2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

ancak girebildim bugün gittim yumurtalar büyümeye başlamış perşembe günü tekrar kontrolüm var sanırım perşembe günü opum ne zamansa söyleyecek doktor :) benim tahminim bu cumartesi olur

Havvacigin her sey gonlunce oksun insaallah kaliteli kaliteli yumilerin olur ve bir bebise doner saglikla kucaklarsin insaallah

Kızlarrrr yarın transfer sırasında mesane dolu olsun dedi Dr. Ve ben çok tutamayankardanım ... Tutma yöntemleri aklınıza gelenleri yazabilir misiniz

Valla bende oyleyim. Ilk transferimde tam sıkışık degildim diye bu kez yarim saat içinde sanırım üç küçük sise suyu içtim. Sonra cok kotu oldum. Transfer anında zor durdum :) bence orda içeri alan kisiye durumu anlat. Seni alacagi zamani siylerse daha iyi olur. Cok erken su icmeye baslamazsin en azından. Allah yardımcın olsun canım

slm arkadaslar. Bu foruma yeni uye oldum. temmuz 13 gibi ankara da hakan satiroglunda 3. kez tup bebege basliycaz. herkese stresli degilim diyorum ama cok korkuyorum tekrar uzulmekten. ankarada ayni hastanede tedavi goren (nar hastanesi) arkadaslar varmi?

Günaydın...

Dün OPU işlemimi oldum. Odadaki en az yumurta sayısı benimdi ama 7 yumurta hiç yoktan iyidir. Bugün döllenme ile ilgili haber verecekler..

Dilerim isteyen herkesin kucakları bebekleriyle dolar...

Merhabakızlar 2 gün önce kanda 23 çıktığı için herşey bitti gözüyle bakıyordum bıgun 41 olmus degerim pazar pazar dra da soramıyorum acaba bir umut doğdumu benim için lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

Demek ki neymiş! Umutsuzluğa kapılmamak gerekiyormuş!

dualarım seninle..

Günaydın kızlar başımdan gecen olayı anlatıcam ve bi şey danışıcsm bana yardımcı olurmusunuz ?
Benim yaşım 26 bir yıllık evliyiz ve eşimde sperm sayısı az olduğu için tüp bebek önerildi istanbulda özel hastahanede 2 Haziran'da tüp bebek tedavisine başladık ve hersey yolunda gitti 3 yumurta toplandı ve 3 de döllendi.19 Haziran'da Dr kaç tane transfer istediğimi sordu ve ben iki tane istediğim için iki tane transfer edildi diğeri ise donacak halde olmadığı için atıldı ben o kadar tutunacağından emindim ki hani bende bi sorun yok Dr %70 tutma ihtimali verdi bu arada bizim tayinimiz ağrıya çıktı ve transferden sonra taşındık (ben hiç bi iş yapmadım ) ve görümcemde kalmaya başladım ve görümcemde hamile olduğunu yeni öğrenmişti ve durmadan naz yapmaya başladı midem bulanıyor vs yok annem sana bakmasın bana bakacak senin annen sana baksın benim uzanmamdan bile rahatsız olup laf sokuyordu anlıycağınız düşündükce ağlıyorum :KK43: transferimden sonra kabız oldum çok kötü bi şekilde hocamı aradım ilaç kullandım o biraz iyi geldi ama 1 Temmuz test günümde test yaptırdım sonuç negatif Dr Ağustos'ta tedaviye gel tekrar deniyelim dedi şuam adet oluyorum ve görümcemde beni çok yıpratıcı için ist gidip onun evinde kalmak istemiyorum bu yüzden mi bilmiyorum tüp bebek yaptırmak istemiyorum bana bi fikir verin sizce ne yapayım hamile görünce bi garip oluyorum eşime ben tüp istemiyorum diyince tamam dedi ama çok üzüldü onada kuyamıyorum bilmiyorum bana yardımcı olun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın kızlar başımdan gecen olayı anlatıcam ve bi şey danışıcsm bana yardımcı olurmusunuz ?
Benim yaşım 26 bir yıllık evliyiz ve eşimde sperm sayısı az olduğu için tüp bebek önerildi istanbulda özel hastahanede 2 Haziran'da tüp bebek tedavisine başladık ve hersey yolunda gitti 3 yumurta toplandı ve 3 de döllendi.19 Haziran'da Dr kaç tane transfer istediğimi sordu ve ben iki tane istediğim için iki tane transfer edildi diğeri ise donacak halde olmadığı için atıldı ben o kadar tutunacağından emindim ki hani bende bi sorun yok Dr %70 tutma ihtimali verdi bu arada bizim tayinimiz ağrıya çıktı ve transferden sonra taşındık (ben hiç bi iş yapmadım ) ve görümcemde kalmaya başladım ve görümcemde hamile olduğunu yeni öğrenmişti ve durmadan naz yapmaya başladı midem bulanıyor vs yok annem sana bakmasın bana bakacak senin annen sana baksın benim uzanmamdan bile rahatsız olup laf sokuyordu anlıycağınız düşündükce ağlıyorum :KK43: transferimden sonra kabız oldum çok kötü bi şekilde hocamı aradım ilaç kullandım o biraz iyi geldi ama 1 Temmuz test günümde test yaptırdım sonuç negatif Dr Ağustos'ta tedaviye gel tekrar deniyelim dedi şuam adet oluyorum ve görümcemde beni çok yıpratıcı için ist gidip onun evinde kalmak istemiyorum bu yüzden mi bilmiyorum tüp bebek yaptırmak istemiyorum bana bi fikir verin sizce ne yapayım hamile görünce bi garip oluyorum eşime ben tüp istemiyorum diyince tamam dedi ama çok üzüldü onada kuyamıyorum bilmiyorum bana yardımcı olun

Gunaydin tatlim cok uzuldum insanlardaki vicdani anlayamiyorum bazen. Esine tup bebek istemedigini soylemissin nedenini de soyledin mi peki? Ailen nerde yasiyor bu arada? Bazi hastanelerin kalacak yer ayarladigini olumustum burada tabi fiyatlar nedir bilemiyorum hastaneyi arayip ogren istersen. Esine nedenini anlattiysan belki bir cozum bulur. Allah yardimcin olsun

Gunaydin tatlim cok uzuldum insanlardaki vicdani anlayamiyorum bazen. Esine tup bebek istemedigini soylemissin nedenini de soyledin mi peki? Ailen nerde yasiyor bu arada? Bazi hastanelerin kalacak yer ayarladigini olumustum burada tabi fiyatlar nedir bilemiyorum hastaneyi arayip ogren istersen. Esine nedenini anlattiysan belki bir cozum bulur. Allah yardimcin olsun

Teşekkür ederim canım çok sağol anlattım nedenini eşime zaten oda biliyor. Hastahanenin yer ayarladığını bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım teşekkür ederim ben yer konusunu hastahaneyle bi görüşeyim ...

Teşekkür ederim canım çok sağol anlattım nedenini eşime zaten oda biliyor. Hastahanenin yer ayarladığını bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım teşekkür ederim ben yer konusunu hastahaneyle bi görüşeyim ...

Olmadi gel ben de kal kiz bakarim sana :)

asılamada gonal f vurmustum hıc agrı acı yapmıyodu. şimdi puregon kullanıyorum vurdugum anda yarım saat yanıyo ve yaptıgım yerler morardı ve agrıyo şişti. anlamadım herseyı dogru yapıyorum. gonal f de hıssetmıyodum bıle ne morartı ne sıslık hıcbısey olmuyodu. acaba doz fazla oldugu ıcınmı oluyor? puregon kullanan varmı nasılsınız kızlar?

asılamada gonal f vurmustum hıc agrı acı yapmıyodu. şimdi puregon kullanıyorum vurdugum anda yarım saat yanıyo ve yaptıgım yerler morardı ve agrıyo şişti. anlamadım herseyı dogru yapıyorum. gonal f de hıssetmıyodum bıle ne morartı ne sıslık hıcbısey olmuyodu. acaba doz fazla oldugu ıcınmı oluyor? puregon kullanan varmı nasılsınız kızlar?

Aaaa canm benim yaa belki alerjik bir tepkimedir doktruna sorsana ayyy igne fobim var demistim ya su an o igneyi bana vurdun sanki :)

Günaydın...

Dün OPU işlemimi oldum. Odadaki en az yumurta sayısı benimdi ama 7 yumurta hiç yoktan iyidir. Bugün döllenme ile ilgili haber verecekler..

Dilerim isteyen herkesin kucakları bebekleriyle dolar...

Günaydın canım
Önemli olan kaliteli bir şekilde dollenmesi... inşallah çok kaliteli olur embriyolarin. Hayırlı olsun canım

ancak girebildim bugün gittim yumurtalar büyümeye başlamış perşembe günü tekrar kontrolüm var sanırım perşembe günü opum ne zamansa söyleyecek doktor :) benim tahminim bu cumartesi olur
canım merhaba.giremedim çoktandır.şimdi gördüm.tedavin başladı demek.çok sevindim.
moralini hep yüksek tut.
güzel haberlerini bekliyoruz.
bende perşembe gibi regli olucam.tedavi öncesi kontrolüm var cumartesi.ağustosta bizde başlıcaz inşallah...
rabbim hepimize yardım etsin.

canım aynı şekilde bendede bir sorun yok.eşimde sperm sayısı az.bizde normal yolla çocuk sahibi olamayacaklardanız.
ama güçlüyüz şükür savaşıyoruz.
yeterki rabbim güç versin sağlık versin.sakın vazgeçme canım.
biliyorum zor bir süreç.maddi manevi emek harcıyor insan.evinde olman tabiki önemli.ama içinde bulunduğun şartlardan dolayı sakın vazgeçme.
kendini tam hazır hissetmiyorsan eylüle yada ekime bırak ama daha fazla erteleme.tabi maddiyatta önemli.
ne güzel yaşında genç.yeni evlisin.
hiç keşke demeyi sevmem.ama bazen keşke 2-3 yaşında bir çocuğun olabilseydi diyorum.31 yaşındayım.6 yıllık evliyim ben.
zaman geçip gidiyor maalesef.
benim eşim azospermdi.hiç sperm yoktu yani.ocak ayında çıkış başladı bizde.şubatta ilk denemeyi yaptık.hamile kalabilmiştim.ama 9.haftada bebeğimizi kaybettik.yıkıldım.ama pes etmedim.ağustosta 2.deneme.kimsemiz bilmiyor kardeşlerimiz dışında.eşimle kenetlendik uğraşıyoruz valla.

misafirhanesi olan merkezler var canım.benim merkezim ankarada ve o şekilde.yurt dışından gelip kalanlar var.istanbul olmaz ankarada yaptırırsın.tüm şartları araştır bence.

bana sorarsan sakın pes etme, vazgeçme.inşallah sizde bu savaşı kazananlardan olursunuz.şansınız bol olsun.

Ben puregon kullandım hiç bir dorun yaşamadım cnm. Senin alerjin falan mı var acaba?? Bi doktoruna danışsaydınn....

Kızlarrrr yarın transfer sırasında mesane dolu olsun dedi Dr. Ve ben çok tutamayankardanım ... Tutma yöntemleri aklınıza gelenleri yazabilir misiniz
o mesane dolu olma hangi işlemde transferde mi oluyo acaba :KK53: bende tutamam bi de sıkışık olcaz alttan bi işlem yapcaklarsa nasıl tutcaz

amin bitanemmm hepimizin inşallah:KK19: perşembe tekrar kontrolüm var ozaman opu günüm belli olacak sanırım bu cumartesi olur diye tahmin ediyorummm hayırlısı inşallah bakalımmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kaç yumuş oluşmuş? bir de şey sorcam şimdi bizim aile de hiç ikiz yok benim ikizimin olma şansı var mı yoksa genetik mi olmalı bilgin var mı canım ben ikiz çok istiyorum

X