2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canım inşallah kat kat artar değerin :) büyük ihtimalle bir daha isteyecek test canım :) inşallah güzel haberle gelirsin :)

canım bende meraklandım şimdi :) haber gelince yaz canım :) kaliteli kaliteli embriyoların olsun :)

6 tanesi döllenmiş .. Doktorum salı gününe transfer ederiz dedi şimdi de 3.gün embriyosu olacak tutma şansı azalıyor mu ya :KK43:

6 tanesi döllenmiş .. Doktorum salı gününe transfer ederiz dedi şimdi de 3.gün embriyosu olacak tutma şansı azalıyor mu ya :KK43:

Acikcasi bu konularda cok bilgisizim ama bu sitede 3. Gun embriyosunun basarili oldugu cok kisiyi okudum ki anladigim kadariyla 5 gun beklemem sebepleri 3 gunde 5 gunluk yol almis olmalari yani icini ferah tut canim benim Allahin izniyle gayet kaliteli embiryolarin vardir

Ha 3 ha 5 cnm allh istesin yeterki. Zaten dusun normal gebe kalabilseydik yumurtalar follop tupunden cikip tuplrde dollenip 3 ila 5 gun arasi rahime duserek rahime tutunur demekki hucreler guzel cigalmiski 3.gun koyuyrlar skinti yapma allhin izniyle gebe kalrsin ins cnm bnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi düşün iyi olsun benimki de 3.gun embriyosu tutar inşallah. Doktorlar 5.gunr kadar bekleme sebebi olarak hangisini transfer edeceklerine karar verememelerini söylüyor. Hangisinin daha iyi gittigini görmek için bekliyorlar söylediklerine göre. Öyledir inşallah da biz de guzel haberlerle doneriz :)

canım benim de pazar oldu blast transferim ama donmuş değil :) senin de cuma mı test günün ? inşallah güzel haberleri paylaşırız buradan canım :):KK16::KK16::KK16:

canım kaliteli kaliteli yumilerin olsun inşallah :) yarın güzel haberlerle geeeeeeeeeeeeeeeeellllllllll :):KK16::KK16::KK16:

canımmm benimmm inşallahhh... seninde inşallah bebişin yada bebişlerin tutunmuşturrrrr... sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah... canımmm benim hamiş haberini merakla bekliyorummmm...şuan hangi ilaçları kullanıyosun canımmm

Masaalhhh cnmm bnm sen elinden geleni yaptin allhim sanada bir can emanet etsin hayrli ewlatlar nasip etsin ins bnm daha bir asamam yok cnm hayrlisiyla agustosta bsaliycam 5aydir bekliyrum su 1ay gecmk bilmiyr ins allhim onumuzu acsin

Ignelere gelince cesaretlendirsigun icin tesekkur ederim kndi adima o asamaya gellim insss bnde hani derler ya deli kuvveti versin ozmn :KK70: :KK70: yapariz inss

Acikcasi bu konularda cok bilgisizim ama bu sitede 3. Gun embriyosunun basarili oldugu cok kisiyi okudum ki anladigim kadariyla 5 gun beklemem sebepleri 3 gunde 5 gunluk yol almis olmalari yani icini ferah tut canim benim Allahin izniyle gayet kaliteli embiryolarin vardir

İnşallah canım ya hani şimdi bunu koyup nasıl olmazsa dondurulmuşlar var diyerek denek olmak istemiyorum

canım bu tamamen nasip... mesela benim 2 transferimde 5. gün olmuştu ama tutmamıştı.. sonra donmuşla hamile kalmıştım... üçüncü günde tutunuyo öyle çoook kişi var...ilk üçgün mutlaka yat bence... bol bol dua et.. inşallah muradına erersin canımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

Iyi düşün iyi olsun benimki de 3.gun embriyosu tutar inşallah. Doktorlar 5.gunr kadar bekleme sebebi olarak hangisini transfer edeceklerine karar verememelerini söylüyor. Hangisinin daha iyi gittigini görmek için bekliyorlar söylediklerine göre. Öyledir inşallah da biz de guzel haberlerle doneriz :)

Ha 3 ha 5 cnm allh istesin yeterki. Zaten dusun normal gebe kalabilseydik yumurtalar follop tupunden cikip tuplrde dollenip 3 ila 5 gun arasi rahime duserek rahime tutunur demekki hucreler guzel cigalmiski 3.gun koyuyrlar skinti yapma allhin izniyle gebe kalrsin ins cnm bnm

INŞALLAHHHHHHHHHH kızlar ya ne bilim tedirgin oldum bi an 5. Gün daha iyidir gibi düşündüm ...

canım bu tamamen nasip... mesela benim 2 transferimde 5. gün olmuştu ama tutmamıştı.. sonra donmuşla hamile kalmıştım... üçüncü günde tutunuyo öyle çoook kişi var...ilk üçgün mutlaka yat bence... bol bol dua et.. inşallah muradına erersin canımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

Teşekkür ederim canım ya elbette takdir yaradanın .. Ama işte önceki negatifleri yaşayınca bir yerlerden bişi çıkartıyoruz onun endişesi oluyor saol sizlerinde dualarına ihtiyacım var

yok canım öyle düşünme :) drum kızımdaki tüp bebekte en başta 3. embriyosu transfer edceğim demişti ben stres olmuştum neden 5. gün değilki diye :) hatta 3. günde 8 tane embriyo vardı 2 tane transfer oldum sonra kalanlardan 2 si 5i güne gitti dondurdu ama o transfer edilenin ikisi de tutmuştu birinin kalbi atmadı 1le yola devam ettik sonra donmuşları denedim 5. gün daha iyiydiler ama tutmadı yani canım önemli olan rabbimin ol demesi dua et :) inşallah olacak :)

canımmm benimmm inşallahhh... seninde inşallah bebişin yada bebişlerin tutunmuşturrrrr... sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah... canımmm benim hamiş haberini merakla bekliyorummmm...şuan hangi ilaçları kullanıyosun canımmm

inşallah canım yaaaaaaaaaaaaa :):KK16: suan folbiol estrofem coraspin clexane kullanıyorum ilk günler progestan iğne kullandım şişirdiği ve psikolojimi bozduğu için crinone jele geçtim bu kadar :)
yarın drdan sonra hemen yaz tamam mı?

yok canım öyle düşünme :) drum kızımdaki tüp bebekte en başta 3. embriyosu transfer edceğim demişti ben stres olmuştum neden 5. gün değilki diye :) hatta 3. günde 8 tane embriyo vardı 2 tane transfer oldum sonra kalanlardan 2 si 5i güne gitti dondurdu ama o transfer edilenin ikisi de tutmuştu birinin kalbi atmadı 1le yola devam ettik sonra donmuşları denedim 5. gün daha iyiydiler ama tutmadı yani canım önemli olan rabbimin ol demesi dua et :) inşallah olacak :)

inşallah canım yaaaaaaaaaaaaa :):KK16: suan folbiol estrofem coraspin clexane kullanıyorum ilk günler progestan iğne kullandım şişirdiği ve psikolojimi bozduğu için crinone jele geçtim bu kadar :)
yarın drdan sonra hemen yaz tamam mı?

tamam canımmm benimmmm daha yumurtalarımın toplanmasına çok var ya :KK43:

selam kızlar ctesı aksam puregona başladım. fena yakıyor yaa. asılamada gonal f kullanmıstım bu kadar acımamıstı. ayrıca sabahları corekotu ve bala başladım ıncır yıyorum 2-3 tane. yumurta toplanana kadar yıcem. bişey sorucam hemsıre bana bebe aspırını alıp gunde 1 tane kullanıyosun dedı bende bebe aspırını aldım pembe olanlardan. coraspin mi alsaydım ? size dr coraspınmı yazdı kızlar?

selam kızlar ctesı aksam puregona başladım. fena yakıyor yaa. asılamada gonal f kullanmıstım bu kadar acımamıstı. ayrıca sabahları corekotu ve bala başladım ıncır yıyorum 2-3 tane. yumurta toplanana kadar yıcem. bişey sorucam hemsıre bana bebe aspırını alıp gunde 1 tane kullanıyosun dedı bende bebe aspırını aldım pembe olanlardan. coraspin mi alsaydım ? size dr coraspınmı yazdı kızlar?

Hayirli olsun canim
Bana transferden sonra coraspin verdi. Ondan öncesi için vermemisti doktoruna sorabilirsin aklına takildiysa..

Hakkında hayırlısı olsun canım ... İnşallah sağlıklı kaliteli yumişlerlerin olur ve güzel sonuçlar alırsın ... Bende geçen ay böyle beklemiştim adetim gelsin diye sat 22 Haziran dı benimde :)

Çatlıycam heyecandan benden çok eşim heyecanlı o öyle heyecan yaptıkça ben stres oluyorum aslında ama çok istiyo ne yapayım canım kocacıma bi bebe verebilirim inşallah

Aynı günlerde tedaviye başlayacağız. Nerede başlayacaksınız?

Ben ankara anatolia da başlıyorum tedaviye kesin haberleşelim aynı günlerdeyse heyecanı birlikte paylaşalım :KK52: sen nerde başlıyorsun

canım merhaba:KK3:... liste yapıcaktımda excel programım yok :KK43: tedaviye başladım 3. iğnemi yaptım bugün pazartesi kontrole gidicem:nazar:...sen ne aşamadaşın canımmm :KK53:

Bugün gelince haberdar et bizi lütfen lütfen lütfen inşallah kaliteli yumuşların olsun sonracıma o yumuşlar sana sıkı sıkı tutunsun şeker mi şeker bebişlerin olsun :KK52:

Son düzenleme:

Transferden sonra da mu igne var ama ya :KK43: herkese mi var :KK43: kizlar benim igne fobim oyle boyle degil bayiliyorum ugne vurdurunca o boyutta biri igne vurdurdum dese inanin ki kalcam agriyor agrisi ayagima vuruyor o denli yani

Transferden sonra da mu igne var ama ya :KK43: herkese mi var :KK43: kizlar benim igne fobim oyle boyle degil bayiliyorum ugne vurdurunca o boyutta biri igne vurdurdum dese inanin ki kalcam agriyor agrisi ayagima vuruyor o denli yani

canım ben transfer olmadım daha yeni başladım :) yumurtalar buyuyo daha

Allah yardımcın olsun hiç bakma iğne yapılırken gene mi etkileniyosun miniklere kavuşmak için herşeye değer sonuçta tedavi 1 ay kadar bi süre içinde bitiyor bir aycık sabret

X