum kiii.. hep düşübüm kendi hikayem nasıl olaacak acaba diye nasıl kelimeler seçip nasıl cümleler kuracağım ki ben... neler hissedeceğim acaba??
ve işte o an ve işte hikayemiz...
adı:kağan
doğum yeri: konya hospital
doğum boyu ve kilosu: 50 cm 3250 gr.
beklenen doğum tarihimiz 21.07.2014 olmasına rağmen oğlum 01.07.2014 de gelme kararı almış sanırım. sabahtan belimden gelen sancılar hi,ssetmeye baişladım o kadar çok yalancı sancı yaşamıştım ki bunun yalancı olmadığpını hemen anladım zaten. dakka tutmaya başladım 11 dk ya düşünce doktorumu aradım hemen gel doğum başlamış olabilir dedi. anneme ve kv deme söyledim. eşimi aradım gelıyorum dedi.. duşa girdim. çıktım saçımı düzleştirmeye falan uğraşıyorum bi yandan belden belden yokluyor sancılar.. annem söyleniyor ne rahatsın saçını yapıosun falan diye.. eşim geldi yola çıkıyoruz insaşşah yavrumuzla doneceğiz evimize.
hastaneye gelıyoruz dokttorumuz beklıyor.. muayene oluyoruz 2 cm açıklı doğumhaneye çık hazırlasınlar akşam 8 e kadar doğurursun diyo seviniyorum. nst çekiliyor damar yolu açılıyyor elbisem geliyor ve ebe kontrol ediyor açılma 3 cm açılma 4 cm açılma 5 cm... ohh tamam diyorum yaşasın doğuruyorum.. bu arada toğıge canlı yayın yapıyorum:) delimiyim neyim saat 3 oluyor açılmamız duruyor hala 5 cm ağrılar artıyor yürüyorum eşimin ellerini kollarını sıkıyorum ıhhh açılma hala 5 cm.. akşam 7 olmuş saat doktoruma diyorum dayanamıyorum ben ah dedikçe eşim off diyor:) ben sezeryan olsun ben sezeryan demem sen bilirsin ama diyor.. ben derim diyorum ve hazırlıklar başlıyor saat 19:45 kapıda vedalaşıyoruz eşimin gözleri dolu dolu o soğuk ameliyathaneye giriyoruz... ama içeridekiler çok sıcak şarkı söyleyen bile var belime kateter takılacak doktorum ellerimdn tutuyor kendiside sezeryan doğum yapmış korkma diyor hakkını ödeyemem çok kahrımı cekti :)
belden denilen ipne bildiginiz sırttan yapılıyor çok acıtmıyor ürpertti benı sadece yatıyorum kollar bağlanıyor ve doktorum evet gelsın bakalım kağanefendi diyor.. bu arada beyaz giyme toz olur diye şarkı söyluyor :)
ayaklarımı kıpırdatmaya çalışıyorum ama boş bir uğras oluyor :)
karın kaslarım çok güölü olduğu için karnıma bastırıyorlar azcık bağırıyorum orda ve sonunda kedi mıyıklamasına benzer bir ses duyuyorum saat 20:10 siyah saçları ve kıpkırmızı ysuratıyla yanağımda bir can gözler istifa edip başlıyor yaşları akıtmaya :')
oğlum gidiyor babasına... sonra benı tamamamn uyutuyorlar zaten çok yorgundum ölüyorum uykusuzluktan.. gözlerimi açtıgımda eşime çek elini sen kimsin falan diyorum:) odamdayım.. hafif agrılarım var ama dayanılmaz diil...bundan sonrası bana emanet birr can bundan sonrası hasret sonu bundan sonrası vuslat...allahım ne yapmış olabilirim ki sen benı böyle birşeyle mukafatlandırdın sana çok şükür...
bekleyen isteyen herkese Rabbim nasip etsin en kısa zamanda.. çok uzun yazdım sanırım oğlumda benı çağırıyor ..hepinizi öpüyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…