2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

hahahahaha ayyynen canım çatliycak gibi oluyorum bende 1,5 litre içince yetiyormuş abarmaya gerek yokmuş hemşire demişti

en gıcık tarafıda bu sıkışma yaaaa

o mesane dolu olma hangi işlemde transferde mi oluyo acaba bende tutamam bi de sıkışık olcaz alttan bi işlem yapcaklarsa nasıl tutcaz

Evet canım transfer sırasında o zamana kadar çok doldurma işlemden sonra 30/40 dk daha bekletiyorlar.. 1,5 lr su yetiyi rn
Ben 1 saat önceden yudum yudum başladım

Transferim oldu öğlen .. Bebişlerimi aldım geldim ... Bundan sonra beni neler bekliyor acaba .. Ne yapayım ne yapmayım tecrübeliler. :)))

o mesane dolu olma hangi işlemde transferde mi oluyo acaba bende tutamam bi de sıkışık olcaz alttan bi işlem yapcaklarsa nasıl tutcaz

Hg ayseem.. Tahlil için devlet hastanesinde üroloğa gidebilirsin eşinle orası yapıyor ben öyle yaptım .. Eşimi jinekoloğa götüremezdim ama ben üroloğa çıkabilirim :))) hakkında hayırlısı ... Tam kan sayımı önemlisi senin için kan pıhtılaşöüma zamanı bunu da kan testinde şöyle Dr a

Ben devlette yaptırmıştım 4 günde çıkar dediler ama 3. Günü çıkmış bile

yeni yaptidin galiba canim, hangi hastanede yaptirdin hangi bolumden bide sorun oluyomu doktor diyo mu ozelden test yazmayiz filan diye?

Transferim oldu öğlen .. Bebişlerimi aldım geldim ... Bundan sonra beni neler bekliyor acaba .. Ne yapayım ne yapmayım tecrübeliler. :)))

hayırlı oslın canım.ınsallah bebıslerın tutunur. ben gecen yıl agustosta ılk denemede tuttu sımdı oglusum karsıma aguluyor. allahım herkese versın. ben de gecen yıl cok tecrubesızdım ılk denememdı ama ben uyguladıklarımı anlatayım.merkezden hemen cıkmadım bes saat yattım bazı merkezler yarım saat sonra yolluyorlarmıs. ılk gun cok zordu cunku bana asla karın kaslarını kullanma dedı hemsıre. ya o kadar zordukı kalkarken karın kasını kullanmadan kalkmak. ılk uc gun sırt ustu yattım.sonrta yatakta bacaklarımı uzattım yattım oturdum.ama dısarı cıkmadım. ev ısıde yapmadım yedım ıctım yattım kabız olma sakın bol su ıc. bıze ılk uc gun banyo yasaktı. uc gun sonra ayakta dus aldım.oyle ot cop yıyıp ıcmedım bır etksıı oldugunu dusunmuyorum.vajınadan alınan progestanı cok ıyı ıttır cıkmasın.ılaclarını zamanında al.sımdıkı aklım olsa olumlu dusunurdum ben hergun agladım tutmucak dıye:=hıc ıdrar testı yapmadım.moral bozouyor cunku.kafanı dagıtcak seyler yap. bol bol kıtap okudum aslında bu tup bebek kader ısı benım basıma gelmeyen kalmadı ama tuttu ben bıle sastım cunku yumurta rezervım azdı spermmorfolojısı bozuktu umutsuzdu dr ama rabbım ol dedı oldu

yeni yaptidin galiba canim, hangi hastanede yaptirdin hangi bolumden bide sorun oluyomu doktor diyo mu ozelden test yazmayiz filan diye?
Canım normal devlet hastanesinde ürolağa sıra aldım eşime bana liste şeklindeydi gösterdik .. Anladı doktor zaten hakkınızda hayırlı olsun dedi bir ayrıntı yine ilk girerken hemşireye sor bunları yaptırabilirmiyiz diye ben de bilmiyordum sordum doktor gelmeden hemşireye evet dedi

canim benim hastanenin adini.yazar misin ben de senin dedigin.gibi test kagdimi verdim sonuclaei aldim ama tup.bebek merkezime gidince eksik cikti sadece bu ikisi meger orda bunlar yokmus soylemedilerde simdi acele ediyirum sen 3 gunde cikti deyince bende ayni hastabeye gidiim bari adini soyle canim! :)

ay ne güzelll darısı bize. bence yapldıktan sonra 5 saat yatmanın sana + katkısı olmuş. bizim devlet hastanesı ve anca 15 dk en fazla yarım saat yatırıyolar.

Beni 1 Saat kaldım sonra istediğinizde çıkabilirsiniz dediler bende çıktım eve geldim lavabo için kalkıyorum bir ..şimdi karın kası sağa sola dönerken bile çalışıyor onu daha nasıl kısıtlayım ki ...zor olan neydi canım ..benim günlük iğnelerim var onlar için bile hastaneye gitmek zorundayız nasıl yapayım ki

Canım benim sen neredesin bilmiyorum ama ben kdz ereğli deyim tedavi için İstanbul a geldim tahlillerimizi de kdz. Ereğli de yaptırdık

Canım benim sen neredesin bilmiyorum ama ben kdz ereğli deyim tedavi için İstanbul a geldim tahlillerimizi de kdz. Ereğli de yaptırdık

tamam canim cok saol bu arada transfer olmussun gecmis olsun, hayirli olsun. MEVLAM(CC) tamamina erdirsin hayirla insallah.

Ben devlette yaptırmıştım 4 günde çıkar dediler ama 3. Günü çıkmış bile

Canım devlet hast ne git kendin için kadın doğuma eşin için ürolağa sıra al hemen ... Belli olmaz hemrnde çıkabilir hatta laboratuvara çıkın işinizin acil olduğunu belirtin ... Sonuçta acil bir hasta gelse bu test hemen istense yok hemen çıkmaz mı diecekler önemini belirtin

kaç yumuş oluşmuş? bir de şey sorcam şimdi bizim aile de hiç ikiz yok benim ikizimin olma şansı var mı yoksa genetik mi olmalı bilgin var mı canım ben ikiz çok istiyorum

canım şuan 10 un üzerinde yumurta var ama yumurtalar toplanınca kaç tane toplandı öğrenicem önemli olan sayısı diyil kalitesi zaten..inşallah kaliteli olurlar... canım ailende ikiz olması gerekmez..iki embriyo transfer ederlerse tabiki ikiz annesi olma şansın var 35 yaşın altındakilere ilk iki denemede tek embriyo 3. denemede iki embriyo transferi yapılıyor.. iki embriyon olur ve ikiside rahime tutunursa neden ikiz annesi olmayasınki... inşallah gönlündeki olur canımmm

sağol bitanem evet sen nerelerdesin ya... canımmmm inşallah sende hayırlısıyla başlarsın tedavineeee

Hayırlı olsun canım inşallah tutunur bebislerin :)

Ben ilk denememde hic dışarı cikmadim test gunune kadar. progestanim igneydi igneci eve geldi. Evin icinde yurumelerim haric hep yattım. Yemek temizlik falan da yapmadim. Ama tutmadi.

Bu ikinci denemem. Yine igneci ariyordum ama transfer gunu hastanede genel bilgilendirme yaptilar. Gidip ignenizi yaptırabilirsiniz, hafif tempolu yürüyüş yapin, hareket edin ki kaniniz hareket etsin ve kabiz olmayin dediler. Bende igneye gidiyorum arabayla.banyo için uc gun bekledim ve ılık suyla dus aldım. Evin icinde hareket ediyorum. Kendmi kasmiyorum stres olmuyor boylece. Gecen sefer cok stres olmustum sürekli yatinca ağlıyordum sürekli. Bu kez daha hic aglamadim :)

Kafani karistirdim mi bilmiyorum ama hayirlisi olsun hepimiz için.

canım benım gunluk ıgnem yoktu sadece progestan kapsul estrofem ve aspırın kullandım. tuttuktan sonra estrofemı kestı ..transferım anestezılı oldu ben ıstedım su ıcmeme gerek olmadı o yuzden. zor olan bes saat yattıktan sonra yavas yavas kalktım ustumu gıydırdıler ben ıyı hıssedıyordum tam arabaya bınerken tansıyon dustu yere dustum pat dıye hehehehe ..tekrar ıcerı gırdık gene yatırdılar tansıyonumu duzene soktular.bu sfer eve geldık evde tuvalete gırınce tansıyon dustu bu sferde usume terleme oldu mıdem bulandı ogur ogure kustum ıcım dısım cıktı kasıklarım agrıdı ogurmekten kesın olmayacak dedım.zor olan buydu cnm

ay tatlım sen tedaviye başladın demek ki yaşasınya ben bayağıdır giremedim buraya ne güzel ya
tatlış güzel haberlerini bekliyorum....

nerelerdesin sen bakim canııım evet başladım tedaviye inşallah sende hayırlısıyla başlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…