2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

cnm idare ederim ama eşim illa anasını başıma koyacak. bide eşimin ailesi zırt pırt gelirler . ne kadar saklasam da o kadın başımda durur. benide sinir hastası eder. kadında öyle bir yapı varki benim ailem gelse ikidebir laf vurur gıcık gıcık hareket yapar ben çekemem dayanamam öyle hareketlerede

slm kızlar.ben de tüp bebek yaptıracağım ve adetimi bekliyorum(1 hafta var)bu 3.denemem.(1normal,1 donmuş oldu)yeni bir merkeze gidiyorum ve doktor benden ve eşimden birsürü kan testi istedi.aile hekimi hepsini yapamıyor,hastanede kadın doğumamı gitmem lazım yoksa başka bir bölüm de bu testleri yapar mı?sizden hangi testler istendi.bu arada rahim filmide çektirdim.ben de problem yok,eşimde sperm sayısı az.sizde neler yapıldı,cevap verin...

amin cnm bende söylememe taraftarııyım ama eşim evde ne olsa löp diye anasına söyler anasıda zırt purt çıkıp gelen biri ben göze alamıyorum cnm

allah yardımcın olsun cnm inş çözersiniz sorunu biz kimseye sölemedik eşime dedim benim morale ihtiyacım var biri bir laf etse moralım bozulur söylemeyelim dedim kayınvaldem falan bilmiyor tatile gidiyoruz diye gidicez tüp bebek merkezine

valla en iyyisini yaparsınız cnm ama benim öle alternatiflerim yok maalesef. sen ne kadarlık evlisin cnm

yok.. kadın zaten pek bi umutsuz konuştu...

dedim ki bu üçünün de gitme ihtimali var mı. dedi ki kötü düşünmeyin...

benim 2 yumurta transfer hakkım var yaş 35...

bilmiom hayırlısı olsun... sen naaptın?

canim benim dr. da esim ve benden testler ustedi ben kadun dogumdan esimede ic hastaliklar(dahiliyeden) numara aldik devletten ucretsiz yaptirdik.

arkasaslar, toxo - rubella yaptiran varmi devlette? nerde yaptirdinuz ve ne kadar surede sonuc cikti bilgi verir misiniz?

hmm anladım cnm Rabbim en kısa zaman da gönlüne göre versin . bende 3 senelik evliyim 26 yaşındayım
inş cnm inş seninde.. umarım en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.Doktorumuz anlatmıştı birtane çift gelmiş kendisine 2-3 yıl uğraşmışlar doğal yoldan ilaçla vs olmamış tüp bebeğe yönlendirmiş doktor yine olmamış tam umutlarını kaybetmişler artık olmaz diye kendiliğinden doğal yoldan hamile kalmış kadın

hakkımızda hayırlısı be cnm . valla ben artık mevlama bıraktım. tek desteğim allah . yapacağım mücadele edeceğim bişe kalmadı sabahtan akşama kadar çalışıyodum bebek yaptıracam diye. ama işte sonuç böle hüsran. bundada var heralde bir hayır. sen çalışıyormusun peki

moralini yüksek tut cnm biliyorum zor ama bu süreçte moral önemli çalışıyorum ben de şuan tatildeyim ben çıkıyorum cnm canını sıkma güçlü olmaya çalış sohbet için tşk edrm inş en kısa zamanda bebeğine kavuşursun

güle güle cnm . inşallah hayatım düzene girer. Rabbim hakkkımızda ne hayırlısı ise onu versin.

ben daha bugün 4. iğnemi yapıcam yarın kontrolum var bakalım kac tane buyumusmu ne durumda gorucez yarın yazarım. hakkımızda hayırlısı olsun ben allaha dua ederken eger cocugum oldugun da bugunkınden daha mutlu olacaksam bnm ıcın hayırlı olacaksa ver allahım dıyorum hayırsız mutsuz olacaksam vermesın
arkasaslar, toxo - rubella yaptiran varmi devlette? nerde yaptirdinuz ve ne kadar surede sonuc cikti bilgi verir misiniz?

ben yaptırmıstım 1 haftada cıkmıstı heryerde degısır ama

Merhaba,

Eşin ve ailesi konusunda senin adına gerçekten çok üzüldüm. Ancak bir şeyi bilmen lazım. Kesinlikle "bakıma muhtaç" değilsin. Ben Tüp bebek tedavimde OPU yani yumurta toplama aşamasını dün geçtim ve transfer için haber bekliyorum. Hiçbir aşamada da kimse olmadı yanımda. Bence öncelikle bu konuda kendini ikna etmelisin. Kimseye ihtiyacın yok... En fazla ev temizliği için bir kadın tutarsın olur biter?

cnm tmm ben onada razıyım . kimse olmasın. ne benim ailem nede onun ailesi . ama ben hiç kimse bilmesin dedikçe eşim annemi getiririm yanına diyo. bide benim ev han gibi gelen geçen habersiz kapıyı çalan dolu kişi var. bunlar benim gözümü çok korkutuyo.
RABBİM seninde gönlüne göre versin cnm .inşallah senden güzel haberler alırız

Kızlar 2 gün önce 27 den 41 olmuştu bhcg şimdi 140 olmuş sizce oluyormu doktorum izne ayrılmışşş ya kime gidcem bilmiyorum sizce düzeliyormu

Kızlar 2 gün önce 27 den 41 olmuştu bhcg şimdi 140 olmuş sizce oluyormu doktorum izne ayrılmışşş ya kime gidcem bilmiyorum sizce düzeliyormu

Helen, aynı merkezde başka bir doktorla görüştürsünler seni. Olmadı hemşire ile, o da olmadı bulunduğun yerde bir hastaneye git bir kadın doğumcuya görün. bana çok iyi gidiyormuş gibi geldi ama tabii bilemem.

iyi haberle gel bakem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…