2014 Temmuz Anneleri Doğum Hikayeleri

Topiği görünce ayrı senin hikayeni okuyunca ayrı bi heyecanlandım. Mehmet Efe miz sağ salim gelicek sana annesi inşallah. bütün temmuz bebeklerimizin abisi oldu :) Allah sağlıcakla tez zamanda yanına getirmeyi nasip etsin.... en kısa zamanda fark bile atacak göreceksin :)

Cnm cok cok gozunaydin.allahim yavruna tez zamanda kavustursun.aceleci mehmet kuzey saglicakla gelsin sana insallah.abimiz oldu bizimkilerin.rabbim saglik versin gerisi boş.

hikayeni çok güzel anlatmışsın bihtercim. Mehmet kuzey güçlü bir bebek ve en kısa zamanda toparlanıp annesinin kucağına gelecek :)

Canlarım benım....
içim oyle hos oldu ki.. ne yazacağımı sasırdım.. :2::2::2:
Rabbim size uzun, sağlıklı, mutlu, gonlunuzce bır omur nasıp etsın. Mehmet Kuzey hayırlı evlat olsun sizlere..
Tez zamanda da kavuşun inşallah. evinize gidin bol bol hasret giderin.

bihtercim seni ve Mehmet kuzeyimi cok opuyorum canlarım benım...
Dualarım hep sizinle...

Temmuz annesi olmayı beklerken Mayısta gelmeyi uygun gören bir kuzucuğum oldu .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim sağlıkla bebişinizi bir an önce evinize götürmeyi nasip etsin. Hamilelikte herşey çok garip. benim de herşey normal gidiyordu. normal kontrolüme gitmiştim 28. haftada. doktorum hunileşme var dedi, erken doğum riski var dedi. Bana da ciğer geliştirici iğne yaptı. Erken doğum yoğun bakım ünitesi olan bir hastaneye yönlendirdi. Oraya gittik. her an doğum olabilir dediler ama yoğun bakım ünitelerimiz dolu deyip beni ambulansla en yakın ile bi özel hastaneye sevkettiler. Orda da bir hafta içinde doğum olabilr dedi doktor. 3 gün orada tedavi gördüm. çok şükür bişey olmadı. eve gönderdiler. ama evde yatıp dinlenmen gerekiyor dediler. 1 Mayıstan beri çalışmıyorum yani evdeyim. Bebeğimin sağlığı için dinleniyorum bol bol. Ne kadar durursa o kadar iyi. bazen korkuyorum ben de ya geliverirse diye . Şuan 31+2 deyiz şimdilik duruyo bakalım.

Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Her an herşey olabiliyormuş bunu anladım.

allah yükünü kaldırabileceğimiz zorluklar verirmiş hepimize, sabırla beraber.

hikayelerimiz birbirimize ilham olsun

En kısa zamanda meleğini kucagına al ve hikayeni paylaş. Artık gittikçe sabırsızlaşıyorum.. :)) Canım oğluma kavuşmama az kaldı :)

rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin...topiğinde hayırlı olsun...inşallah güzel hikayelerimizi paylaşırız....
Cooookk heyecanlandim topigi gorunce rabbim guzel hikayeler paylasmayi nasip etsin... Insss hepimiz kolay saglikli dogumlar yasariz....

Bihtercimmm ilk hikayeyi sabirsizlikla bekliyoruzzz

canım al benden de o kadar hem çok heyecanlı hem çok mutluluk verici rabbim sağlıkla doğum yapmayı nasip etsin....

Beni de ağlattın bihtercin Allah analı babalı büyütsün, sağlıkla evinize gidin inşallah. Darısı bize inşallah tabi zamanında

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aman Allah'ım topiği yeni gördüm ve gördüğümde ayrı heyecanlandım hikayeni okurken ayrı heyecan yaptım, ağlaya ağlaya okudum evvela temmuz kuzularımızın abisi Mehmet Kuzey; ailesine vatanına milletine hayırlı uğurlu olsun.. sağlıklı, uzun ömürlü, başarılı mus mutlu, huzur dolu kocamannn bir ömrü olur inşallah... sende lütfen canını sıkmamaya çalış küçüklerin daha kolay toparladığını tosun gibi olduklarını biliyoruz artık.. kısa zaman sonra sıcacık ve güvenli kollarının arasına alacaksın inş. dualarımız paşamıza.. gelişmelerden bizi mahrum bırakma..

bihtercin,

biraz tez canlıymış Mehmet Kuzey anlaşılan.
Zor bir sürpriz olmuş ama önemli olan senin ve onun sağlıklı olması. Çok şükür.
İlk annemiz sen oldun:)
Benim de genetik bazı durumlardan dolayı bebeğimin sorunlu olması gibi risklerim vardı. İnsan bilemiyor önceden...İnşallah biz de sağlıkla kavuşalım yavyularımıza:)

Geçmiş olsun çok,
Veee gözün aydın tabi:))

Bebeğim dün 34+4 günlük erken doğumla dünyaya geldi.
Temmuz annesi olacağım sanıyordum,kısmet haziranaymış.
Minik oğlum küvezde şu an ve dualarınızı bekliyor.
Biraz daha iyi hissedince hikayemizi yazacağım,ağrım var ve doğru düzgün kalkıp yürüyemedim maalesef.
Umarım oğlum en kısa zamanda kucağımıza sağlıkla gelir.

Dualarımız sizinle. Umarım miniğimizde bir an önce çıkar küvözden. Sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah. Darısı başımıza...

Rabbim uzun omur versin yavruna tez vakitte birbirinizi koklaya koklaya sarılıp aşkınızı yaşayın inşallah

ehhhh yani gizem maşallah ikinize de,yemek topiklerinde gezeceğine bize durumunu anlatsan YAAA bu kadar şaşırmazdımmm çook sevindim canım,erken diye düşünme,Allah bebişine de sana da güç versin,hemencecik toparlanın...Rabbim sizlere bağışlasın canm,güzel haberlerini bekliyoruzzz

Son düzenleme:

Rabbim sana bağışlasın kuzucuğunu cnm inş..dualarımız senınle inş onun misss kokusuyla gelip bize yazıcaksın burda fotolarını atıcaksın yakışılı oğlunun Allah a emanet olun cnm

Canım gozunaydin.oglusun da kısa sürede çıkar inşallah kuvezden

Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.BUgün hastaneden çıkıyorum inşallah ama maalesef oğluşum benimle çıkamıyor.Bazen çok umutlu oluyorum,bazen de çok umutsuzluğa kapılıyorum.Sütüm üç saatte bir sağmama rağmen daha gelmedi, sağmaya devam.Bütün kuzucuklar vaktinde gelsin,anneler küvez başında hiç beklemesin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…