2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

ARKADAŞIM NERELERDESİN TRANSFERİN BUGÜNDÜ SANIRIM MERAK ETTİM... güzel haberlerle gel inşallah
geldim canimmm burdayim 2 tane 1 kalite embriyom var artik icimde ALLAH(CC) 'in izniyle. RABBİM(CC) hayirla anne olmayi nasib etsin hepimize.

merhaba arkadaslar, ALLAH(CC)'in izniyle bugun basariyla 1, kalite ve 2 adet embriyom tranfer edildi. 4 tane 1. kalite yumurtam donduruldu. RABBİM (CC) hayirlisiyla evlatlarimiza kavustursun hepimizi...

Maşallah ne güzel .. Bebişlerin sıkı sıkı tutunsunlar inşallah...

merhaba arkadaslar, ALLAH(CC)'in izniyle bugun basariyla 1, kalite ve 2 adet embriyom tranfer edildi. 4 tane 1. kalite yumurtam donduruldu. RABBİM (CC) hayirlisiyla evlatlarimiza kavustursun hepimizi...

Allah tamamını erdirsin. inşallah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin)

Nasil huzurlu olursak oyle davranmak lazim...ilk 4gun ben genelde yattim ama tamamen deil arkadaslar...yemektir camasirdir ...camasir as topla gibi isler icin kalktim...bu benim 3.denem oldugundan maddi manevi kolay olmadigindan bu sefer daha yavasim sadece...Rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlarimizi kucamiza almayi nasip etsin insallah...

geldim canimmm burdayim 2 tane 1 kalite embriyom var artik icimde ALLAH(CC) 'in izniyle. RABBİM(CC) hayirla anne olmayi nasib etsin hepimize.
Cnm benim de 2 tane 1.kalite transfef edildi...hastanem memorial atasehir...insallah guzel haberler aliriz...benim de 5.gunu transferimin:)

Cnm benim de 2 tane 1.kalite transfef edildi...hastanem memorial atasehir...insallah guzel haberler aliriz...benim de 5.gunu transferimin:)
amin canim hepimiz icin hayirla guzel sonuclar olsun insallah...

Cnm bende de cikolata kisti var...benim de dr um gecen ay dogum kontrol hapiyla kisti baskiladi...bu ay da tup bebegi yapti insallh..kistim 3den kucuk oldugundan almadi....bu benim 3.denemem senin?

Cnmmm hayirli olur inssallj bebiklerinn )bise sormak istiyorum neye gore 2 yads tek embriyo olduguna kadar veriyorlar

Hyirli olsun cnmm allah butun evlt isteyemlerin kucaklarini bos birakmasin.senn iinde cok mutlu oldumm bizim sperm azligi arti morfoloji bozuklugu sebebiyle ilk kez tup bebek deneyimimiz yarin ins opu gun belli olcak.

maşallah bitanem hayırlısıyla kucağına al inşallahhhh benim transfer cumartesiye kaldı... önce nix ve senin hamiş haberlerini duyarız inşallah canlarımmmmm 2 tane transfer edilmiş süper bu kaçıncı denemendi canım

benim.ilk denemem canim hic asilama filan olmadi direkt tup.bebek insallah hersey guzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…